Skocz do zawartości

Dawniej to kobiety polowały, a mężczyźni siedzieli w ciepłej jaskini - dowodzi Pani antropolog


BRK275

Rekomendowane odpowiedzi

21 hours ago, BRK275 said:

W ogóle to mężczyźni kłamią, opracowując sztywny podział ról i obowiązków płciowych;

Dlatego należy odłożyć te dzidy i łuki i dać paniom się sprawdzić. Gdy się cywilizacja zawali odbudować, po staremu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej ręcę miała dzidę, w drugiej dłoni miała dziecko, trzecią ręką łowiła ryby a nogą (prawą) polowała na brontozaury.

 

To ona, amazonka bez zonka! i Nikogo ŻONKA! Ona wzieła ślub, sama usyszła garnitur, męża też sama zrobiła, którego wszędzie nosi na plecach.

Kobieta rakieta!

 

P.S Może nie rakieta, bo wtedy jeszcze rakiet nie było ale kobieta z pewnością przypominająca Shreka sądząc po tym jakim była ogarniaczem i wymiataczem.

 

Rozbawiła mnie wstawka:

22 godziny temu, BRK275 napisał(a):

W ogóle to mężczyźni kłamią,

🤣

 

Kobiety to mówią prawdę :D ale chyba tylko swoją - czyli w sumie według nich mówią prawdę 🤣

Edytowane przez SzatanK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat jestem zwolennikiem teorii zmiany paradygmatu i widać nie tylko ja odkryłem w niej potencjał do zmiany rzeczywistości. Wymyśleni eksperci wszelkiej maści chcą napisać historię od nowa, pod siebie, pod własną grupę interesu, a dzisiaj to ułatwione zadanie, bo każdy idiotyzm przechodzi przez nieistniejącą siatkę selekcji informacyjnej. Oglądałem jakiś czas temu anime o kobietach, które przejęły rządy w Japonii po zarazie skutkującej zagładą męskiej populacji. Narracja nowoczesnego świata dąży do wzmocnienia pozycji kobiet, a cena do zapłacenia to upodlenie męskiego ducha. Fakt, że nawet o takich rzeczach się dyskutuje niszczy duszę, jeżeli coś takiego istnieje. Bronić się przed tym już nie można, bo to systemowa narracja, zautomatyzowana.

 

Generalnie to się uśmiałem srogo. Wyobraziłem sobie polujące na mamuta kobiety. Ten scenariusz. Oczywiście polowałyby na najmniejszego, pewnie na mamucie dziecko z ukrycia, żeby za bardzo się nie narobić. A po wejściu do jaskini z mięskiem zjadłyby same to, co upolowały, bo trzeba przecież przywrócić utraconą energię. Kobieca gospodarka na wiecznym deficycie, bez żadnej wartości dodanej. Wystarczy przypomnieć program o przetrwaniu, w którym Panie podzielono z Panami i wysłano na oddzielne wyspy. Trzy razy kobiety wychodząc z plaży wracały do tego samego punktu, a po jednym dniu wszystkie się odwodniły. A Panowie w tym czasie? Upolowali razem krokodyla i ocenili pobyt na wyspie, jako lepszy niż kolejny dzień w robocie.

 

Śmiech przez łzy :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 19.10.2023 o 12:30, vodkas85 napisał(a):

Klnie jak  szewc, mówi o wybuchu wojny i wszystko wraca do normy, co jest na Ukrainie, faceci walczą, wielu się wymiguje, a kobiety uciekają w większości na zachód by się ustatkować, nawet mężatki z dziećmi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.