Skocz do zawartości

Ubóstwo Menstruacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

On 10/8/2023 at 10:19 AM, kenobi said:

 

To ja jeszcze proszę o:

 

-- darmowe gumki

-- darmowe środki przeciwbólowe

-- darmowe parkingi

 

To ja proszę o 

- darmowe małpki z whisky (może być tania). 

 

Walnał bym sobie po pracy w drodze do domu bo jak pomyśle, że muszę wracać do zżędliwej baby to należy mi się ochrona psychiczna taka sama jak im menstruacyjna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Imiennik napisał(a):

Biedota i nieróbstwo niech pod płotem zdycha.

 

A co takie dziecko jest winne, że sie urodziło w patologicznej rodzinie? Człowieku ty zdajesz sobie sprawę, że to co głosisz jest karalne i jest na to paragraf? 

 

49 minut temu, Imiennik napisał(a):

 

Poza tym bardzo was proszę bez odbioru bo dzisiaj byłem na spacerze i już mam dosyć widoku plebsu którego prawie nie zatłukłem. Dobranoc.


TOXIC ALERT

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Lis95 said:

W szkołach jestem za, jest grono dzieci które żyje w biedzie, musza się mierzyć z tego powodu z wykluczeniem a co za tym idzie; nie każda dziewczynka poprosi koleżankę o podpaske. Bo może tych kolezanek nie mieć. 

Problem jest sztucznie pompowany na moje oko. 

 

Przypominam, że jest program 500 (a wkrótce 800+) na każde dziecko do ukończenia 18 roku. Na podpaski z zapasem starczy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RealLife napisał(a):

 

Przypominam, że jest program 500 (a wkrótce 800+) na każde dziecko do ukończenia 18 roku. Na podpaski z zapasem starczy. 


A jak matka z ojcem przepijają te pieniądze ? A dziecko wstydzi się i nie mówi o tym co się dzieje w domu. Lata 2005–2007, miałam koleżankę która targały stare prześcieradła bo nie miała na podpaski a ojciec codziennie pijany. Mama z tatą zabraniali mi się z nią kolegować. Dziewczyna wyładowała „ na zakręcie” w wieku 16at, trafiła w końcu do zakładu poprawczego. Później dom dziecka. Ale podpasek w domu nie było i nikt jej nie pomógł. Pomysl ile może być takich dziewczynek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat w rezerwacie o typowo kobiecej przypadłości ( chociaż nie ma niby istotnych różnic między płciami) wrzucony w sobotę a dopiero dzisiaj 3 Panie się wypowiedziały.

 

 

 

Ja natomiast jestem za programem " incel plus"- raz w roku za free 😁😁😁

1 minutę temu, Lis95 napisał(a):

Pomysl ile może być takich dziewczynek. 

To Ty pomyśl ile rodziców może być nie stać, bo kapitan państwo ich dojedzie, bo na przykład księgowa się pier...nie w picie na 2zl .🤔

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiroviets napisał(a):

 

 

 

Ja natomiast jestem za programem " incel plus"- raz w roku za free 😁😁😁

 Zawsze możesz się „wyręczyć” a dziewczynka która nie ma na podpaske co ma z miską między nogami chodzić? Niezbyt trafne porównanie. Zazwyczaj zgadzam się z twoimi odpowiedziami, dziś niestety nie mogę i jestem zażenowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krugerrand napisał(a):

Nawet na tym forum większym problemem od pijanych rodziców i ich dziecka na zakręcie jest brak podpasek lub też nie w damskich kiblach. W islamie takich problemów nie ma.


Muzulmanie nie piją. Mało kto pije tak jak Polacy. 
Alkoholikow znam całą masę. To poważni ludzie, na wysokich szczeblach. Takich pijaczków co nie robią a mają dzieci nie znam osobiście ale widuje czasem pod sklepem. Myślisz, że oni się przejmują czy corka ma na podpaski? 
 

Mi tez się to nie podoba, że patologia robi sobie dzieci. Ale nie zmienię tego, natomiast mogę zmienić to, że dziecko dostanie podpaske w szkole. Tak jak dostaje ciepły obiad za darmo w szkole. Nie mam z tym problemu i pochwalam to, bo nie mogę winić tego dziecka, że zrobił je menel i menelka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lis95 napisał(a):

tego, natomiast mogę zmienić to, że dziecko dostanie podpaske w szkole

Ok, to wszyscy czekamy aż pochwalisz się tym w dziale " Wasze sukcesy", że kupiłaś kilka opakowań 😛.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krugerrand napisał(a):

Nawet na tym forum większym problemem od pijanych rodziców i ich dziecka na zakręcie jest brak podpasek lub też nie w damskich kiblach. W islamie takich problemów nie ma.

No wiesz pijani na zakręcie to nie codzienny widok, a baby z czerwoną plamą między nogami mogą takim być.

Jak ktoś im wmówi i zaczną protestować, że podpaski niszczą środowisko i przyczyniają się do wzrostu co2. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lis95 napisał(a):

Muzulmanie nie piją

Owszem piją, ale po zmroku, wtedy Allah nie widzi.

 

33 minuty temu, Lis95 napisał(a):

Tak jak dostaje ciepły obiad za darmo w szkole.

Jak to mawiał noblista z ekonomii Milton Friedman: nie ma czegoś takiego jak darmowy obiad.

 

26 minut temu, Brat Jan napisał(a):

a baby z czerwoną plamą między nogami mogą takim być.

Nie traktujmy kobiet jak skończonych idiotek co to nie potrafią zadbać o siebie i swoją własną higienę tudzież jako istot kompletnie pozbawionych mechanizmu przewidywania.

 

Nawet na tym forum.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krugerrand napisał(a):

Owszem piją, ale po zmroku, wtedy Allah nie widzi

Do tego palą i powąchać lubią. Nie spodziewałeś się chyba @Krugerrand, nawet na tym forum, że porównanie polskiego Janusza vs Habibi wypadnie korzystnie dla Polaka.🤔

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2023 o 13:00, Rnext napisał(a):

Sam, będąc babą, czułbym się spoliczkowany, upokorzony i manifestował(a), że nie jestem w stanie w tak podstawowym zakresie fizjologicznym, w zasadzie - na poziomie podtarcia się toaleciakiem i kąpieli, samodzielnie się ogarnąć bez pomocy ideologicznej, plasującej mnie na poziomie chomika, zaskoczonego kupą, która ląduje w spodniach. 

Ja też. Podobnie, jakby mnie ktoś powołał np. do zarządu spółki jedynie dlatego, że im kogoś z "pękniętym jeżem", a nie parówką do wymogów CSR brakowało. I to miałoby być główne kryterium.

 

Jeżyk. A nie parówka. ;)

 

Podle bym się czuł, naprawdę.

 

To jest krindż najmocniejszego sortu, robiący z kobiet osoby ograniczone umysłowo, nie znające swojej biologii. Kurwa, obraziłbym się na ich miejscu, naprawdę ;)

 

A te się cieszą xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Obliteraror napisał(a):

Podobnie, jakby mnie ktoś powołał np. do zarządu spółki jedynie dlatego, że im kogoś z "pękniętym jeżem", a nie parówką do wymogów CSR brakowało. I to miałoby być główne kryterium.

 

I jak im się to spina z "girl power", "kobiety są najlepsiejsze", "przeganiamy mężczyzn w edukacji/stanowiskach/....", itd.

 

Godzinę temu, Krugerrand napisał(a):

Nie traktujmy kobiet jak skończonych idiotek co to nie potrafią zadbać o siebie i swoją własną higienę tudzież jako istot kompletnie pozbawionych mechanizmu przewidywania.

Przecież to czysty patriarchat i zalety jego. ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lis95 napisał(a):

A co takie dziecko jest winne, że sie urodziło w patologicznej rodzinie?

Mówi się trudno, a co ja jestem winny że mam za to płacić?

Nikt cię za nogi nie trzyma chcesz to biegi na ratunek, oby tylko z własnym portfelem. Mi to wisi.

4 godziny temu, peg napisał(a):

@Imiennik nie zamierzam Ci nic zabierać oraz narzucać jakichkolwiek aktywności czy poglądów

No to swoje pomysły realizuj sam a nie próbujesz do swojej piaskownicy wciągać innych. Mam gdzieś zabawy tfu socjalistów.

4 godziny temu, bzgqdn napisał(a):

Powtórzę się - pretendujemy do bycia zachodnią Europą to nie dziadujmy na pierdołach.

To sobie pretenduj beze mnie. 

 

Nie ma darmowych obiadów, nie ma nic za darmo, za wszystko ktoś musi płacić. 

 

Pamiętaj że te rękawiczki na stacji też są wliczone w cenę benzyny. 

 

Proponuję utworzyć ci w takim razie taki konstrukt prawny jak karta nieudacznika/socjalisty. Z taką kartą będą ci się należały różne przywileje i dla twoich i dzieci innych zapisanych, ale za to będziecie płacić na siebie większe podatki. Taką wspólnotę sobie utwórzcie wewnątrz kraju ale nie wciągajcie w to na siłę innych. Zobaczymy jak długo to wtedy przetrwa, bo zaraz każdy się zorientuje że płaci na jakąś hołotę i jest dwa razy w dupę na tym. 

Oczywiście kto chce niech sobie w tym siedzi dożywotnio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Imiennik napisał(a):

Nie ma darmowych obiadów, nie ma nic za darmo, za wszystko ktoś musi płacić. 

 

Pamiętaj że te rękawiczki na stacji też są wliczone w cenę benzyny. 

 

Proponuję utworzyć ci w takim razie taki konstrukt prawny jak karta nieudacznika/socjalist

Ja tylko czekam aż ktoś wpadnie na pomysł "darmowych" pigułek 24h po na lotniskach dla pasażerek lądujących z Madrytu czy Kairu.😁

Do tego to zmierza, zważywszy ilu na tym forum jest za.🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Do tego to zmierza, zważywszy ilu na tym forum jest za.🤔

No chyba niedługo będzie trzeba zmienić nazwę na braciasimpy.pl.

 

Bardzo sobie cenię starą gwardię, z konkretnymi osobami stąd mam kontakt osobisty, ale nowe tematy niestety pokazują kierunek "postępu" społeczeństwa.

 

Moim zdaniem kto wie ten wie i powinien się jak najbardziej odciąć od tego środowiska, tego środowiska czyli od systemu, ukrywać zarobki robić swoje i nie bać i jebać.

 

Najlepsze są tematy co facet cipy się boi ale chce innym rozkazywać jak mają żyć haha

37 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Ja tylko czekam aż ktoś wpadnie na pomysł "darmowych" pigułek 24h po

A nie pamiętasz marszu wyzwolonych macic? Darmowej aborcji suki chciały. Szły pod moim balkonem to ja wtedy z moją ówczesną kobietą stałem i plułem na nich aż mi w mordzie zaschło. Miasto całe zablokowane aż plułem sobie w brodę że nie mam pozwolenia na buldożer.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Ja tylko czekam aż ktoś wpadnie na pomysł "darmowych" pigułek 24h po na lotniskach dla pasażerek lądujących z Madrytu czy Kairu.😁

Do tego to zmierza, zważywszy ilu na tym forum jest za.🤔


 

Z pustynnym księciem to przecież sama przyjemność mieć bombelka, podobno kobiety właśnie szukają egzotycznych panów do zapładniania (najlepiej samców alfa). Tu gdzieś czytałam taką teorie 🤔 

Wiec średnio mi się to pokrywa z tabletką „po” 🫡

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał(a):

To se miej ale potem ciągaj socjal z ZEA


Ja mam męża i dzieci i nie w głowie mi puszczanie się na boku. Nie potrzebuje socjalu. Ale z chęcią pomagam potrzebującym. 
 

10 minut temu, Imiennik napisał(a):

aborcji suki chciały. Szły pod moim balkonem to ja wtedy z moją ówczesną kobietą stałem i plułem na nich aż mi w mordzie zaschło. Miasto całe zablokowane aż plułem sobie w brodę że nie mam pozwolenia na buldożer.

 

 

Koleś Ty się nadajesz do zamknięcia, w twoich wypowiedziach jest tyle zła i agresji, IQ poniżej zera, dramat. Ty jesteś niebezpieczny dla społeczeństwa. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lis95 napisał(a):

Ty jesteś niebezpieczny dla społeczeństwa. 

Mylisz społeczeństwo ze spierdoleniem, ale masz rację, dla Waszego społeczeństwa jestem niebezpieczny. Tak samo jak Wy dla mojej wolności.

 

Idź spać dziewczynko bo jeszcze Ci się przyśnię. Sama zadbaj o swoich bliskich a jak nie to pod płot.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.