Skocz do zawartości

Ubóstwo Menstruacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Lis95 napisał(a):

Wiec średnio mi się to pokrywa z tabletką „po

U Was wiele ogólnie średnio się pokrywa to mówicie vs działanie.😉

 

37 minut temu, Imiennik napisał(a):

czyli od systemu, ukrywać zarobki robić

That's it. F#@ k the system. Właśnie to mi się podoba w pracy za granicą- z racji bycia obcokrajowcem ulga podatkowa, auto na polskich blachach, itp.💪

 

Generalnie wydźwięk ostatnich postów i to co między wierszami można wyczytać nie napawa optymizmem.🤔

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krugerrand napisał(a):

Nie traktujmy kobiet jak skończonych idiotek co to nie potrafią zadbać o siebie i swoją własną higienę tudzież jako istot kompletnie pozbawionych mechanizmu przewidywania.

Dlatego mam w dupie wasz cały socjal i same o siebie zadbajcie. Kobietki zasrane wielce wyzwolone dłużej żyją a mniej robią. Fuckty.

Godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Z pustynnym księciem to przecież sama przyjemność mieć bombelka

To sobie miej przyjemność z wyciągnięcia wywrotek piachu z pustyni a nie socjalu od mężczyzn tubylczch.

4 godziny temu, Krugerrand napisał(a):

Nie traktujmy kobiet jak skończonych idiotek co to nie potrafią zadbać o siebie i swoją własną higienę tudzież jako istot kompletnie pozbawionych mechanizmu przewidywania.

Dlatego mam w dupie wasz cały socjal i same o siebie zadbajcie. Kobietki zasrane wielce wyzwolone dłużej żyją a mniej robią. Fuckty.

Godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Z pustynnym księciem to przecież sama przyjemność mieć bombelka

To sobie miej przyjemność z wyciągnięcia wywrotek piachu z pustyni a nie socjalu od mężczyzn tubylczch.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik ale my też robimy na Twoją spuściznę. Spłodziłeś gdzieś bąbelka, Twoja była kobita pewnie teraz bierze jakieś dotacje na samotną matkę. 

Dlaczego ja mam tyrać, bo jakis koleś naiwnie zaufał, że jego koleżanka bierze tabsy. Czemu ja mam teraz dokładać do czyjejś krótkowzroczności i braku ogaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Amperka napisał(a):

Spłodziłeś gdzieś bąbelka, Twoja była kobita pewnie teraz bierze jakieś dotacje na samotną matkę. 

Dlaczego ja mam tyrać, bo jakis koleś naiwnie zaufał, że jego koleżanka bierze tabsy. Czemu ja mam teraz dokładać do czyjejś krótkowzroczności i braku ogaru.

Ciekawie się robi.🤔😁😁

 

 

A ja nie spłodziłem i co mam o tym wszystkim napisać...🤔🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kiroviets napisał(a):

A ja nie spłodziłem i co mam o tym wszystkim napisać...🤔🤔

No i spoko. Jesteś na czysto.

Po prostu żyjemy w jakiejś wspólnocie i są sprawy, na które musimy ponosić wspólny koszt, czy tego chcemy czy nie.

Na przykład: komuś było niewygodnie w gumie, spłodził człowieka, którego nie wyrzucimy pod płot, tylko trzeba tego człowieka na minimalnej stopie utrzymać. Jak się płodzący i matka nie poczuwają, to musi społeczeństwo - bo przecież nie zostawimy komuś pod płotem.

I co ja mam powiedzieć. No nic... płacę te podatki, żeby ten dzieciak i tak już pokaleczony (bo bez ojca) chociaż jako-tako dotrwał do tego końca życia, żeby nie był jakimś wywrotowcem, wykolejeńcem - nie rabował sklepów, nie napadał innych. Żeby chociaż czytać i pisać potrafił. Niech ma, oby jakoś mu się udało. Nie czuję żalu do tego dzieciaka, że żyje poniekąd z mojego - na świat się nie prosił. 

 

Edytowane przez Amperka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amperka napisał(a):

Dlaczego ja mam tyrać, bo jakis koleś naiwnie zaufał, że jego koleżanka bierze tabsy. Czemu ja mam teraz dokładać do czyjejś krótkowzroczności i braku ogaru. 

100% racji przyznaję.

 

Człowiek jest ssakiem, jedynym ssakiem który ma coś takiego jak socjal. Jakim cudem reszta ssaków może żyć?

 

Bombelkowa umowa powinna być, pani z panem podpisują że chcą mieć dziecko i zgadzają się na jego utrzymanie i dopiero wtedy można mieć jakiekolwiek roszczenia. 

A bez tego cest la vie!

 

W ogóle nie wiem jakim to trzeba być debilem żeby się chcieć rozmnażać na siłę, nie mając do tego zagwarantowanej przyszłości ani środków. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Amperka napisał(a):

. Jesteś na czysto.

Ojoj podstawy matematyki i księgowości chyba leżą.🤔🤣🤣🤣*

 

 

 

 

 

 

 

 

* Edit - zapomniałem, że UB( uśmiech bąbelka)najcenniejszą walutą 😁😁.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Amperka napisał(a):

Po prostu żyjemy w jakiejś wspólnocie i są sprawy, na które musimy ponosić wspólny koszt, czy tego chcemy czy nie.

W tym tubylczy mężczyźni, nad którymi tak ubolewa @Imiennik. Chyba ze baba zakasała rękawy, bo i tak bywa.

 

8 godzin temu, Amperka napisał(a):

Dlaczego ja mam tyrać, bo jakis koleś naiwnie zaufał, że jego koleżanka bierze tabsy. Czemu ja mam teraz dokładać do czyjejś krótkowzroczności i braku ogaru. 

Nie sadze żeby to była prawda, na pewno jest to oficjalna wersja Imiennika po tym jak kilka osób po nim pojechało, kiedy szukając bohaterskiego fejmu w antagonistycznym środowisku dla kobiet nadęcie i pysznie pochwalił się  jak to się wykpił od alimentów zrzucając wszystko na kobietę.  No i ciekawe, że  facet, który został ponoć oszukany i ma takie niesprawiedliwe przejścia wyśmiewa innych gości, którzy w odróżnieniu do niego boją się cipy, non stop zachęcając  do bezrefleksyjnej kopulacji:

23 godziny temu, Imiennik napisał(a):

Najlepsze są tematy co facet cipy się boi ale chce innym rozkazywać jak mają żyć haha

 

 (....) krywać zarobki robić swoje i nie bać i jebać.

Wstyd i hipokryzja, jakich mało. Bardzo często pisze się tu źle o samotnych matkach, zapominając, o "ojcach stulecia" dokazujących gębą w tematach o wychowawstwie na publicznym forum, a nieczujących żadnej realnej odpowiedzialności i empatii względem własnego potomstwa.

 

 

Co do meritum, pomoc państwa jest już na tyle dobra, że nawet najbiedniejszych powinno stać na podstawowe potrzeby, wiec, jeśli tego nie zapewniają bo są inne priorytety to takiej małej i tak nie pomoże raz na miesiąc paczka podpasek wydzielana w publicznej placówce przez obcą higienistkę, bo ona ma już dużo gorzej nad to nad czym rozczulają się takie kampanie. Takiego dzieciaka należy z tej rodziny zabrać. Wszystko, co leży na podstawie linii masłowa to prawo dziecka a obowiązek osoby która pretenduje do funkcji rodzica,  poniżej są ludzie totalnie dysfunkcyjni, dla których często jest już za późno ale może nie jest jeszcze za późno dla ich dzieci.

 

Odnośnie  dobroduszności i altruizmu gdzie biedny dzieciak ma przymus prosić się obcych o takie podstawy, kultywując w sobie poczucie niższości, wstydu, czy przyszłej roszczeniowości nie jestem przekonana. Jestem w stanie sobie  wyobrazić, co może czuć dziecko, które musi się tułać po instytucjonalnych korytarzach w razie potrzeby i chyba nie tedy droga. Ja bym raczej postawiła na poczucie odpowiedzialności odnośnie rodziców, a jak nie to twarde konsekwencje i nie ma, że biorą pieniądze na dzieciaki a w ostateczności ważniejsze okazują się fajki czy alko za pieniądze na dziecko.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anna napisał(a):

Bardzo często pisze się tu źle o samotnych matkach, zapominając, o "ojcach stulecia" dokazujących gębą w tematach o wychowawstwie na publicznym forum, a nieczujących żadnej realnej odpowiedzialności i empatii względem własnego potomstwa.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sperm_theft 

 

Są prawa kobiet a gdzie są prawa mężczyzn drogie panie?

 

Była kiedyś taka afera że jakieś polityk uprawiał seks z prostytutką, a ona pozwala go o gwałt ponieważ ściągnął w trakcie prezerwatywę. Niektórzy śmieli się jak można zgwałcić prostytutkę ale ja ją rozumiem. 

 

Powiedzmy że spotykam się z jakąś kobietą, wmawiam jej że jestem bezpłodny bądź sam sobie dziurawie gumki czy cokolwiek żeby tylko ją zapłodnić wbrew jej woli. I ona wtedy musi być matko mojego dziecka czy może je usunąć? Czy mam biegać później do sądu że chcę to dziecko koniecznie i ona ma płacić mi alimenty? 

 

Jak już próbujecie myśleć to róbcie to w dwie strony.

 

Nawet na kupno gruza na czterech kołach trzeba spisać umowę, na tworzenie nowego życia także powinna być pewna forma ugody.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2023 o 20:08, Lis95 napisał(a):


 

Z pustynnym księciem to przecież sama przyjemność mieć bombelka, podobno kobiety właśnie szukają egzotycznych panów do zapładniania (najlepiej samców alfa). Tu gdzieś czytałam taką teorie 🤔 

Wiec średnio mi się to pokrywa z tabletką „po” 🫡

Są takie co lecą na takich. Ja mam koleżankę co leci tylko na łysych. Miałem koleżanke co niemal pobrała sie z turasem.  Jakiś procent populacji one tworzą. Głośny procent bo raz po raz jakaś amatorka  pustynnych ma pikaczu face i jojczy że habibi jednak nie chce by dzieciak wiedział co to choinka i jednak nie jest wcale taki prokobiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Anna napisał(a):

Co do meritum, pomoc państwa jest już na tyle dobra, że nawet najbiedniejszych powinno stać na podstawowe potrzeby, wiec, jeśli tego nie zapewniają bo są inne priorytety to takiej małej i tak nie pomoże raz na miesiąc paczka podpasek wydzielana w publicznej placówce

Zgadza się. Najgorzej jest z tym, że zaniedbania rodzicelskie wychodzą dopiero wtedy gdy mamy do czynienia już w pełni uformowaną osobą, może niedojrzałą ale z pewnymi skryptami. 

Szkoła (podstawowa, przedszkole) jest dobrym miejcem do wyłapywania różnych zaniedbań. I tylko jak młody człowiek jest dość młody można zmienić jego przekonania o świecie. Potem mało kogo na to stać. 

 

Wracając do filmu to jest tam manipulacja odnośnie porównania podpaski z maszynką do golenia. To jak porównać kogoś kto ma katar, potrzebuje tej chusteczki tu i teraz z kimś kto ma nie obcięte paznokcie, choć obie sprawy wymagają zaopiekowania. Pewne treści ludzkiego ciała niech pozostaną odrazu tam gdzie powinny.

Osobiście nie znam dorosłej kobiety która miała by problem z dostępem do srodków higienicznych. Jak pomyślę to chyba w każdej torebce mam jakąś podpaskę. A w sytułacji zaskoczenia i tak mogłam liczyć na pomoc innych kobiet. Tzw. ubóstwo menstruacyjne może gdzieś występować i ja tego nie wykluczam. Jest jedna grupa którą mogłabym/mogę wspierać (pomijam sytułacje gdzie organizowana jest doraźna pomoc). I najlpsze są oddolne rozwiązania, bo łatwiej taką pomoc kontrolować. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, peg napisał(a):

Wracając do filmu to jest tam manipulacja odnośnie porównania podpaski z maszynką do golenia. To jak porównać kogoś kto ma katar, potrzebuje tej chusteczki tu i teraz z kimś kto ma nie obcięte paznokcie, choć obie sprawy wymagają zaopiekowania.

W ramach polaryzacyjnych dopierdalanek z feministkami coś musiał na siłę wymyślić. Dopiero teraz pooglądałam ten filmik, z kontekstu wypowiedzi myślałam, że chodzi o dzieci szkolne, a to akcja na uniwersytetach dla dorosłych już kobiet. Też nie znam żadnej, która nie umiałaby zadbać samodzielnie o ten aspekt.  Dla nas to naturalne jak wkład w jedzenie i picie. Takimi akcjami tylko infantylizuje się kobiecość. Są palące potrzeby społeczne, a ci wyjeżdżają z podpaskami rozhisteryzowując skrajne panny i ich adwersarzy.  

 

@Imiennik każdy wrobiony niezależnie od płci może czuć się podle, ale przecież to nie twój przypadek. Pisałeś potem, że byłeś z tą babką do końca jej ciąży, ale ja zostawiłeś, bo utyła i ci zbrzydła, czułeś do niej obrzydzenie, a dzieciaka miałeś gdzieś, wersja z wrobieniem wyszła później. Ty chyba z seksem masz tak jak z ujawnianiem prawdy o sobie, najpierw chlapiesz potem myślisz. Ciekawi tylko czy nie szkoda ci tych tubylczych poczciwych mężczyzn, z tej perspektywy, że być może muszą dopłacać do twoich genów, odpowiadając za ciebie, podobnie jak za kobietę, która nie pomyślała, z kim idzie do łóżka.

Edytowane przez Anna
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2023 o 11:38, Amperka napisał(a):

musimy ponosić wspólny koszt, czy tego chcemy czy nie.

Na przykład: komuś było niewygodnie w gumie, spłodził człowieka, którego nie wyrzucimy pod płot, tylko trzeba tego człowieka na minimalnej stopie utrzymać. Jak się płodzący i matka nie poczuwają, to musi społeczeństwo - bo przecież nie zostawimy

 

Czyli jeden ze skutków ubocznych o jakich wyczytałem , występujący u kobiet ma zaletę jakby nie patrzeć. Chodzi mi. O obniżenie płodności u zaszczepionych pan w jakimś tam przedziale wiekowym.

 

Historii @Imiennika z babelkiem nie kojarzę i nie chce mi się wierzyć, aby wywinął się od obowiązku alimentacyjnego, ale ten temat pokazuje jak bardzo faceci z cechami mrocznej triady/ bad boye wpływają na kobiety, nawet Himalajki z rezerwatu.🤔😉

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/7/2023 at 6:37 PM, UncleSam said:

mnie się wydaje że tak podstawowe środki higieny osobistej są tak tanie, że w sumie powinny być dostępne za darmo w każdej toalecie.

 

Nie ma nic za darmo.

A ponieważ są tak tanie, to nie ma problemu z ich nabycie,  Każdego na nie stać, nawet żula.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.