Skocz do zawartości

Dlaczego przestałem być nacjonalistą a stałem się liberałem?


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Libertyn napisał(a):

A co? Idziesz w politykę? 

Nigdy raczej nie pójdę w politykę bo by mnie mogli zniszczyć - chodź w sumie czy ja wiem - zależy. 

 

Nie jestem jakimś przestępcą karanym a wybryki to tam 95% ludzi jakieś to i tak idioci, więc by pewnie to mieli w 4 literach. 

W polityce już nie tacy byli - nazwisk podawać nie będę na Polskiej scenie politycznej, ale no. xd 

 

U ruskich prawie każdy w rządzie jest mordercą i zbrodniarzem - jakoś im nie przeszkadza, jak Putin był w KGB  i Rosjan wysadzał w powietrze. 

Inny przykład - generał Surowikin - order za męstwo i jakieś tam inne - wysoki generał. Podczas protestów ludzi kazał BWP rozjeżdżać i do nich strzelać, podczas wojny czeczeńskiej porwał Czeczenkę i ją zgwałcił a potem udusił. Co Rosjanie na to? A no nic. 

 

Banda morderców, zbrodniarzy najgorszych a i tak rządzą a Putin w wyborach będzie miał z 95% głosów. Meh.

 

W polityce Amerykańskiej zauważyłem, że jest inaczej trochę. Tam to wyciągają haki i ludzie się sadzą, jak ktoś ma coś za uszami. No i debat jest dużo różnych itd.

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, $Szarak$ said:

Bycie elitą to nie tylko pieniądze. 

 

To też status między innymi. Doktor habilitowany to elita intelektualna. On ma znajomych elity i go ludzie bardzo szanują - na pewno ma dużo znajomości w kręgach inteligenckich. 

 

Muszę pogadać z paroma znajomymi których rodzice są nauczycielami akademickimi, a oni pracują na normalnych etatach. Ktoś im nie przekazał że dzięki dojściom do kręgów intelektualnych każdy z nich powinien mieć własną firmę i być milionerem. Przecież Ci intelektualiści nic tylko codziennie otrzymują intrantne propozycje ze świata biznesu, te mieszkanka w blokach to tylko przykrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jak chciałeś wywlekać chłopaków z pociągów czy łapać w siatki bo nie chcieli walczyć za banderowców?

Ty i nacjonalista wolne żarty.

 

Nacjonalizm to umiłowanie swojego narodu, nacji, pilnowanie jego interesu oraz stawianie go ponad innymi.

 

Druga sprawa lewaków i neo komunistów mylisz z liberałami😏

 

Jak chciałeś zakończyć bytność na naszym forum to trzeba było sie ładnie pożegnać a nie robić przed świętami 

prowokacyjne tematy.

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Libertyn napisał(a):

A co? Idziesz w politykę? 

KOCHAM, ale to naprawdę kocham edukować się ze wszystkiego związanego z wszelakim bezpieczeństwem - od wojskowości po służby specjalne - to szczególnie. 

Służby specjalne najbardziej mnie jarają. Czytam masę rzeczy z tym związanych - być może jest to związane z tym, że mój sąsiad dalszy staruszek pracował SB i on mnie tak jakoś nakręcił na te tematy. 

 

Ale myślę, że nie nadaję się na jakiekolwiek stanowisko z władzą bo jestem niedowartościowany i bardzo mściwy. Nie, że bezlitosny, ale lepiej po prostu wiem po sobie, żeby trzymać się z daleka od władzy - bo mściwość moja po nawet 30 latach od zdarzenia by dosięgnęła. 

 

Ale leczę się i biorę tonę leków, więc nikt mnie nie weźmie pewnie nigdy do żadnej służby dla kraju. xd 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, $Szarak$ napisał(a):

jestem niedowartościowany

To akurat widać.

Cytat

i bardzo mściwy.

Na pewno małostkowy. 

 

A ludzie zakompleksieni i małostkowi nie powinni iść ani do władzy, ani do służb.

Cytat

leczę się i biorę tonę leków

I taki ktoś chce innym mówić, jak powinien świat wyglądać?

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tacie posła Mentzena jest napisane na wiki, że po studiach został zatrudniony na uczelni, a doktorat obronił w 1989 roku, w 2005 zrobił habilitację.

 

Tata nauczyciel akademicki, ktoś pisał, że mama nauczyciel w szkole. Więc raczej dobre warunki na wzrost dla chłopca, miał szczęście. Zapewne mu tez pomogli w rozkręcaniu wszystkiego, ale nie ma się co czepiać.

 

Pytanie czy, żeby dostać pracę na uczelni, trzeba było być w PZPR? Ale to nie jest wina prezesa Konfederacji. Nie lubię go za inne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2023 o 20:15, $Szarak$ napisał(a):

Chciałbym, żeby w Polsce była taka partia, jak w Kanadzie obecnie. 

Jakby był taki Justin Trudeau vol 2.0

 Komentarze sobie poczytaj:

 

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2023 o 20:15, $Szarak$ napisał(a):

Chciałbym, żeby w Polsce była taka partia, jak w Kanadzie obecnie. 

Jakby był taki Justin Trudeau vol 2.0

355196_r2_940.webp

 

Pewnie o tym nie wiesz, ale w Twojej ukochanej Kanadzie od XIX wieku aż po dziś dzień sterylizuje się "podludzi", głównie rdzenne mieszkanki, a dzieci demoralizuje się ideologią LGBT. Tam tolerancję się wymusza. Nie wspierasz wykolejeńców? Jesteś homofobem, transfobem i tak dalej.

 

https://apnews.com/article/canada-indigenous-women-sterilization-apology-reparations-ebcacc0f27b8d4c12d8690718202531d

https://wpolityce.pl/swiat/675690-nasz-wywiad-ucieklismy-z-kanady-przed-ideologia-gender

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.