Skocz do zawartości

Jutuber który wyśmiewał redpill i przedmiotowe traktowanie kobiet, znęcał się nad byłą dziewczyną


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Nie życzyć sobie nacechowanych seksualnie komentarzy na onlyfansie, który opiera się na eksponowaniu seksualności, rok wcześniej udostępniając zdjęcia i filmy "mostly pussy".

Śmiechu warte.

A może to było owszem pussy, ale jako kot?

Mostly pussy, w sensie że ma też pieski i papugi ale na zdjęciach głównie koty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Trevor napisał(a):

Zbudowaliśmy sobie cywilizację opartą na kłamstwie

I będziemy żyć w kłamstwie i na nim budować. A natura będzie nad upominać się o swoje. 

 

4 godziny temu, Druid napisał(a):

ze kiedyś to rodzice decydowali, z kim dzieci mogą się ożenić, albo status społeczny

Bo to był/jest i będzie interes.

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2023 o 14:30, cst9191 napisał(a):

Ten cały gargamel, to strasznie toksyczny gość. Ale to w sumie jest definicja bycia lewakiem.

Dobrze napisałeś lewaka a nie lewicowca, jest wielu mądrych ludzi, o tych poglądach, tylko mający całkowicie inne spojrzenie na rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2023 o 14:12, EmpireState napisał(a):

Panowie, też nie jestem fanem tych youtuberow i można rzecz złośliwie, że się im należało i dostali rykoszetem z własnej broni ale warto chyba spojrzeć na to szerzej bo to może spotkać każdego.

 

***


Przecież to jest typowe lewackie i kobiece pustosłowie. De facto, można w taki sposób obrócić każdą sytuację na korzyść kobiet. Każdy kto miał jakieś relacje FWB, ktoś kto był w luźnym związku pisząc śmieszne teksty czy coś mógłby zostać w taki sposób oskarżony. Każdy żarcik można zescreenować (chociaż tu nawet screenow nie ma tylko teksty w stylu "dostałam problemów z żywieniem") i przedstawić faceta jako oprawcę, przemocowca, otrzymać poklask z zewnątrz bez żadnych konsekwencji.  I tego będzie dużo więcej. Już tak jest w świecie wielkiego sportu, świecie Hollywood a teraz weszło na yt. 

Cytat: "Chcemy podziękować dziewczynom, które zaczęły te falę.".

 

I to jest głos, którego w tej dyskusji brakowało.

 

Abstrahując od tego, jakie mam prywatne zdanie o Gonciarzu i Gargamelu, problem dotyczy większości z nas. Czemu?

  • Zwróćcie uwagę, że żadna z tych dziewczyn Gonciarza nie zablokowała na IG po pierwszej "oburzającej" wypowiedzi. Ciągnęły temat, by coś ugrać.
  • Pokazano jedynie wulgarne, chamskie wiadomości, których nie znamy kontekstu. Może to kwesta humoru, albo wycinek konwersacji?
  • Żadnemu z panów nie postawiono zarzutów - ich czyny nie nosiły znamion przestępstwa (o ile nie udowodnią czym jest kryształ).
  • Wypomina im się wiązanie z młodszymi pannami. Cóż... Taco Hemingway  ma dziewczynę 10 lat młodszą. "Realcje" zaczęli, gdy ów panna nie była pełnoletnia. No ale, "Co wolno wojewodzie..."
  • Gdzie byli rodzice tych dziewczyn? Czemu nikt z otoczenia nie zwrócił uwagi, skoro tak bardzo cierpiały?

W takiej sytuacji może być każdy z nas, choć na mniejszą skalę. Wystarczy donos do HR i bajbaj praco w korporacji, wpis na FB i połowa znajomych ma Was za potworów. I nikt nie będzie pytał Was o perspektywę czy spojrzenie na sytuację. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwny tydzien na polskim YT. Stuu, potem Gargamel i Gonciarz, a teraz mocno opiniotworczy kanal na YT "Nie wiem, ale sie dowiem" wrzucil cos o jakims wykorzystywaniu przez GOATS - kolaboracji kilku influenserow, robiaca kontent kopiuj-wklej jakiegos amerykanskiego formatu. Przypomne, ze ten sam kanal przyczynil sie niejako do zbanowania jednego z dinozaurow polskiego YT, Nitrozyniaka, w kilka dni po publikacji materialu. Chlopakom z WK tez sie oberwalo przez material o zablokowanej przez ABW federacji freakfightowej - High League. Ten kanal to taka youtubowa furtka do wszelkich boomerow, ktorzy odkryli czym jest youtube.

 

Czas zweryfikuje co te dziewczyny zrobia po tej calej akcji, czy beda staraly sie zdobyc nieco wiecej popularnosci, czy faktycznie zglosza sprawe do stosownych sluzb.

 

Ida bardzo ciezkie czasy. Czasy, w ktorych trzeba uwazac co sie do kogos wysyla, czy w ktorych trzeba uwazac jak dotyka sie kobiet. Lewacki model cancellowania przyjmuje sie calkiem dobrze na naszym poletku. Wystarczy twitter/wykop, a reszte zrobi userbase. Albo bedzie to uderzanie w miejsce pracy albo publiczna szykana, pomimo szczatkowych informacji i niewyjasnionych zarzutow.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Maciejos napisał(a):

Bardzo dziwny tydzien na polskim YT. Stuu, potem Gargamel i Gonciarz, a teraz mocno opiniotworczy kanal na YT "Nie wiem, ale sie dowiem" wrzucil cos o jakims wykorzystywaniu przez GOATS

 

Jakbyśmy mieli obstawiać, kto jeszcze z youtuberów będzie do końca roku stawiany w negatywnym świetle przez kobiety poznane w przeszłości, nieważne, czy na podstawie mocnych przesłanek, czy pomówień, to obstawiłbym: Robert Pasut z dawnego Abstrachuje. Nie wiem czemu, ale tak coś czuję. Ale nie jestem jasnowidzem. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gargamel lał pannę więc jednak to co innego niż Gonciarz. 

 

Gonciarz był w toksycznym związku i tyle jego w tym winy. Dziewczyna sama mówi, że była zaślepiona przez swój alkoholizm, imponowało jej to, że spotykają się ze sławnymi ludźmi i tylko to ją interesowało. No to albo traktujemy kobiety jak dorosłe odpowiedzialne byty, albo niech zajmują się nimi ojcowie i bracia. Dodatkowo w przypadku Gonciarza dziewczyna wrzuca screeny z wyciętymi jej wypowiedziami. Podobnie z nagraniami audio, opowiada o rozmowie, mówi co powiedziała i puszcza odpowiedź Gonciarza (a nie wiadomo jak przebiegała rozmowa).

 

Jak popatrzysz na flirt z boku, to zwykle to będzie przynajmniej dziwne, dla osoby z boku. Są pary z dużą różnicą wieku gdzie będą do siebie mówili tatusiu/córeczko, takie gdzie facet będzie nazywał laskę suką albo będzie ją głaskał po głowie i mówił, jaka to piękna jest. Co kto lubi.

 

Z drugiej strony, ciekawe czy przełkną pigułkę, śmiesznie by było, bo byli tacy tęczowi ... sojowi szkoda ;). 

 

ps. @horseman Tymon wziął ślub kościelny z 15 latką, a dziś oboje są buddystami. 

 

ps2. co by nie mówić jak tak wyglądała relacja, to myślę, że Krzysiu miałby też sporo historii o niej, a nie wywleka. A więc tu klasa. Chociaż i tak pewnie jego serduszko najbardziej płacze po poście Kasi, skrytykowała go, a na koniec dobiła pisząc: "Nie, nie wrócę". Wygląda, że wszystkie panie się nieźle pod lansują. 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli banda hipokrytów, cpunów, kukoldów i pedofolii idolami nastolatek, czyli polscy youtuberzy.

Zaraz się zaczną błotem obrzucać kto był większym pedofilem a wyświetlania lecą w gorę. Pedofil MMA trzeba zrobić. 

 

Film Wardegi ma już ponad 3,2 mln obejrzeń.

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, krzy_siek napisał(a):

Tylko Kononowicz jest youtuberem akuratnym, sprawiedliwym, i tak dalej, i tak dalej.

 

Z 2007 roku artykuł:

 

- Krzysztof Kononowicz to jest bydlę. Boję się o życie tej matki, ona jest maltretowana tam po prostu. Posiniaczoną widziałem. Nawet chory człowiek by tego nie zrobił, co tam się działo. Tam była po prostu matka seksualnie wykorzystywana - brzmi najbardziej wstrząsająca relacja sąsiada, wyemitowana w reportażu "Kononowicz show".

"On tu wszystkim grozi, my nie mamy chwili spokoju", "Zanim jeszcze ojciec żył, to tam nie było takich. Ale jak ojciec zmarł, to on matkę bił. Matka uciekała" - opowiadali dziennikarce Radia Białystok świadkowie.

Autorka reportaży Anna Bogdanowicz powiedziała dziennikowi.pl, że takich relacji jest więcej. Sprawą zajęła się prokuratura.

.....................................

Podobno to były fałszywe oskarżenia i zemsta sąsiadów - akurat przychylałbym się do tej wersji wydarzeń, bo kśek był od zawsze zryty, ale jednak raczej nie był zwyrodnialcem IMO. Przynajmniej mam taką nadzieję. :P 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzy_siek o pedofilach też już się mało mówi, nie zdziwię się jak z wielkiej burzy będzie mały deszcz.

 

Na tą chwilę grzali wszyscy temat łącznie z politykami bo był nośny i mógł nabić punkty przy urnach.

 

A wyjdzie z tego jedna wielka kupa.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2023 o 23:10, horseman napisał(a):

Abstrahując od tego, jakie mam prywatne zdanie o Gonciarzu i Gargamelu, problem dotyczy większości z nas. Czemu?

 

W dniu 1.10.2023 o 23:10, horseman napisał(a):

Zwróćcie uwagę, że żadna z tych dziewczyn Gonciarza nie zablokowała na IG po pierwszej "oburzającej" wypowiedzi. Ciągnęły temat, by coś ugrać.

Bo wtedy to były "interesujące wiadomości od słynnego Goncia, kto wie, co z tego wyjdzie".

 

W dniu 1.10.2023 o 23:10, horseman napisał(a):

Pokazano jedynie wulgarne, chamskie wiadomości, których nie znamy kontekstu. Może to kwesta humoru, albo wycinek konwersacji?

Doookładnie tak.

> Gonciu czeka na lotnisku z tabliczką "pojemnik na spermę".

> "Hór-dór-ale-bydlę".

 

A może kontekst był taki, że panna błagała go wcześniej "zrób ze mnie swój worek na spermę"?

Szczerze mówiąc - nie raz zdarza się na warsztacie panna, która ŻYCZY sobie być kulturalnie opierdolona, nazwana suką, czy inną taką_tam. Część gry łóżkowej. Za obopólną (!) zgodą. No ale zawsze można pokazać wycinek wyrwany z kontekstu i już wyje publika...

 

W dniu 1.10.2023 o 23:10, horseman napisał(a):

Wypomina im się wiązanie z młodszymi pannami. Cóż... Taco Hemingway  ma dziewczynę 10 lat młodszą. "Realcje" zaczęli, gdy ów panna nie była pełnoletnia. No ale, "Co wolno wojewodzie..."

To akurat ogólny trend wyjących z rozpaczy starych bab, których faceci w ich wieku NIE CHCĄ.

Oczywiście gdy one miały -naście/-dzieścia lat i waliły się z kolesiami starszymi o 20/30/40 lat, wtedy akurat były "świadome, wyzwolone, poszukujące".
Gdy dziewczyny w ich wieku takoż robią ("podbierając im towar") -> hóórrrr-dórrrr-GRUMING-biedne-nieświadome-dzieci. 25-letnie dzieci. Rozumiszpan.

 

W dniu 2.10.2023 o 05:33, Maciejos napisał(a):

Czas zweryfikuje co te dziewczyny zrobia po tej calej akcji, czy beda staraly sie zdobyc nieco wiecej popularnosci, czy faktycznie zglosza sprawe do stosownych sluzb.

 

Mhm.
Pani szlocha do kamery, jaka to była biedna-uciśniona-olaboga, a na końcu tablica "(wbijajcie na) moje soszjalki".

Iks-kurwa-de.

 

Oczywiście u innego jutjubera ta sama pani mówi coś innego, co nichuja nie klei się ze szlochami sprzed paru dni.

Zaiste. Rzetelne, milordzie.

 

W dniu 2.10.2023 o 10:08, Piter_1982 napisał(a):

Gargamel lał pannę więc jednak to co innego niż Gonciarz. 

 

No tego to akurat nie wiemy.

Pani TWIERDZI, że dochodziło do rękoczynów. Na dowód podaje jakieś nagrania ROZMÓW, na których TWIERDZI, że ją opluł, czy że ją szarpał.

Pamiętajmy, że tu mowa o 16-letnim "dziecku", które prokuruje produkuje materiały dowodowe z zimną krwią baby prącej do rozwodu "z winy tego chuja". Te same scenariusze, o których można poczytać i których doświadczył na własnej dupie niejeden z nas.

A ciemny lud łyka to jak pelikany, że "ojej, jakie biedne, naiwne dzieciątko zmanipulowane przez starego dziada". Mhm.

 

W dniu 2.10.2023 o 10:08, Piter_1982 napisał(a):

Dziewczyna sama mówi, że była zaślepiona przez swój alkoholizm, imponowało jej to, że spotykają się ze sławnymi ludźmi i tylko to ją interesowało.

To ją W PEŁNI rozgrzesza.

W odróżnieniu od drugiej strony, która miała/ma analogiczne problemy.

Problem w tym, że rzeczona druga strona nie ma pochwy, co - jak wiemy - w sposób oczywisty determinuje prawdomówność i niewinność.

Czyli że ON KŁAMIE. Ona nie. Nigdy.

 

W dniu 2.10.2023 o 10:08, Piter_1982 napisał(a):

Dodatkowo w przypadku Gonciarza dziewczyna wrzuca screeny z wyciętymi jej wypowiedziami. Podobnie z nagraniami audio, opowiada o rozmowie, mówi co powiedziała i puszcza odpowiedź Gonciarza (a nie wiadomo jak przebiegała rozmowa).

We wszystkich przypadkach tak jest.

Mamy mnóstwo wygodnych niedopowiedzeń.

Albo jakieś nagrania zbierane i chomikowane latami i ujawnione dopiero teraz bo "wyjechałam już z Polski, więc się nie boję" (jprdl), albo jakieś zblurowane screeny, albo zdjęcia bez kontekstu.

Ot, takie "mitu na miarę naszych możliwości".

 

I żeby jasno wybrzmiało: mnie to co do zasady obrzydza. W obie strony. A w przypadku działań z osobami poniżej wieku przyzwolenia zasługuje na odpowiednią karę zgodną z kk.

Tym niemniej nie zaślepia mnie to na zauważenie pewnych mechanizmów typowo kobiecego myślenia, jakie widzimy w tej całej dramie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyk gości wkraczających w dorosłość, którzy myślą, że laska im młodsza tym bardziej pociągająca.

 

Lekkie zboczenie, bo w teorii wiek powinien przekładać się na doświadczenie (życiowe czy seksualne), co potem rzutuje na przyjemność z przebywania/spotykania się z taką osobą.

 

Przerabiałem ten temat jak miałem 22 lata, a moja partnerka 18 i byłem jej pierwszym facetem. Dziwne męskie zaburzenie wynikające być może z kompleksów czy niskiego poczucia wartości w myśl "nie mam nic do zaoferowania, to przekonam niedoświadczone".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał(a):
W dniu 1.10.2023 o 23:10, horseman napisał(a):

Pokazano jedynie wulgarne, chamskie wiadomości, których nie znamy kontekstu. Może to kwesta humoru, albo wycinek konwersacji?

Doookładnie tak.

> Gonciu czeka na lotnisku z tabliczką "pojemnik na spermę".

> "Hór-dór-ale-bydlę".

 

A może kontekst był taki, że panna błagała go wcześniej "zrób ze mnie swój worek na spermę"?

Szczerze mówiąc - nie raz zdarza się na warsztacie panna, która ŻYCZY sobie być kulturalnie opierdolona, nazwana suką, czy inną taką_tam. Część gry łóżkowej. Za obopólną (!) zgodą. No ale zawsze można pokazać wycinek wyrwany z kontekstu i już wyje publika...

 

W przypadku Gonciarza, dziewczyna która go krytykowała, w swoich relacjach na insta napisała, że wszystko w jej relacji z Gonciarzem było konsensualne [dobrowolne].

To dla mnie zamyka dyskusję i nie pozwala, by gonciarza traktować na równi z innymi osobami, które od tego czasu były rozliczane ze swoich spraw prywatnych. I daleki jestem od tego, by wieszać na nim psy.

 

Jeżeli chodzi o ostrą reakcję społeczności, on też jest ofiarą wizerunku, który sobie budował i targetu, w który celował. :P Czyli turbo-postępowych julek itd.

 

Do tego ta dziewczyna która zainicjowała całą sprawę, prowadzi onlyfansa, gdzie świeci nagim ciałem i bierze za to pieniądze od spermiarzy, a po tej dramie napisała tam, że nie życzy sobie nacechowanych seksualnie komentarzy w swoim kierunku.

Wrzucałem screena na którejś z poprzednich stron. Ogólnie sprawia wrażenie takiej osoby, która chciałaby zjeść

ciastko i mieć ciastko.

 

Jeżeli on jej proponował seks i narkotyki, a ona się na to zgadzała, gdzie oboje byli wjebani w nałóg, to dziwne dla mnie jest winić gonciarza.

Gdyby podał jej narkotyki bez jej wiedzy i wykorzystał, to byłoby zachowanie haniebne, ale nie wtedy, gdy ona w pełni świadomie się na to zgadzała, a później mówiła, że jest ofiarą. 

 

Gargamel, chociaż dziewczyna z którą się spotykał, też przejawiała cechy zaburzeń emocjonalnych, jednak była 16 latką od której nie można wymagać stabilności emocjonalnej, a on był 25 letnim moralizatorem narodu polskiego, który z jutubowej ambony rozliczał seksistów i manipulatorów - więc chociaż nie popełnił żadnej zbrodni generalnie, to dobrze, że stracił autorytet, który przez te lata budował w necie. On za zdecydowanie mniejsze przewinienia niż sam popełniał, kończył innym ludziom kariery na YT.

 

Także ciężko mi z nim sympatyzować.

 

A poza tym, już nie śledzę za mocno tych tematów, mimowolnie coś tam dociera przy przeglądaniu neta.

Jutubowe szambo wybiło i zostało częściowo odpompowane, a za jakiś czas zacznie znowu się napełniać - ale może już nie do takiego poziomu.

 

Jeszcze niektórzy kabotyni dostaną rykoszetem, mam wrażenie, ale to tylko dygresja, której nie ma co rozwijać.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Jeżeli chodzi o ostrą reakcję społeczności, on też jest ofiarą wizerunku, który sobie budował i targetu, w który celował. :P Czyli turbo-postępowych julek itd.

...które przede wszystkim budują swój wizerunek.

A tu nagle wizerunek robi BRZDĘK, bo okazuje się, że jednak panie lubią klasycznie, na mocno, a nie żadne "waniliowe motylki".

 

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Do tego ta dziewczyna która zainicjowała całą sprawę, prowadzi onlyfansa, gdzie świeci nagim ciałem i bierze za to pieniądze

O, to, to, to!

To już w ogóle rozwalające 🙂

 

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Gargamel, chociaż dziewczyna z którą się spotykał, też przejawiała cechy zaburzeń emocjonalnych, jednak była 16 latką od której nie można wymagać stabilności emocjonalnej

i jako "biedne, nieświadome dziecko" klepało materiały pod dramę ujawnioną 4-5 lat później?
Kurde, strasznie niestabilne i dziecinne...

Mhm...

 

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

25 letnim moralizatorem narodu polskiego, który z jutubowej ambony rozliczał seksistów i manipulatorów - więc chociaż nie popełnił żadnej zbrodni generalnie, to dobrze, że stracił autorytet, który przez te lata budował w necie. On za zdecydowanie mniejsze przewinienia niż sam popełniał, kończył innym ludziom kariery na YT.

Ilekroć widzę rozmaitych umoralniaczy - czy to w jutjubach, czy to w TV, czy to w polityce (a zwłaszcza w polityce) - to zastanawiam się, co tam pod tą skorupką siedzi...

Coś jak rozmaite antytęczowe marsze chłopców spod znaku falangi, gdzie co drugi jest kryptogejem. Jest nawet jakieś oficjalne nazewnictwo takiego mechanizmu...

 

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Jutubowe szambo wybiło i zostało częściowo odpompowane, a za jakiś czas zacznie znowu się napełniać - ale może już nie do takiego poziomu.

Uważam, że nic się nie zmieni.

Jedni "zastąpią" drugich, ci pierwsi znowu wyprodukują płaczliwe "przeprosiny", biznes będzie się kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.