Skocz do zawartości

KOalicjancji, Rudawy dzisiaj podpisał pakt i bedą sprowadzać habibi do Polski


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

 

 

Naprawdę? No i co? Boisz się? Jesteś na tyle rozgarnięta widzę że myślisz że Kaczyński albo Tusk podejmują samodzielne decyzje. Mój post napisałem z przekąsem, tylko skąd ten wywyższający się i pogardliwy ton w moim/innych facetów kierunku pt. "Wy"? Siedź w domu babo albo przejdź na islam i nie skrzecz w internecie.  skończyłem dyskusje z tobą. 

Do Ciebie skierowana była pierwsza część wypowiedzi

 

5 minut temu, CzarnyR napisał(a):

A za kaczygrodu nie sprowadzali? Bo dziwnym trafem wiele dużych miast przez osiem lat powoli zaczyna przypominać inne "rozwinięte"  państwa unii europejskiej piękni kolesie kurwa cappuccino są już wszędzie... Już dawno było mówione nie ważne kto rządzi bo i tak górne rozkazy wydaje jedna głowa.

Nie było ich tak dużo, sporo z wymian studenckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest spowodowane nastraszeniem ludzi przez ugrupowania prawicowe. 

Teraz się ludzie boją, bo jak się straszy przez 8 lat ludzi uchodźcami no to nic dziwnego. 

 

W Szwecji nawet, jak teraz prawicowe źródło się na nią uwzięły a mam znajomych co tam mieszkają to na co dzień się tego po prostu nie odczuwa. 

To samo we Francji czy UK, Niemczech...

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

To jest spowodowane nastraszeniem ludzi przez ugrupowania prawicowe. 

Teraz się ludzie boją, bo jak się straszy przez 8 lat ludzi uchodźcami no to nic dziwnego. 

 

W Szwecji nawet, jak teraz prawicowe źródło się na nią uwzięły a mam znajomych co tam mieszkają to na co dzień się tego po prostu nie odczuwa. 

To samo we Francji czy UK, Niemczech...

 

 

Nie no jasne, zaledwie 134 ataki bombowe w Szwecji do 3 października 2023 to pryszcz:

https://www.politico.eu/article/sweden-new-normal-bomb-attacks-suburbs-kristersson-elections-2024/

Przeliczając na liczbę mieszkańców musielibyśmy mieć jakieś 500 takich zamachów w Polsce. 

Skąd ty bierzesz te swoje opinie? Z kanału doktora niedohabilitowanego Piotra Napierały?

 

Tutaj o polityce migracyjnej: premier socjaldemokrata stwierdził, że polityka migracyjna zawiodła:

https://www.theguardian.com/world/2022/apr/28/swedens-failed-integration-creates-parallel-societies-says-pm-after-riots

 

ale jeden z drugim mikrocefal będzie opowiadał jak to świetnie idzie bo on ma znajomego Szweda który twierdzi, że gra gitara (bo boi się oskarżenia o rasizm/utraty pracy/opieki nad dzieckiem).

 

 

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roman Ungern von SternbergPrawda jest taka, że to nie jest, aż tak dużo, jak na cały kraj i taki okres czasu. 

Tym bardziej, że cele zazwyczaj gangów to członkowie innych gangów a nie zabijanie randomowych osób. 

 

Szkoda materiału, ochotnika, ryzyko i bezsensu atakować ludność cywilną tak po prosto - dlatego tłuką się głównie między sobą a wiadomo, że czasem osoba postronna ucierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ a to już mnie uspokoiłeś. Jak wprowadzą się do mojego bloku naprzeciwko mojego mieszkania beżowi i zaczną handlować dragami co nie spodoba się gangusom z konkurencyjnego klanu którzy postanowią wysadzić mieszkanie moich "nowych sąsiadów" dynamitem to nie będę się tym przejmował. Zawsze można spać w nausznikach ochronnych aby hałas nie przeszkadzał co zostanie mi doradzone przez naukowców twojego pokroju lub premierzycę Żukowską.

 

134 zamachy bombowe w 9 miesięcy to nie jest dużo? Really?!

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Ryży jaki jest każdy wie ale PIS też otworzył kurek z szambem. Jedyna nadzieja w dużym kryzysie gospodarczym, wojnie domowej lub wojnie z Rosją. Tylko to nas może uratować. Ja bym bardzo chciał aby polskojęzyczne śmiecie musiały stąd uciekać, niech jadą i nie wracają, my Polacy sobie zawsze poradzimy.

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

134 zamachy bombowe w 9 miesięcy to nie jest dużo? Really?!

Tylko ilu Szwecja przyjęła.... 

 

W ogóle ja już to pisałem, ale nie wiem czy wy się w ogóle przejmujecie. Oni z Polski uciekną do Niemiec i Francji. Oni nie chcą do Polski.

 

Jakby otworzyć granicę z Białorusią to chyba każdy uchodźca by uciekł do Niemiec xD. 

 

Ukraińcom otworzyliśmy to uciekli do Niemiec, Francji i na całą europe. Tutaj ściągnąć milion uchodźców to z 900 tyś ucieknie. 

 

Problem większy Niemcy będą mieli, niż my.  

Jesteśmy fenomenem można powiedzieć. 

 

Chyba, że nas z UE wywalą, ale to i tak by nic nie dało. By musieli mur, jak my na granicy Białorusią postawić i chyba wojsko wysłać - chodź pewnie i tak na łódkach by się dostali do Niemiec bałtykiem XDDDD.

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roman Ungern von Sternberg Nic nie wypłacą bo ludzie się dowiedzą i dym będzie, władze by stracili za 4 lata za takie coś. 

 

To nie chodzi o same zasiłki. Tylko też możliwości - tam mają dużo swoich, lepsze perspektywy...

 

@Roman Ungern von Sternberg Gdzie byś został mając taki sam zasiłek w Polsce czy do Niemiec? Odpowiedź oczywista.

 

Ale w sumie mimo wszystko w Szwecji tak teraz dym jest, ale w Niemczech przykładowo już jest dużo spokojniej, w UK kiedyś grubo było, ale też już dużo spokojniej.

 

UE już nie chce po prostu przyjmować. 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ zostałbym w Polsce bo życie tańsze i Polki ładniejsze od Niemek :D

@$Szarak$ ludzie się dowiedzieli, że ryży to volksdeutsch i co? zagłosowali na niego. Dowiedzieli się, że PIS kradnie a 500+ to w sumie z ich portfela i co? Też na nich zagłosowali.

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

ludzie się dowiedzieli, że ryży to volksdeutsch i co? zagłosowali na niego. Dowiedzieli się, że PIS kradnie a 500+ to w sumie z ich portfela i co? Też na nich zagłosowali.

W zasadzie to nie ma znaczenia. 

Takie są jego poglądy po prostu - proniemiecki i pro francuski. Pro europejski.

 

To tak, jakby do Kaczyńskiego mówić jankes i agent amerykański bo jest mocno pro amerykański. 

 

Nie da się postawić zarzutów w kraju demokratycznym komuś  tylko za poglądy (ja chciałbym żeby postawili braunowi za to co robi), ale nie za same poglądy tylko łamanie prawa.

 

Patrz w USA - Trump jest pro ruski - i co mu kto zrobi? No nic. Robił biznesy z agentami ruskimi, brał od nich kasę, ale nie ma za to paragrafu. Po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ pisałem to w odniesieniu do twojego stwierdzenia, że ludzie się dowiedzą i będzie to dla ryżego koniec. Dowiedzieli się co o nich mówi i myśli taki Zdradek Psikorski i co? I dziś Zdradek jest ministrem. Z ludźmi można zrobić wszystko, można na nich napluć, na..rać, gardzić nimi, kłamać, okradać, oszukiwać a później postraszyć tymi drugimi, rzekomo jeszcze gorszymi i to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roman Ungern von Sternberg Wszędzie tak jest i to się nie zmieni. W Polsce, w Niemczech - to jest po prostu nie do zmiany. Większość ludzi działa na automatach w mózgu - robią rzeczy automatycznie, reagują automatycznie. Takie automaty. 

 

 A ci co myślą i nie mają skrupułów to wykorzystują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BumTrarara napisał(a):

Oni nie głosowali na Tuska ;) tylko na III Drogę.

Że to to samo to jeden wuj.

 

 

3 Droga miała 14,5% a KO 30,7% 

X

Jak żyć w świecie gdzie o losach narodu decydują trendy z tiktoka, ludzi z iq rozwielitki.....

ogólnie to jest to PRZERAŻAJĄCE :)

ludzie idą głosować na Ryżego bo paru durniów w internecie krzyczy "jebac Kaczy..go" po prostu w głowie mi się to nie mieści....

przerażające jak łatwo manipulować ludźmi jeśli odpowiednio nacechować dane cele emocjami...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ a więc twoja teza, jakoby tfusk miał się wystraszyć reakcji narodu na płacenie kakaowcom tyle co w Niemczech jest z gruntu fałszywa. Zresztą, postraszy się wyrzuceniem z EU, utratą funduszy, białorusizacją Polski czy czym tam jeszcze i to wystarczy.

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka integracji mniejszości pozaueropejskich o wyznaniu mahometańskim nie przyniosła oczekiwanych rezultatów - w odniesieniu do Francji, Niemiec, Holandii, Szwecji można wręcz powiedzieć o klęsce państwa. Jak na kilka dekad wypracowywania odpowednich policies i wielkich nakładów finansowych, nie osiągnieto żadnego rezultatu, który można by określić jako zadowalający. Wzrost przestępczości, umocnienie się klanowych społeczeństw i równoległego systemu prawnego, wewnętrznie sprzeczny dyskurs publiczny odnoszący się do równości obywateli wobec prawa (wolność jednostki - poszanowanie plemiennych tradycji prawnych) - to są symptomy regresu cywilizacyjnego, nie sukcesu.

Dostrzegają to sami urzędnicy, którzy jeszcze do niedawna szli w zaparte, że wszystko jest ok. Ale ich zdanie się nie liczy, bo kolega Szarak uważa, że naprawdę nic się nie dzieje

 

Trudno traktować poważnie kogoś takiego. Niech kolega Szarak uroczyście wstawi swój ostatni post i pójdzie już sobie w cholerę, bo żadnych wartościowych treści tu nie wprowadza.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tak prawdę powiedziawszy to myślę że ai niedlugo dojdzie do wniosku, że ludzkość to zasługuje jedynie na wyginięcie🤣

Jak tak sobie czytam czasami doniesienia o ai, to naukowcy którzy je tworzyli sami nie wiedzą i są zaskoczeni skąd ai dochodzi do pewnych wniosków, spoza wprowadzonych do niego danych, tak więc myśle że jakoś bardzo długo to nie potrwa 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.