Jump to content

Rozbita głowa faceta i homerycki śmiech redaktorki tvn 24


Taran

Recommended Posts

 

Podczas relacji ze zdarzenia z Bartoszyc - przemocy domowej wobec  mężczyzny , prowadzaca program zaśmiewala sie do.łez. Mezczyzna ofiara zostal zakrwawiony odwieziony do szpitala.Fakt  faktem cale zdarzenie bylo kuriozalne z uwagi na " narzedzie zbrodni" - kośc z miesa wyjeta z  garnka z zupą.

No ale ponieważ ofiarą byl facet to sie mozna posmiac do rozpuku.Gdyby ofiara powyzszego zdarzenia padla kobieta to sami  sobie dośpiewajcie co by było na antenie... 

 • Like 12
 • Thanks 1
 • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

Czego się spodziewać po 7ydowskim medium do kontroli gojostwa? W państwie prawa byliby zaorani a "dziennikarze" poddani karze najwyższej.

 • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Niektóre Rezerwatki piszą w Rezerwacie, że one w zasadzie przemocy kobiet wobec mężczyzn nie widzą, że takowe zjawisko nie występuje, a jeśli już to jest marginalne. Taki mniej więcej jest sens tych wypowiedzi. A w momencie gdy podajesz przykład z życia, że zetknąłeś się z czymś takim, że partnerka zastosowała przemoc, niekoniecznie fizyczną, wobec partnera, to umniejszają tym wpisom, ze to przecież jednostkowy przypadek. Szkoda tylko, że w ramach swojego "obiektywizmu", czyli stania na straży tylko i wyłącznie kobiecego interesu, nie widzą, że te jednostkowe przypadki stają się coraz częstsze, a tego typu skandaliczne zachowanie redaktorów TVNu, bo tu nie tylko ta baba się śmieje, wobec przemocy na mężczyźnie może w przyszłości tylko i wyłącznie powodować zachęty itp. reakcje na faktycznie narastający problem. 

 

Zauważcie, że nie tylko ona się śmieje, ale wszyscy dookoła, nawet w studiu słychać, że obsługa również jest w niesamowicie wybornym humorze. Życzę osobiście, aby panowie redaktorzy i cała obsługa studia, która się z tego śmiała sama została ofiarami przemocy domowej partnerek. Zobaczymy czy wtedy będzie im do śmiechu. A pani redaktorce, która wręcz z tego smkachu pęka, aby trafiła na przemocowca, który jak wiadomo "lofcia" najmocniej.

 

Analogocznie: ciekawe czy jak poseł Braun wyjąłby kość z zupy i walnął ją ambasadora Izraela za jego wypowiedź po ataku na konwój gdzie zginął polski wolontariusz, to też byście się śmiali na antenie czy jednak byłoby oburzenie i skandal antyemicki, o którym trąbilibyście przez następny miesiąc?

 • Like 12
 • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Rynsztokowy poziom "dziennikarstwa" i tworzenia newsów, całkowity brak profesjonalizmu mediów. Oni nawet przy wiarygodności i profesjonalizmie nie stali jeden raz w życiu, więc nie wiedzą, co to znaczy. Babie się gadzi mózg odpalił. Fajnie coś takiego zobaczyć i zrozumieć, jakie mężczyzna ma miejsce w odbiorze społecznym.

 

Wystarczy wyobrazić sobie, co ten koleś poczuje, kiedy się dowie o takim szumie medialnym. Życzę temu Panu, żeby wypierdolił na drugi koniec świata i miał wyjebane do końca swoich dni na babony i na sprawy tego pojebanego świata.

 

Pogarda w stosunku do mężczyzn już przekracza zdrowy rozsądek.

 • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Gdyby mężczyźni mieli takie podejście do kobiet jak kobiety mają podejście do mężczyzn w tym kraju, to kobiety miałyby nie pracować (bo się nie nadają), wychowywać dzieci i służyć swojemu mężowi, do którego by należały. 

 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 9.04.2024 o 21:07, Taran napisał(a):

No ale ponieważ ofiarą byl facet to sie mozna posmiac do rozpuku.Gdyby ofiara powyzszego zdarzenia padla kobieta to sami  sobie dośpiewajcie co by było na antenie..

 

W dniu 10.04.2024 o 05:50, Krugerrand napisał(a):

Niektóre Rezerwatki piszą w Rezerwacie, że one w zasadzie przemocy kobiet wobec mężczyzn nie widzą, że takowe zjawisko nie występuje, a jeśli już to jest marginalne. Taki mniej więcej jest sens tych wypowiedzi

 

Zauważcie, że nawet tutaj niektórzy userzy mający mokre sny z D. Peną w tle napisali by, że to jego wina, bo powinien mieć 45cm w bicku i trenować MMA, więc czego dopiero spodziewać się po tym naszym polskim, skundlono - skukoldzonym społeczeństwie.🤔

 

 

Jeszcze lepsze jest to, że znam typów, którzy dostają po ryju od swoich wybranek, ale to ja nie jestem prawdziwym mężczyzną, bo w wojsku nie byłem.🤣

 • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Zadaje kluczowe pytanie: Ilu jest w Polsce Mężczyzn regularnie bitych przez swoje partnerki/żony: ?.

Jaka to jest obiektywnie liczba albo przynajmniej tylko przybliżona.

To są najczęściej dobrzy Ludzie, którzy boją się przyznać do przemocy na swojej Osobie.

Nie idą po pomoc do Rodziny, krewnych, na Policję czy ostatecznie do Sądu.

Nie składają zawiadomienia o przestępstwie art. 207 k.k. ( przestępstwo przemocy domowej) do służb.

Zachowują się tak bo się wstydzą i boją swojej sytuacji, że pozwolili podnieść kobiecie na Siebie rękę.

Oczywiście przemoc fizyczna przeplata się z przemocą psychiczną na Mężczyźnie ze strony partnerki.

 

Czekam na info zwrotne: czy mamy jakieś statystyki na ten temat: ?.

Edited by Legionista
 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.