Skocz do zawartości

Druga Strona Medalu — tania sensacyjka? Łał... żenada...


kenobi

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak męskość przejawia się w tym, że:

 

— gościu nie mówi dzień dobry

— nie włoży naczyń do zmywarki

— ucieka do kibla jak kupuje dziewczynie i sobie po kubku kawy

— "jou, jou, jak wam się podobało, to łapka w górę, a dla wiernych fanów kubeczek"

 

to potem ktoś może pomyśleć, że Red Pill jest zły, bo ten guru od Red Pilla mało wiarygodny.

 

Tak, kobiety mają naturę hipergamiczną, chcą mieć mężczyznę lepszego od siebie.

A mężczyźni nie mają takiego wymagania.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z DSM produkuje, to co się sprzedaje. To takie ludzkie. Bycie bardziej kontrowersyjnym sprzedawało się zawsze. Są emocje, ekscytacje itp. Nie masz własnych emocji, to szukasz ich w internecie, na takich kanałach.

Co do Szarpanek, to piękny fenomen. Porównywalny z Braćmi Figo Fagot. Nie wiesz co tam jest naprawdę, a co jest żartem. 

Edytowane przez Atanda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2023 o 08:30, Grzegorz Floryda napisał(a):

Właśnie tacy ludzie jak T Y, podkręcają to zjawisko do potęgi, ponieważ właśnie nauczyłeś mnie, że w dzisiejszych czasach faktycznie faktycznie nikomu nie można ufać i nawet jak jest niby brat z takiej samej społeczności, gdzie niby idziemy w tą samą stronę to i tak nadal zawsze komuś co się nie spodoba i będzie sabotować ruch od środka, bo zachowuje się laska, czyli używa solipsyzmu to interpretacji zamiast neutralnych faktów.
Dzięki Tobie wiem aby o redpillu wspominać tylko i wyłącznie starannie wyselekcjonowanym przyjaciołom, którzy nigdy mnie nie zawiedli a już wcześniej miałem ogromne wymagania względem potencjalnych kompanów, bo nie raz już się zawiodłem na facetach życzliwych o dobrym sercu, ale skrępowanych durnymi przesądami, zasadami i generalnie brzydko mówiąc betonem zamiast mózgu, więc nie dojrze wymagana jest kompetencja to także i lojalność.  

Jak spojrzysz na siebie z boku to można śmiało powiedzieć, że jesteś w sekcie

Rozwalam ruch od środka? Ja się interesowałem redpillem jak jeszcze nie było w ogóle w Polsce kanałów redpillowych. Mam porównanie to co było kiedyś a to co jest obecnie.

Kiedyś redpill głównie skupiał się na pomocy innym facetom, radom, nie było powszechnego wylewania hejtu w stronę kobiet.

W dniu 4.11.2023 o 22:46, Kiroviets napisał(a):

Możesz rozwinąć?

Dzisiejszy redpill przesiąknął przegrywizem, gdzie winę za własne niepowodzenie w dużej mierze zrzuca się na kobiety i robi z nich wroga numer jeden. Mnósto hejtu i frustracji. Wszystko co złego to kobieta. To samo robi feminizm tylko w drugą stronę - wszystko co złego to facet. Wojna płci. 

Z jednej strony - kobieta jest zła bo zdradza itd. Z drugiej strony - jak facet jest redpillowcem i zdradza to super, bo facet może. Raz gadanie o konserwatyzmie, związkach, innym razem że facet redpillowiec może i powinien mieć kochanki. Tak samo jak feminizm nie jest obiektywny tak samo redpill nie jest. Obie te strony za bardzo są spaczone w stronę swojej płci. 

Ciekawe co taki redpillowiec myśli o swojej Matce i Siostrze.

W dniu 5.11.2023 o 10:18, niemlodyjoda napisał(a):

Ludzie - może ja mam jakiś inny model kompa ale jak siadam coś pooglądać to nie wysuwają mi się kajdanki czy liny że jestem uwiązany do niego i to oglądam. Serio oglądacie rzeczy, które uważacie za bzdury? Za brednie? A potem jeszcze komentujecie to w necie?

yyy no a skąd mamy wiedzieć co jest bzdurą a co nie? 

Jak chce ocenić dany serial to oglądam chociaż kilka sezonów a nie oceniam po pierwszym odcinku. Na tym polega wyrabianie sobie opinii. Żeby mieć opinie na dany temat musze się z czymś zapoznać

W dniu 5.11.2023 o 11:04, bassfreak napisał(a):

Często lubię twoje posty ale nie zgodzę się do końca, redpill jak każda pigułka (tak nawet blackpill) jest prawdziwa i potrzebna z UMIAREM. Redpill chyba z założenia nie potępia kobiet ale uczy jak z nimi postępować a w zasadzie nakazuje zrozumieć facetom jak działają kobiety do pewnego stopnia taka instrukcja obsługi bardzo streszczona bo tylko Bóg jeden rozumie kobiety w 101 % xD

Dlatego wyraziłem swoją opinie - napisałem pochlebnie o kanale musisz wiedzieć, który uważam za dość merytoryczny kanał o redpillu skupiający się na tym co istotne w dość przystępnych ramach czasowych.

Podobny kanał tego Romana Warszawskiego - niestety tam treści mnie odpychają przez zbyt długi czas livewow, nie mam na to czasu. Ale zauważyłem na tym kanale, że ów Roman na shortsach wyszukuje na tiktoku jakieś niszowe, zaburzone lewicowe aktywistki które zbierają niskie zasięgi i komentuje ich wyczyny jednocześnie dając im znacznie większy rozgłos. Dla mnie to dziwne, bo to nie sporadyczne lecz regularne akcje. Nie przystoi mi to za bardzo do definicji dbającego o siebie faceta, który marnuje sporo życiowej energii na takie pierdoły.

Wyraziłem również opinię, że kanał DSM mi się nie podoba ze względu na spore nacechowanie kanału nienawiścią do kobiet. Może co prawda trochę merytoryki jest, ale po prostu bije zły vibe z tego kanału. Głównie można to streścić "wszystko co złe to kobiety, spermiarze źli, redpillowcy super". Za mało autorefleksji w swoją stronę bo jak zawsze prawda leży po środku - nie mamy ani kryzysu kobiecości ani kryzysu męskości, zarówno faceci mają swoje za uszami jak i kobiety. Poprawna ścieżka życiowa zakłada szukanie win zarówno w kobietach jak i sobie, jednak tam dość mocno jest to spłycone do głównie win kobiet.

O Szarpankim już było - monotematyczność, też nie zauważyłem poprawy jakości życia poprzez regularne audycje, zamiast tego propagowanie na nienawiść i frustrację skierowaną do kobiet. Nawet jak się takie coś puści w tle to potem wnika do podświadomości więc bawią mnie opinie, że można coś słuchać bez wpływu.

Jest jeszcze Carioner - ten kanał w ogóle do mnie nie przemawia, bo zawiera zdecydowanie najwięcej negatywnej energii i plucia jadem ze wszystkich wymienionych.

Ja widziałem po sobie różnicę w momencie gdy słucham regularnie takich audycji i gdy nie słucham. Dlatego moje podejście zaznacza zakłada poszukiwanie merytoryki. I tak jak ktoś myśli że sama kasa i siłka wystarczy to się myli. Chociażby słuchając takiej audycji kobiety wyczuwają frustrację i nienawiść, którą się przesiąka i zanotuje się gorsze efekty z kobietami. Kobiety zdecydowanie są w stanie wykryć tłamszoną w s sobie frustrację u faceta i omijać takiego faceta szerokim łukiem. Przerwa od takich audycji i zdystansowanie się, wypełnienie wolnego czasu pozytywnymi audycjami (nie mówię tutaj o słuchaniu bluepillowych audycji jakie to kobiety są super tylko ogólnie, to może nawet pozytywna audycja o motoryzacji, negatywna zaś nie tyczy się nie tylko redpillu ale też np: polityki) napełnia pozytywną energią i efekty są lepsze. Kwestia tego czym się karmimy na codzień staje się sumą naszej osobowości i energii życiowej.

No ale to już zależy od osobistych preferencji. Są osoby uważające, że kobiety są zbędne do życia i można przez życie w trybie full-MGTOW, są osoby które uważają, że kobiety są centrum życia (bluepill) i bez baby tylko samobójstwo, a są osoby które uważają, że relacje z kobietami są ważną częścią życia i brak sukcesów w tej części powoduje różne problemy - aczkolwiek nie jest to priorytetowa kwestia życia bądź śmierci - tą zasadę ja wyznaje.

W dniu 5.11.2023 o 12:49, kenobi napisał(a):

Cieszę się, że hipergamia kobiet, głoszenie Red Pilla, kanały dla mężczyzn istnieją, rozwijają się.

Ważne, aby młodzi wiedzieli jak to wszystko działa.

 

No ale jeśli osoby uważane za fachowców, liderów upadają, to jest smutna rzecz.

 

Niestety słuchając ww panów odnoszę wrażenie, że oni upadają.

 

Założyłem ten wątek, bo chciałem wiedzieć, czy tylko mi się tak wydaje, czy inni też tak uważają.

oczywiście że upadają, ponieważ merytorycznych treści w redpillu nie ma zbyt wiele. To jest temat na 5-10 godzinnych odcinków i tyle, cały redpill ze szczegółami.

Potem co zostaje? Dyskusja w kółko o tym samym, albo dyskutowanie co tam zrobiła jakaś feministka/lewaczka/Polka na erazmusie. Tematy które wzbudzają sporo negatywnej energii. To też właśnie wpływa na tych tworców redpillowych bo jak rozpoczynali kanały to głownie skupiały się na merytoryce, gdy wyczerpały zasoby merytoryczne to zaczeło się "taplanie w błocie" i na samych twórców to też wpływa, więc też tym przesiąkneli.
 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Zbychu napisał(a):

Dzisiejszy redpill przesiąknął przegrywizem, gdzie winę za własne niepowodzenie w dużej mierze zrzuca się na kobiety i robi z nich wroga numer jeden. Mnósto hejtu i frustracji. Wszystko co złego to kobieta

My chyba zupełnie innych twórców zaliczamy do Red Pilla.🤔

 

40 minut temu, Zbychu napisał(a):

zamiast tego propagowanie na nienawiść i frustrację skierowaną do kobiet.

Ja tam się tego nie dopatrzyłem. Bardziej ukazuje przereklamowane p0lek. Kanał dobry do pooglania dla niektórych tutaj płaczących o braku " drugiej połówki pomarańczy" i obmyślają tych patenty jak na siłę stać się ekstrawertykiem.

 

43 minuty temu, Zbychu napisał(a):

Ja widziałem po sobie różnicę w momencie gdy słucham regularnie takich audycji i gdy nie słucham

Ja osobiście nie. Chociaż przerwę od Szarpankiego zrobiłem najpóźniej, tzn przestałem słuchać jako ostatniego z tej " sceny".

 

45 minut temu, Zbychu napisał(a):

, że relacje z kobietami są ważną częścią życia i brak sukcesów w tej części powoduje różne problemy - aczkolwiek nie jest to priorytetowa kwestia życia bądź śmierci - tą zasadę ja wyznaje.

Chociaż w tej kwestii mamy podobnie.😎

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Zbychu napisał(a):

Wyraziłem również opinię, że kanał DSM mi się nie podoba ze względu na spore nacechowanie kanału nienawiścią do kobiet. Może co prawda trochę merytoryki jest, ale po prostu bije zły vibe z tego kanału. Głównie można to streścić "wszystko co złe to kobiety, spermiarze źli, redpillowcy super". Za mało autorefleksji w swoją stronę bo jak zawsze prawda leży po środku - nie mamy ani kryzysu kobiecości ani kryzysu męskości, zarówno faceci mają swoje za uszami jak i kobiety. Poprawna ścieżka życiowa zakłada szukanie win zarówno w kobietach jak i sobie, jednak tam dość mocno jest to spłycone do głównie win kobiet.

O Szarpankim już było - monotematyczność, też nie zauważyłem poprawy jakości życia poprzez regularne audycje, zamiast tego propagowanie na nienawiść i frustrację skierowaną do kobiet. Nawet jak się takie coś puści w tle to potem wnika do podświadomości więc bawią mnie opinie, że można coś słuchać bez wpływu.

Jest jeszcze Carioner - ten kanał w ogóle do mnie nie przemawia, bo zawiera zdecydowanie najwięcej negatywnej energii i plucia jadem ze wszystkich wymienionych.

Pełna zgoda tutaj. Tego smiesznego Carionera to się ogladac nie da, bo tam jak napisaleś jadu co u 20 żmij lekko.

 Szarpanki kiedys ogladalem, ale niestety temat jak wyżej, rozgoryczenie, frustracja, julki, czady. Do porzyyygu gość.

DSM jeszcze trawię, choć to sztuczne kurwa trzymanie ramy to mnie niszczy po same jaja 😆😆

Przy kazdej decyzyjnej zyciowej watpliwosci jakbym mial sie zastanawiac czy aktualnie tracę rame przy kobiecie, lub co ona teraz uzna za słabośc, to bym ochujał po 3 miesiacach takiego analizowania

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz Floryda napisał(a):

Można to krótko skomentować - "Miałeś, chamie, złoty róg", jak powiedziałem, pomoc, wsparcie, życzliwość, taki widziałem tutaj potencjał a okazało się, że przeważa jak praktycznie wszędzie toksyczność, solipsyzm, kukolstwo, przegryw, brak ambicji, odwagi, hipokryzja, brak spójności i wiele wiele innych...to jest matrix tylko w innym opakowaniu, ale zawartość po otworzeniu jest taka sama, Ż A Ł O S N E, ja się wypisuje to mój ostatni wpis na forum.



na tym polega dyskusja i wymiana poglądów, wolność słowa. Zbierają się osoby z różnych reprezentacji i wymieniają poglądami. Przeszedłem drogą od bluepilla po fascynację PUA, przez kilka lat nic złego o PUA nie mówiłem ale po czasie spadły mi klapki z oczu i zacząłem zauważać od środka jakie to środowisko jest zgnite, albo inaczej ubierając słowa - otwierając oczy na "matriks" bluepillowy zaczeli programować sami siebie matriksem PUA, który jedne mity zastępował drugimi.

Następnie odbiłem od PUA i zacząłem interesować się redpillem - wiedzialem że powrót do bluepillu nie ma sensu. No i pocztakowo zachłysnąłem się redpillem, poznałem podstawowe dogmaty tej ideologii bo redpill jest ideologią nieważne czy ktoś próbuje temu zaprzeczyć czy nie, takie są fakty. I również byłem zachwycony tą ideologią, różowe okulary, nie widziałem wad. Po latach redpill zaczął stawać się bardziej medialny, zamiast merytoryki nastąpiło nasilenie przesiąkanie przegrywizmem, tanią sensacją, redpill rage - bo to się lepiej sprzedaje. Odbiłem również od tego, bo zauważyłem że ten ruch również ma sporo wad i wprowadza ponownie jak PUA wiele szkodliwych mitów.

Potem chwile przygody z MGTOW, potem byłem nawet w blackpillu, a obecnie nie utożsamiam się z żadnym ruchem. Wszędzie widzę tylko częściową prawdę i częściową nieprawdę, mity, szkodliwe przekonania. Każdy ruch ma swoje za uszami czy tego chcecie czy nie. 

Szkodliwe mity w redpillu: wszystko zależy od nas i od naszej ramy, to jak nas traktuje kobieta to wynik odbijanych przez nas shit testów/ramy/pozycji itd. Dla mnie jako sprawnego obserwatora jest to bzdura i daje facetowi przesadne poczucie sprawności, jakoby panowanie nad zdradą ze strony kobiety i jakością związku zależało w 100% od nas a tak nie jest. Możesz trzymać idealnie ramę, odbijać każdy shit test, jak kobieta będzie chciała to cie upokorzy, zdradzi, rozwiedzie się. Natomiast minusem tego wszystkiego jest tzw redpillowa paranoja, gdzie na każdym kroku faceta straszy się zdradami i rozwodami. To nie ma nic wspólnego z merytoryka i stanem faktycznym bo tak samo jak nie znamy każdego hormonu w naszym ciele, nie mamy 100% wiedzy o tym jak działa nasz mózg tylko może 80% a pozostałe 20% jest zagadką - tak samo jest z kobietami. Dalej wiemy niezbyt wiele ale nigdy nie będzie 100%

Na tym polega rozwój, nauka - na kwestionowaniu swoich własnych przekonań i zadawaniu pytań. To co ty sugerujesz to zamknięcie się w bańce informacyjnej i dopuszczanie tylko wiadomości z jednego prawilnego źródła. Ale w tym myśleniu jest błąd, bo zakladasz że redpill to 100% źrodło prawdy, a tak nie jest. Tak samo można powiedzieć o religiach, medycynie czy metody sportu. Zamykanie się na jedno źródło wiedzy to nie jest rozwoj tylko sekciarstwo. Ty uważasz, że o żadnym z twoich guru nie można powiedzieć nic złego bo to "szkodzi ruchowi", a ja uważam, że kwestionowanie przekonań zwłaszcza tych, które bardzo nam się podobają to jedyna droga do rozwoju i poznania prawdy. I nawet jak ktoś ma inne przekonania ode mnie to się nie obrażam, wiec się cieszę że nikt bezmyślnie nie bije mi braw tylko stara się przekonać swoimi argumentami, odmiennymi od moich. Dzięki temu sam mogę zweryfikować swoje przekonania, bo tylko krowa nie zmienia swoich przekonań.

Wszystko jest kwestią perspektywy - jak się uważnie przyjrzysz to zauważysz, że starsze osoby na tym forum na redpillu sobie zjadły zęby i potrafią wyjść poza swoją ulubioną ideologię w poszukiwaniu czegoś innego, zazwyczaj najmocniej danej ideologii bronią osoby, które są w niej świeże - podobnie jak z partami typu Konfederacja czy Korwin, silny elektorat 18-20 lat a w wieku 30 lat 90% osób z korwinizmów wyrasta. Dlatego wystarczy zrobić sobie próbę czasu i poczekać z 5 lat, większość obecnych nowych fanów redpilla, Romana, DSM zacznie dochodzić do takich samych wniosków jak ja, że redpill to nie jest kompletna idelogia tylko pewne poszlaki, pewien trend który może być punktem startu, ale potem z czasem dostrzegasz coraz więcej nieścisłości i braku spójności z rzeczywistością i szukasz prawdy gdzie indziej. Na tym w skrócie polega życie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kenobi napisał(a):

 

Jak męskość przejawia się w tym, że:

 

— gościu nie mówi dzień dobry

— nie włoży naczyń do zmywarki

— ucieka do kibla jak kupuje dziewczynie i sobie po kubku kawy

— "jou, jou, jak wam się podobało, to łapka w górę, a dla wiernych fanów kubeczek"

 

to potem ktoś może pomyśleć, że Red Pill jest zły, bo ten guru od Red Pilla mało wiarygodny.

 

Tak, kobiety mają naturę hipergamiczną, chcą mieć mężczyznę lepszego od siebie.

A mężczyźni nie mają takiego wymagania.

 

 

 

 

 

Gościu mówi dzień dobry komu chce a nie że wypada tak mówić (ach ta uległość i służebność dla Pana)

 

Do zmywarki się wkłada raz na jakiś czas a od tego jest fajna gosposia

1630917228_142.webp

 

Lepiej od razu wyjść a nie palić ciotę.

 

Kubeczek ? Zawsze trzeba szukać okazji do zarobku.

 

 

Zalecam zająć się pisaniem swojej historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SilentAssassin napisał(a):

DSM jeszcze trawię, choć to sztuczne kurwa trzymanie ramy to mnie niszczy po same jaja 😆😆

Przy kazdej decyzyjnej zyciowej watpliwosci jakbym mial sie zastanawiac czy aktualnie tracę rame przy kobiecie, lub co ona teraz uzna za słabośc, to bym ochujał po 3 miesiacach takiego analizowania

dokładnie doszedłem do takiego samego wniosku - "trzymaj rame za wszelką cenę, od tego zależy twoja relacja z kobietą". No ale to mi się kłóci z zasadą "kobieta to ma być dodatek do twojego życia" a z drugiej strony "silne nieustannie trzymanie ramy". Nie da się tych dwóch rzeczy pogodzić, bo jeśli mocno trzymam ramę to jestem "redpillowym beciakiem" któremu zbyt bardzo zależy - tylko po prostu nie robię tego w sposób blupillowy przez zabieganie, komplementy itd. tylko w sposób redpillowy przez "męskość, samczość, alfa". A jak nie trzymam ramy chociaż przez chwilę to wiadomo - kobieta zdradza, odchodzi, puszcza się i generalnie to moja wina :) 

To jest właśnie punkt przez który między innymi wyszedłem poza redpill. Doszedłem do takiego wniosku, że nawet jeśli rzeczywiście trzymanie ramy, odbijanie shit testów, jakieś metody lustra działają, to mimo wszystko to zbyt wiele mnie kosztuje - cały dzień chodzić napięty jak plandeka na żuku, stresować się, mieć przygowany idealny scenariusz na kazde słowo/zachowanie kobiety, arsenał różnych kar i nagród za przewinienia itd. Nawet jeśli to skuteczne to ile energii życiowej to kosztuje? Tą samą energie, stres, strategie mógłbym przekierować na własny biznes, miałbym z tego więcej pożytku.


Nawet jesli rama działa to ja to serdecznie pierdole. Wolę podchodzić do relacji na luzie, z dystansem, z naturalnością i momentami nie przejść shit testów czy nie trzymać ramy. Nie rozpatruje wszystkiego przez pryzmat czy dane zachowanie/teskt z mojej strony to zachowanie samca alfa, sigma czy też beta. Ważne jest robienie tego co mi się aktualnie podoba i to na co mam ochotę, nawet jeśli kobieta odbierze mnie jako "słabego samca" to co mnie to obchodzi? No i co złego się niby stanie? To tylko jej zdanie. A dla mnie ważniejsze jest moje zdanie o sobie niż jej zdanie o mnie. W końcu kobieta pozna może 1/10 mnie, a tylko ja znam siebie w całości. Ważne jest to co zyskuje - sporo energii życiowej i czystą banię, brak wyimaginowancyh redpillowych lęków. Jak kobieta chce mnie zdradzić, rozejść się, okraść - to śmiało niech to robi. Śmieci same się wyniosą, a ja sobie znajdę kolejną taką której się spodobam bez przesadnego pajacowania. Dla mnie moja męska życiowa energia jest zbyt cenna żeby prawie w całości poświęcić ją na kontrolowanie relacji i "tresowanie" kobiety wedle moich upodobań. Oczywiście mam kilka swoich zasad i granic których nie pozwalam sobie łamać.
 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Zbychu said:

Nawet jesli rama działa to ja to serdecznie pierdole. Wolę podchodzić do relacji na luzie, z dystansem, z naturalnością i momentami nie przejść shit testów czy nie trzymać ramy. Nie rozpatruje wszystkiego przez pryzmat czy dane zachowanie/teskt z mojej strony to zachowanie samca alfa, sigma czy też beta. Ważne jest robienie tego co mi się aktualnie podoba i to na co mam ochotę, nawet jeśli kobieta odbierze mnie jako "słabego samca" to co mnie to obchodzi? No i co złego się niby stanie? To tylko jej zdanie. A dla mnie ważniejsze jest moje zdanie o sobie niż jej zdanie o mnie. W końcu kobieta pozna może 1/10 mnie, a tylko ja znam siebie w całości. Ważne jest to co zyskuje - sporo energii życiowej i czystą banię, brak wyimaginowancyh redpillowych lęków. Jak kobieta chce mnie zdradzić, rozejść się, okraść - to śmiało niech to robi. Śmieci same się wyniosą, a ja sobie znajdę kolejną taką której się spodobam bez przesadnego pajacowania. Dla mnie moja męska życiowa energia jest zbyt cenna żeby prawie w całości poświęcić ją na kontrolowanie relacji i "tresowanie" kobiety wedle moich upodobań. Oczywiście mam kilka swoich zasad i granic których nie pozwalam sobie łamać.

 

Amen. Od jakiegoś czasu funkcjonuje na podobnej zasadzie i jest zajebiście. Nigdy nie było lepiej niż teraz. Doktrynerstwo to jest więzienie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2023 o 12:48, Grzegorz Floryda napisał(a):

Po chuj oni tutaj siedzą w takim razie?

Niech wypierdalają

 

Forum jest miejscem dla każdego.

 

Zawsze w danym środowisku masz protagonistów i antagonistów.

To taka równowaga.

 

Dopóki nie łamią regulaminu dopóty mogą tutaj być.

Co dla nas racjonalne, zrozumiałe dla nich nie bardzo bo oni widzą świat z innej perspektywy.

 

Zależy kto jakie wzorce nabył i z czym się w życiu zmierzył. 

Dodatkowo ich denerwuje, że słaby może stać się wilkiem.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem powiedzieć aby moje konto zostało usunięte, więc wykorzystam okazję aby dodac coś na koniec.

58 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Forum jest miejscem dla każdego.

Dlatego to forum będzie gnić.

Elementarna rzecz do @Reelag po chuj tutaj siedziesz jak od 10 lat obserwujesz manosfere ? Jak wiesz co trzeba to moze być się skupił na sobie zamiast trollować na necie, aż tak smutne i nudne życie masz ?
I pssss, ta Roman zarabia na potrzebach ludzkich jak tinder, bo Roman ma zasięgi i monetyzacje aby cokolwiek z tego mieć, nie wspominając, że od wyborów stracił motywację i przestał praktycznie robić materiały, bo wie, że nie da sie nic naprawić a on chciał dobrze, bo ma kurwa syna i chce mu zapewnić przyszłość.


@ZbychuTy jebany manipulacyjny śmieciu, prosze Was wszystkich o uwagę jest kilka naprawdę dziwnych niecisłosci co do tej spierdoliny:
-Powiedział masę kłamstw i do ŻADNEGO z nich się nie odniósł, gdy poproszono go o dowody
-Ocenia tylko i wyłącznie swoją miarą próbując nakłonić innych do swojego światopoglądu
-Celowo tylko oskarża, aby jego oponent zaczął się tłumaczyć na wyimaginowe zarzuty i odsunąć uwagę od jego kłamstw.
Dla mnie to może być FED, w USA to normalne, że fedzi przenikają do takich społeczności od dawna, więc admini miejcie oko, bo dla mnie ogromnie podejrzany typ, sami sobie zadajcie pytanie co taka osoba tutaj robi, oczywiście może to byc zwykły 40 letni zjeb, który dla atencji i dowartościowania się pierdoli rzeczy w internecie, ale nadal, patrzcie ile czasu poświęca na wall texty, dziwnie cnie ?

Nie wiem czy Zbyszku jesteś fedem czy nie, ale i tak, dajesz mi jeszcze większą motywację do tego aby byc MGTOW i mieć wyjebane w kraj i społeczeństwo, bo na samą myśl o tym, że nawet grosik z mojej kiesy miaby iść na Twoje utrzymanie to mi się rzygać chce.
Ty jesteś typwym polaczkiem, zgorzkniałym, zakompleksionym, cynicznym śmieciem , który chce ujebać innych, bo sam swoje życie przegrał i chce aby młode pokolenie takie kurwiska jak Ty utrzymywało cytując "Dodatkowo ich denerwuje, że słaby może stać się wilkiem." dokładnie, zawiść zżera Twoje serce i chcesz aby inni cierpieli, bo nic tak nie pożądana towarzystwa jak nieszczęście a takich ludzi trzeba traktować jak TRĘDOWATYCH, bo oni Was prędzej czy później ściągna w do swojego poziomu.

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Grzegorz Floryda said:

Aha zapomniałem powiedzieć aby moje konto zostało usunięte, więc wykorzystam okazję aby dodac coś na koniec.

Dlatego to forum będzie gnić.

Elementarna rzecz do @Reelag po chuj tutaj siedziesz jak od 10 lat obserwujesz manosfere ? Jak wiesz co trzeba to moze być się skupił na sobie zamiast trollować na necie, aż tak smutne i nudne życie masz ?
I pssss, ta Roman zarabia na potrzebach ludzkich jak tinder, bo Roman ma zasięgi i monetyzacje aby cokolwiek z tego mieć, nie wspominając, że od wyborów stracił motywację i przestał praktycznie robić materiały, bo wie, że nie da sie nic naprawić a on chciał dobrze, bo ma kurwa syna i chce mu zapewnić przyszłość.


@ZbychuTy jebany manipulacyjny śmieciu, prosze Was wszystkich o uwagę jest kilka naprawdę dziwnych niecisłosci co do tej spierdoliny:
-Powiedział masę kłamstw i do ŻADNEGO z nich się nie odniósł, gdy poproszono go o dowody
-Ocenia tylko i wyłącznie swoją miarą próbując nakłonić innych do swojego światopoglądu
-Celowo tylko oskarża, aby jego oponent zaczął się tłumaczyć na wyimaginowe zarzuty i odsunąć uwagę od jego kłamstw.
Dla mnie to może być FED, w USA to normalne, że fedzi przenikają do takich społeczności od dawna, więc admini miejcie oko, bo dla mnie ogromnie podejrzany typ, sami sobie zadajcie pytanie co taka osoba tutaj robi, oczywiście może to byc zwykły 40 letni zjeb, który dla atencji i dowartościowania się pierdoli rzeczy w internecie, ale nadal, patrzcie ile czasu poświęca na wall texty, dziwnie cnie ?

Nie wiem czy Zbyszku jesteś fedem czy nie, ale i tak, dajesz mi jeszcze większą motywację do tego aby byc MGTOW i mieć wyjebane w kraj i społeczeństwo, bo na samą myśl o tym, że nawet grosik z mojej kiesy miaby iść na Twoje utrzymanie to mi się rzygać chce.
Ty jesteś typwym polaczkiem, zgorzkniałym, zakompleksionym, cynicznym śmieciem , który chce ujebać innych, bo sam swoje życie przegrał i chce aby młode pokolenie takie kurwiska jak Ty utrzymywało cytując "Dodatkowo ich denerwuje, że słaby może stać się wilkiem." dokładnie, zawiść zżera Twoje serce i chcesz aby inni cierpieli, bo nic tak nie pożądana towarzystwa jak nieszczęście a takich ludzi trzeba traktować jak TRĘDOWATYCH, bo oni Was prędzej czy później ściągna w do swojego poziomu.

 

 

Stary jesteś tak zafiksowany, że niedługo tylko do Choroszczy.

11 minutes ago, Grzegorz Floryda said:

po chuj tutaj siedziesz jak od 10 lat obserwujesz manosfere ?

 

Bo lubię. Pozycjonuje się w ten sposób. Czytam gdzie inni się znajdują i porównuje do siebie. Daje mi to dodatkową motywację bo widzę jak daleko zaszedłem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2023 o 21:50, kenobi napisał(a):

 

Na końcu filmu:

 

"Ten film dedykuję Pan Andrzejowi, który odebrał spod hotelu moją przyjaciółkę"

 

Zobacz. Stworzyl material z materialu... 

 

 

Mówiłem, że robi to specjalnie dla zasięgów. A jak już zebrał komentarze pod filmem, to musi nagrać "sprostowanie" i dołożyć kolejną cegiełkę... "i się kręci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kenobi napisał(a):

 

Cóż... atencjujsz w takim razie. Żałosne.

Paweł DSM Instagramerka.

 

Żebyś dobrze mnie zrozumiał. Po to, według mnie, używa takich środków, żeby zdobyć zasięgi. Nie koliduje to, według mnie, z powodem dla którego to robi.  

Ja to tłumaczę tak. Jeśli wchodzisz w jakieś srodowisko czy medium i chcesz sie przebić ze swoimi treściami, musisz byc skuteczny. Ale co go motywuje do publikowania treści RedPill tego ja nie wiem. Zakładam jednak szczytne intencje. Przynajmniej tak odbieram jego publikacje jako caloksztalt.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/6/2023 at 12:06 PM, Grzegorz Floryda said:

Tego czego totalnie nie toleruję to solipsystyczne kurwy jak zbychu, wszelkiej maści trolle jak gość z żydem na avatarzee

 

To jest forum dla ludzi potrafiących się wypowiedzieć kulturalnie. Sam nie raz mięsem rzucę, ale nie w czyimś kierunku. Agresji personalnej mówimy tu stanowcze NIE. Jak masz coś do kogoś to ustawka na priv i staropolskie rzucenie rękawicy znaczy pojedynek o północy z sekundantami. Inaczej oszczędź nam takich wycieczek osobistych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy nadal nie kumacie.

 

Nie ten będzie inny. Zrozumcie że musicie tworzyć swoje historię i swoje dzieła. Śledzicie różne rzeczy i rozkminiacie czemu i po co tworzy ktoś materiały.

 

To wy jesteście tym kimś na kim ma wam zależeć. Rozkminajcie co możecie zrobić lepiej. Dawajcie tematy które mogą coś wnieść do czyjegoś życia bo takie coś raczej nic nie wniesie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.