Skocz do zawartości

Witajcie


Grzegorz Floryda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem tu nowy i praktycznie od razu pokochałem to forum , dlatego musiałem zaraz założyć konto i wejść w Wasz wspaniały świat , wolny on neomarksizmu i całego tego społecznego matrixa.
Mam nadzieję , że się dogadamy , jestem 24 letnim redpillowcem , który ogarnia relacje - damsko męskie w dzisiejszym świecie i nigdy nie stawia emocji ponad logikę , ponieważ w dzisiejszym ginocentrycznym środowisku to błaganie o kłopoty.
Nie chcę więcej pisać , bo byłby to wall text i pewnie bym Was zanudził , w każdym razie bracia , naprawdę się cieszę , że mogłem do Was dołączyć !

Sorki za błędy , mam małą dyslekcję :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2023 o 16:16, Griffith napisał(a):

Nie chcę więcej pisać , bo byłby to wall text i pewnie bym Was zanudził

 

Cześć :) :) Jestem miły. :)

 

Ale kurde... tak szczerze... Nie napisałeś, bo byłby wall text? Dlatego nie napisałeś? Wątpię... można wstawiać enery i dzielić na paragrafy.

Po drugie byś nas zanudził? SErio aż tak nas znasz? Ja lubię historię z życia.

 

Moim zdaniem w jednej linii dałeś dwa kłamstwa. To smutne.

 

Jest jednak dobra wiadomość -- proszę napisz dlaczego nie chciałeś więcej pisać.

 

Wskazówka:    "nie chciałem więcej pisać, aby nie wywlekać prywatnych historii na publiczne forum, a tutaj jest taka jakby presja aby swoją historię opisać jak w tym kółku anonimowych alkoholików, więc wypadało mi abym jakieś shit-argumenty podał dlaczego nie mogę napisać więcej".

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 👋 jesteś w dobrym miejscu, w dobrym czasie. Czytaj dużo, a powoli sam zdecydujesz co jest prawdą a co nie: "cierpliwości, abyś umiał znieść to, czego zmienić nie możesz; odwagi, abyś umiał konsekwentnie i wytrwale dążyć do zmiany tego, co zmienić możesz; i mądrości, abyś umiał odróżnić jedno od drugiego". Pozdro Bracie! 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Griffith napisał(a):

Kiedyś napiszę , ale to za jakiś czas , bo mi się teraz nie chce totalnie 🤣

 

Od razu lepiej.

Teraz Ci wierzę.

 

Jedynie niepotrzebnie obiecujesz.

 

Aby Cię uratować to załóżmy że jest tak ostatecznie:

 

Nie napiszę, bo mi się teraz nie chce totalnie 🤣

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.