Skocz do zawartości

Trudna sztuka pisania


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Jak już pisałem w innych wątkach, odpuściłem sobie kobiety do czasu aż nie poukładam sobie w głowie i nie zrealizuje życiowych celów finansowo zawodowych.

W międzyczasie postanowiłem ćwiczyć sobie kontakty społeczne z kobietami poprzez luźne pisanie bez większych oczekiwań. W związku z tym odległość ani rejon Polski nie mają znaczenia.

 

Po kilku dłuższych kilkudniowych rozmowach dostrzegłem następujące rzeczy.

 

1. Moje konwersacje są całkowicie bezpłciowe i miałkie tak jakbym rozmawiał po koleżeńsku z facetami.

Nie poruszam żadnych tematów pikantnych, bo nie umiem flirtować i się wstydzę to raz, a dwa nie chciałem od razu spłoszyć drugiej strony.

 

2. Takie pisanie po kilku dniach staje się nudne. Nie dążę wcale do spotkania i druga strona też nie. To jest bardziej "platoniczne". Zaczyna mnie to nudzić, bo kończą się tematy do rozmów. Na początku czuć chęć rozmowy i piszemy przez większość dnia, a później wiemy o sobie już nawet za dużo i kontakt się zmniejsza lub urywa.

Przerobiłem już wszystko od marzeń, polecanych miejsc na wakacje przez filmy, muzykę po ulubione potrawy i śmieszne sytuacje z życia. 

 

3. Nie posiadam umiejętności odczytywania jakichś podwójnych znaczeń jeśli dostanę jakąś wiadomość. Nie za bardzo odróżniam shit test od zwykłych pytań. Niestety jakimś cudem sam się wpędzam w ramę kolegi. Doszło do tego, że dziewczyny opowiadają mi o swoich randkach z tindera, albo o byłych. To co potrafię wychwycić między wierszami to dają mi do zrozumienia, że chętnie by się z kimś spotkały, ale ze mną to nie. Dodam, że z żadną nie wymieniliśmy się nawet zdjęciami. Czysto anonimowa internetowa znajomość.

 

4. Z każdą po czasie kończy się tak samo. Niezależnie czy pani ma 30 lat czy 18. 

 

W związku z tym chciałbym zasięgnąć opinii i odpowiedzi na pytanie.

 

Jak to się dzieje, że inni faceci potrafią już podczas samego pisania tak mocno zauroczyć kobiety, że te im nawet potrafią wysyłać nudesy? Nie zależy mi na łechtaniu ego poprzez wyłudzanie zdjęć, ale to jest dobry przykład. Jak Wy to robicie, że tak działacie na kobiety, że wam jedzą z ręki? Nie umiem zbajerować nawet takiej 18-20 latki, które to uchdzą za łatwe i naiwne. Z takimi młodszymi jeszcze gorzej mi się pisze, bo jest kompletny brak tematów (mi samemu bliżej do 30). Wtedy pytam zazwyczaj o studia czy hobby i zanudzam je na śmierć. Ja się czuje zdominowany w takich dłuższych rozmowach. Niezależnie czy udaje romantyka czy cwaniaczka to rezultat jest taki sam. Kolega / ghost

 

Edit: kiedyś jak miałem badoo to mimo dużej ilości par i setek rozmów nie wyszedłem poza ramę kolegi, a o spotkaniach również nawet nie było mowy 

Edytowane przez Bezsenny_Idealista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Moje konwersacje są całkowicie bezpłciowe i miałkie tak jakbym rozmawiał po koleżeńsku z facetami

 

Tu jest odpowiedź na wszystko

 

Co Ty chcesz ćwiczyć, jak nawet bez zobowiązań nie wchodzisz w pikanterię. Nikt Cię nie ukarze jak zrzucisz homonto, najwyżej I TAK PRZESTANĄ PISAĆ.

 

Nawet jeśli tak nie jest, to pisz jakbyś miał ściągnąć gwiazdkę z nieba i na niej lecąc chędożyć jak sam Ryan Gosling. A czy naprawdę ją ściągniesz to inna sprawa.

 

Do przodu Bracie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Aedan napisał(a):

 

Co Ty chcesz ćwiczyć, jak nawet bez zobowiązań nie wchodzisz w pikanterię. Nikt Cię nie ukarze jak zrzucisz homonto, najwyżej I TAK PRZESTANĄ PISAĆ.

No właśnie one same na początku "znajomości" często piszą, że dobrze że nie jestem kolejnym napaleńcem i można popisać normalnie. To po takiej wiadomości rozumiem to jako zakaz w ogóle wchodzenia na takie tory rozmowy. Jestem taki, że jak usłyszę "nie" to jest dla mnie święte, muszę się tego oduczyć jakoś. 

No i boje się zostać zaszufladkowany jako zbok 

Edytowane przez Bezsenny_Idealista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kleje o co chodzi. Najpierw piszesz 

44 minuty temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Jak już pisałem w innych wątkach, odpuściłem sobie kobiety do czasu aż nie poukładam sobie w głowie i nie zrealizuje życiowych celów finansowo zawodowych

A potem z żalem i jakimś poczuciem gorszosci

45 minut temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Kolega / ghost

 

45 minut temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

 

Jak to się dzieje, że inni faceci potrafią już podczas samego pisania tak mocno zauroczyć kobiety

 

 

Na swoim przykładzie dodam nieskromnie, że potrafiąc czytać między wierszami z takich konwersacji można się bardzo wiele dowiedzieć.

U mnie na przykład potwierdza się prawie za każdym razem, że zdobytą tutaj wiedza to nie są urojenia jakiegoś piwniczniaka, który obraził się na wszystkie kobiety, bo kilka Julek go zghostowało.😎

Teoria znajdująca odzwierciedlenie w praktyce.

 

Z jakiegoś powodu podjąłeś taka a nie inna decyzję ( pierwszy cytat) i być może - te bezpłciowe konwersacje, jak to nazywasz - po odpowiednim " przetrawieniu" pomogą Ci w trzymaniu się jej.

 

51 minut temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Jak to się dzieje, że inni faceci potrafią już podczas samego pisania tak mocno zauroczyć kobiety, że te im nawet potrafią wysyłać nudesy

Emanują w swoich konwersacjach inna energią, co może wynikać z innych doświadczeń i wzorców w podświadomości. Czyli trochę jak czysty Black Pill . Ale kukoldwehra zaraz znowu napiszę, że to farmazony .🤦🤣

 

54 minuty temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

. Jak Wy to robicie, że tak działacie na kobiety, że wam jedzą z ręki? Nie umiem zbajerować nawet takiej 18-20 latki, które to uchdzą za łatwe i naiwne. Z takimi młodszymi jeszcze gorzej mi się pisze, bo jest kompletny brak tematów (mi s

 

 

"Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma" Mt 13,12*

 

 

 

 

 

 

 

 

* Aż nie wierzę,że wklejam tu te herezje xD.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, GriTo napisał(a):

- asperger?

Nie no, jakoś nie odstaje społecznie, bo z facetami to z każdym znajdę wspólny język i się dogadamy, pożartujemy jak chłop z chłopem. Kobiety to jak obiekty z innej planety bez instrukcji. Samo pisanie mnie czasami stresuje, a mam tych kontaktów tak mało, że jak zacznę z jakąś pisać to wszystko inne rzucam i nie usiedzę jak nie będę sprawdzał telefonu co 5 minut. Jak uzależnienie od atencji. Normalnie sarkazmy i dwuznaczne żarty wszystko łapie, ale od kobiet nie czaje żadnych sygnałów ani podtekstów. Wszystko dosłownie biorę od nich 

3 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Nie bardzo kleje o co chodzi

To po to żeby dodawać kolejne cegiełki do rozwoju umiejętności społecznych, ale tak rozkochać w sobie kobiete przy okazji tylko przez sztukę pisania to kamień milowy w rozwoju i bajerze. Nie chodzi mi o związek z przypadkowymi kobietami tylko żebym nauczył się prowadzić rozmowy 

Edytowane przez Bezsenny_Idealista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

kukoldwehra

 

Piękne, czemu ja to widzę pierwszy raz.

 

3 minuty temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

czasami stresuje

 

3 minuty temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

nie usiedzę jak nie będę sprawdzał telefonu co 5 minut

 

Może to jest też to - jakiś mechanizm na dopaminie? 

 

Może to rzeczywiście czas na szkołę "atakuj w realu i nie patrz na porażki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij sciemniac ze masz kilka kawalerek i dochod pasywny ale to nic dla ciebie nie znaczy. Ona bedzie sciemniac ze interesujacy z ciebie gosc. Zaczna laczyc was interesy i wtedy wszystko bedzie sie kleic 🙃 Oszustwa nie ma jak 2 strony sciemniaja.

  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

To po to żeby dodawać kolejne cegiełki do rozwoju umiejętności społecznych

Z tego C się orientuję - w Polin w tym roku wybory samorządowe - proponuję zbieranie podpisów pod zgoda na kandydaturę tego/ tej czy innej. Dobra okazja do rozwinięcia social skills.

 

 

7 minut temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

przy okazji

Taaaa.🤣🤣🤣

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, thyr napisał(a):

Zacznij sciemniac ze masz kilka kawalerek i dochod pasywny ale to nic dla ciebie nie znaczy. Ona bedzie sciemniac ze interesujacy z ciebie gosc . Zaczna laczyc was interesy i wtedy wszystko bedzie sie kleic 🙃 Oszustwa nie ma jak 2 strony sciemniaja .

Próbowałem dla próby, udawałem prawnika, lekarza, przedsiębiorcę i w ogóle to nie podbiło ich zainteresowania, ale może rzeczywiście zamulam, bo rano pisze miłego dnia, potem pytam jak tam w pracy albo co na obiad było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aedan napisał(a):

czemu ja to widzę pierwszy raz.

 

"Na te i inne pytania odpowiem już wkrótce "🤣

1 minutę temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

ale może rzeczywiście zamulam, bo rano pisze miłego dnia, potem pytam jak tam w pracy albo co na obiad było 

 

Spróbuj tak

🤣🤣🤣

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Aedan napisał(a):

Może to rzeczywiście czas na szkołę "atakuj w realu i nie patrz na porażki"?

W realu najpierw muszę życie ogarnąć, mieć jakieś wyższe stanowisko, droższy samochód i siłka, bo sama morda to im nie imponuje. Jakoś rozchwytywany nigdy nie byłem, więc może w taki sposób w przyszłości będę miał lepsze rezultaty. Muszę wyróżniać się od innych facetów żeby być dostrzeżonym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

kobietami poprzez luźne pisanie bez większych oczekiwań

 

Skoro to luźne pisanie bez większych oczekiwań to dlaczego napisałeś całą resztę? Bo mam wrażenie, że jednak miałeś nadzieję, że może się coś uda.

Godzinę temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

bo nie umiem flirtować i się wstydzę

To się nie dziw, że nie dostajesz nudesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

W realu najpierw muszę życie ogarnąć, mieć jakieś wyższe stanowisko, droższy samochód i siłka, bo sama morda to im nie imponuje. Jakoś rozchwytywany nigdy nie byłem, więc może w taki sposób w przyszłości będę miał lepsze rezultaty. Muszę wyróżniać się od innych facetów żeby być dostrzeżonym 

Nie idź tą drogą.Laski raczej tego nie wyczują,no bo jak?Chyba,że kupisz samochód dla szpanu i będziesz sobie wrzucał na tindera,tylko czy taki sort kobiet chcesz przyciągać?Blachary?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

Skoro to luźne pisanie bez większych oczekiwań to dlaczego napisałeś całą resztę? Bo mam wrażenie, że jednak miałeś nadzieję, że może się coś uda.

Z tymi "internetowymi" i tak nie miałem zamiaru się spotykać, ale to by było dla mnie duże osiągnięcie tak po prostu umieć zwrócić w głowie kobiecie żeby sama nalegała na coś więcej. Zauważyłem jednak, że to mną się bawią jak dzieckiem

8 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

To się nie dziw, że nie dostajesz nudesów

Tutaj się właśnie chciałem poradzić. Jak piszecie z tymi starszymi i młodszymi, o czym, po jakim czasie zmieniacie ton rozmowy na seksualny i jak osiągacie w tym sukcesy. Mi trzeba tłumaczyć wszystko jak małemu dziecku, więc bez skrótów proszę  :D

7 minut temu, Takahashi napisał(a):

Nie idź tą drogą.Laski raczej tego nie wyczują,no bo jak?Chyba,że kupisz samochód dla szpanu i będziesz sobie wrzucał na tindera,tylko czy taki sort kobiet chcesz przyciągać?Blachary?

Tylko, że dopóki tego nie osiągnę to czuje się bezwartościowy i bez szans w porównaniu z innymi samcami. Emanuje ode mnie smutasem XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Próbowałem dla próby, udawałem prawnika, lekarza, przedsiębiorcę i w ogóle to nie podbiło ich zainteresowania, ale może rzeczywiście zamulam, bo rano pisze miłego dnia, potem pytam jak tam w pracy albo co na obiad było 

Sam sobie odpowiadasz, nie ma znaczenia twój status w takiej gadce, tylko emocje jakie jesteś w stanie wywołać.

Nawet na forum były jakieś przykłady lasek z dzianymi gościami które puściły się z bezdomnym itp. zgadnij dlaczego?
Od siebie polecam tego twórcę, mi te filmiki regularnie oglądane przez jakiś czas sporo pomogły.

Ale zawsze trzeba mieć w głowie że takie internetowe gadki z definicji nie są na długo ani na poważnie. Więc i znalezienie osoby z konkretnym podejściem nie przychodzi na pstryknięcie palca

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Tutaj się właśnie chciałem poradzić

Przecież tu jest mnóstwo tematów o tym jak działają kobiety. Audycje Marka też są łatwo dostępne. To nie jest żadna wiedza tajemna. 

Nie chciałbym być z kobietą, która śle nudesy do typów z neta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

Przecież tu jest mnóstwo tematów o tym jak działają kobiety. Audycje Marka też są łatwo dostępne. To nie jest żadna wiedza tajemna. 

Nie chciałbym być z kobietą, która śle nudesy do typów z neta. 

Od lat czytam forum jeszcze zanim miałem konto prześledziłem od A do Z setki wątków, ale jednak brak doświadczenia robi swoje. To jakbyś przeczytał instrukcje to nagle nie nauczysz się jeździć autem bez praktyki. I tak się może odpalić małpi mózg u takiego chłopaka wrażliwego jak ja

 

Z drugiej strony w przyszlości to chciałbym sobie odbić i korzystać z życia za stracone lata młodości :P

9 minut temu, HeadBolt napisał(a):

Od siebie polecam tego twórcę, mi te filmiki regularnie oglądane przez jakiś czas sporo pomogły

Dziękuję, zaraz zabieram się za oglądanie. 

Edytowane przez Bezsenny_Idealista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

ale od kobiet nie czaje żadnych sygnałów ani podtekstów. Wszystko dosłownie biorę od nich 

 

Rozumiem. Ot, czytam ze zrozumieniem. 

Czasami WW (wysoce wrażliwi) też tak mają.

Dobry mentor na start, pracy i czasu potrzeba.

Może "odetkać" i "uwrażliwić" kanały :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Jak to się dzieje, że inni faceci potrafią już podczas samego pisania tak mocno zauroczyć kobiety, że te im nawet potrafią wysyłać nudesy?

Odpowiednie kości twarzoczaszki, propozycje i symetria, pewność siebie nabywana przez obejście z kobietami, efekt aureoli i przyciąganie tego co doświadczają.

 

 

Rada: znajdź jakiekolwiek zajęcia, gdzie będą kobiety i będzie kontakt z nimi. Cokolwiek co Cię zainteresuje - taniec, akwarele, cokolwiek. Tam trenuj na żywo z kobietami, bo online one takich jak Ty czy ja mają na pęczki. 

A jak chcesz próbkę moich rozmów z paniami z dawnych lat, to poszukam i coś wrzucę.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

Wrzuć tu te rozmowy, a przynajmniej najbardziej typowe fragmenty, to Ci chłopaki wypunktują, co można zrobić inaczej (i jak). 

Nic więcej oprócz small talk o pogodzie, robocie, kuchni i marzeniach nie ma, ale prześledzę i poszukam czegoś wartego analizy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Brat Jaca napisał(a):

Delikatnie poruszyłem to zagadnienie w temacie Brata @Denis bodaj na drugiej stronie 3 dni temu.

 

Jeśli nie obchodzi Cię wynik a jedynie chcesz ćwiczyć to nic nie tracisz gdy sie nie uda, wiec po co spina? 

Przeczytam sobie. Każda wiedza mile widziana.

 

 

Bo biologia robi swoje i jednak po dłuższej rozmowie pojawia się emocjonalne zaangażowanie i nie chce tego zepsuć, bo to boli jak fajnie mi się rozmawia, a nagle ktoś bez podania przyczyny urywa kontakt jakby wyrzucił człowieka na śmietnik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

 

Bo biologia robi swoje i jednak po dłuższej rozmowie pojawia się emocjonalne zaangażowanie i nie chce tego zepsuć, bo to boli jak fajnie mi się rozmawia, a nagle ktoś bez podania przyczyny urywa kontakt jakby wyrzucił człowieka na śmietnik 

 

Zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz.

Większość tych kobiet pisze poza Tobą z wieloma innymi facetami.

Też tak powinieneś robić.

 

Co do tematów;

 

Są takie których absolutnie musisz unikać, np. byli partnerzy, przeszłość, wojny, choroby, polityka.

-To recepta na katastrofe.

 

Tematy neutralne; jedzenie, codzienne sprawy, podróże i ciekawe miejsca.

-Dobre by podtrzymać konwersacje, ale za długo wałkowane gwarantują spadek do friendzone.

 

Tematy prowadzące rozmowe do celu,; intrygujące pasje, ciekawe sytuacje, żarty, historie z dreszczykiem, seks. 

 -Tu masz pole do popisu/ seksualizacji rozmowy.

 

Zdziwisz się jak łatwo można dostać nudesa 😉

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.