Skocz do zawartości

Witam


wojskowy33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem po wieloletnim nieudanym związku z borderline. Obecnie mam już to za sobą i powoli uczę się, żyć na nowo w nowym tym razem szczęśliwym związku.

Gdybym trafił na to forum wcześniej, to już dawno byłbym na tym etapie co teraz.

 

Pozdrawiam wszystkich piszących cenne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adolf. Nic się nie spierdoli tym razem. Po prostu długo szukałem i dobrze wybrałem samiczkę. O związek trzeba dbać jak o auto. Regularnie wszystko co trzeba w nim robić to posłuży całe życie.

Ja założyłem tu profil bo po pierwsze bardzo fajny portal. A po drugie widzę, że nie wszyscy jeszcze wiedzą co to jest borderline. I że jak trafi się na taką samiczkę to co byśmy nie robili nic to nie da, trzeba odejść. Mi dojście do tego zajęło parę lat. Może komuś pomogę i skrócę czas jego szukania dobrego wyjścia z sytuacji.

Edytowane przez wojskowy33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Tutaj chłopaki są głównie ode mnie - a jak ode mnie, to o borderline ich ostrzegałem masę razy: http://old.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=316:borderline-pieprzenie-stulecia&Itemid=180?option=com_k2&view=item&id=316:borderline-pieprzenie-stulecia&itemid=180

 

Jakbyś tu wcześniej trafił, borderka i tak by Cię poszarpała. Wiedza to nie wszystko, znacznie ważniejsze są emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wojskowy33 napisał:

Wstawienie tego awatara jest bardzo mało intuicyjne... Ale ostatecznie dałem radę.

 

Jest wątek dotyczący proponowanych usprawnień w działaniu forum, możesz dodać owa uciążliwość do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Farbowana Kita niehabilito said:

Witaj,

 

Tutaj chłopaki są głównie ode mnie - a jak ode mnie, to o borderline ich ostrzegałem masę razy: http://old.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=316:borderline-pieprzenie-stulecia&Itemid=180?option=com_k2&view=item&id=316:borderline-pieprzenie-stulecia&itemid=180

 

Jakbyś tu wcześniej trafił, borderka i tak by Cię poszarpała. Wiedza to nie wszystko, znacznie ważniejsze są emocje.

Doskonały ten link. Tak tak wiem, że wiedza to nie wszystko, dlatego tu jesteśmy. Każdy ma jakieś doświadczenia i jeden drugiem jest w stanie coś podpowiedzieć. Jak miał bym tą wiedzę co teraz, to nie napinał bym się tak w tym związku, miał bym po prostu dobry seks i tyle. Nie ma lepszej kochanki niż borderline i gorszej partnerki na życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.