Skocz do zawartości

Kobiety nie widzą swoich przywilejów a mężczyźni nie przyznają się do niskiej samooceny


Rekomendowane odpowiedzi

Nie należy dziwić się samobójstwom, depresjom, uzależnieniom, samotnościom, bezdomnościom i innymi problemami mężczyzn, jeśli w tak wielu sferach kobiety są bardziej uprzywilejowane, traktowane łagodniej i wymaga się od nich mniej. W ten sposób kobiety żyją w fałszywym przekonaniu o uciemiężeniu. Z kolei mimo że mężczyznom jest trudniej i nie dostają tylu wzmocnień z zewnątrz czy pomocy ile dostają kobiety to mężczyźni nie przyznają się do niskiej samooceny zbyt często. Jest ona widoczna bardziej w czynach, postawach i zachowaniach niżeli w tym co mężczyźni mówią o sobie samych. To taki swoisty paradoks nieświadomości (również w efekcie fałsz), który zapewne jest efektem wychowania kastrującego z przyznawania się do słabości. Nawet jeśli one są to mózg nie może ich poprawnie wyłapać. W takiej sytuacji nawet jak samemu się cierpi, to łatwiej zauważa się niską samoocenę czy słabości, ale u innych ludzi nie u siebie. Nie patrz na słowa patrz na czyny co?

 

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to tzn efekt aureoli, a mężczyźni mają częściej efekt trolla.

Z tymi reakcjami prawda - wrzucałem info o ACTA 2 czy 447 i miałem maks parę reakcji, kobieta która wrzuci swoją mordę czy jakiś gówno post ma kilkadziesiąt, kilkaset reakcji. I jak mam z nimi konkurować?

Portale randkowe to osobna kwestia, mają zarabiać nie parować nie mniej tam dysproporcja jest taka, iż nie ma sensu używać takich portali. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, DOHC napisał(a):

Z tymi reakcjami prawda - wrzucałem info o ACTA 2 czy 447 i miałem maks parę reakcji, kobieta która wrzuci swoją mordę czy jakiś gówno post ma kilkadziesiąt, kilkaset reakcji. I jak mam z nimi konkurować?

Wygeneruj sobie przy użyciu AI wirtualną modelkę i przy jej pomocy promuj swój kontent. ;)

 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bassfreak napisał(a):

Czy ktoś w końcu może zutylizować lewactwo?

Ja bardzo chętnie ale sam nie dam rady, kiedy się zbieramy żeby zrobić dzień sznura?

 

Większość facetów to cuckoldy i zwykle przygłupy. To widać nawet tutaj na forum, często się zdarzało że ktoś pisał że ma powodzenie a większość facetów gadała że ktoś jest farmazoniarzem, czym sam mi się przyznają do swoich niepowodzeń. Ale zamiast uczyć się od ludzi ogarniętych to wolą im dokopać I dalej siedzą we własnym gównie, więc nie ma się co dziwić że kobiety i wykorzystują bo mają intuicję co do wyczuwania prawdziwości postawy faceta. Ale jak się trafi ogarnięty gość to żadna kobieta mu nie zaszkodzi. Więc jeśli ktoś woli tkwić we własnym syfie to jego problem, nawet zauważcie są przypadki że ktoś się użala na forum dostaje kupę rad ale nic nie zmienia. Kraj męczenników.

 

Zmiany rodzą się w bólu, ale wszystko jest do zrobienia tylko trzeba chcieć. Zamiast gadać o szczękach i czadach lepiej po prostu stać się odrobinę lepszym człowiekiem i to dla samego siebie, podczas tego procesu jest dużo walenia w mur ale efekty w końcu przyjdą. Ja sam z natury jestem introwertykiem, cichy i spokojnym gościem ale dostałem trochę przez to po dupie i bardzo mi się to nie spodobało. Nawet takie cechy można odwrócić 180 stopni. Nikt nie jest idealny i każdy popełnia błędy, ale trzeba wyciągnąć wnioski i iść do przodu zamiast płakać mimo chwilowych niedogodności.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BumTrarara napisał(a):

Wygeneruj sobie przy użyciu AI wirtualną modelkę i przy jej pomocy promuj swój kontent.

Ja bym poszedł z kreacją znacznie ale to znacznie dalej. IF know what I mean. 
 

Taki film o żonach z …. był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Imiennik napisał(a):

Większość facetów to cuckoldy i zwykle przygłupy. To widać nawet tutaj na forum, często się zdarzało że ktoś pisał że ma powodzenie a większość facetów gadała że ktoś jest farmazoniarzem, czym sam mi się przyznają do swoich niepowodzeń. Ale zamiast uczyć się od ludzi ogarniętych to wolą im dokopać I dalej siedzą we własnym gównie, więc nie ma się co dziwić że kobiety i wykorzystują bo mają intuicję co do wyczuwania prawdziwości postawy faceta. Ale jak się trafi ogarnięty gość to żadna kobieta mu nie zaszkodzi. Więc jeśli ktoś woli tkwić we własnym syfie to jego problem, nawet zauważcie są przypadki że ktoś się użala na forum dostaje kupę rad ale nic nie zmienia. Kraj męczenników.

 

 

Bez przesady na forum jest masa świadomych, ogarniętych ludzi.

Owszem są przypadki niereformowalne jednak można ich policzyć na palcach jednej ręki.

 

Pomagasz raz i jak widzisz, że nie ma wdzięczności lub ktoś wykorzystuje twoją dobroć to odpuszczasz.

Skoro ktoś nie chce pomocy tylko atencji, wysrania się za darmochę to zostaje sam ze swoim problemem. 

 

Wielu mężczyzn tutaj jest po katastrofalnych przejściach, traumach, szukają wsparcia, pomocy,

rozwiązania swoich problemów bo gdzie indziej jak nie tu mogą to uzyskać.

 

Instytucji pożytku publicznego w Polsce praktycznie poza kilkoma prywatnymi nie ma dla mężczyzn.

Gdzie Ci ludzie mają szukać wsparcia skoro ten kraj i społeczeństwo ma ich w głębokim poważaniu?

 

Co do tych obieżyświatów czy ludzi, którzy byli na takich kreowani, z którymi się pożegnaliśmy

lub sami odchodzili unosząc się pychą, butą to nie byli żadnymi wyznacznikami sukcesu

czy autorytetami z różnych dziedzin, których można naśladować tylko paskudnymi niewdzięcznikami

co srali we własne gniazdo i cieszyli się z nieszczęścia innych😏

 

Gdy powiedzieliśmy sprawdzam to Ci właśnie pokrzywdzeni przez los okazywali się porządni

nie zostawiając druha w potrzebie bo chcieli się odwdzięczyć natomiast pseudo liderzy poprzez

mitomanię jaką serwowali pięknymi wpisami gdzie nikt nie jest wstanie sprawdzić tych rewelacji

nawet nie kiwnęli palcem.

 

Dlatego nie oceniałbym pochopnie kogoś słabszego bo każdy widzi swoją prawdę z innego punktu.

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Syty nie zrozumie głodnego, bogaty ani trochę biednego,

śmiały, odważny, przystojny już w zupełności brzydkiego, nieśmiałego, niezaradnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

Syty nie zrozumie głodnego

To niech ten głodny się sam w końcu naje a nie wypomina najedzonym a takie akcje to opisywałem to były i wobec mnie i innych ludzi, i to nawet przez starszych długo będących tutaj już użytkowników. 

Przecież ile tutaj jest ukrofili, covidowych zamordystów i Bóg wie kto jeszcze. To że są świadomi w jednej kwestii to nie znaczy że są ogarnięci bo w reszcie tematów to po prostu śmiech na sali. Niestety taki jest przekrój społeczeństwa. Lepiej podpierdolić sąsiada do skarbówki że ma nowy samochód zamiast wziąć się za robotę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Martius777 napisał(a):

mężczyźni pomogli w tym.

Młodzieńcy 20 plus, którzy nie wiedzą zbyt wiele o świecie, najważniejsze w życiu insta, media społecznościowe, gry komputerowe etc... i białorycerzyki.

6 godzin temu, Martius777 napisał(a):

kobiety nie chcą ponosić konsekwencji

Co z tych dzieci wyrośnie, jakie będą miały wzorce?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni za dużo robią, a za brakiem przywilejów powinna pójść decyzyjność, czyli zerowy wysiłek w miejscu pracy, brak płacenia podatków, rezygnacja z konsumpcji, związków i wszelkich relacji. Całkowite wyjebanie na społeczeństwo. Większość mężczyzn mogłaby bez problemu sobie poradzić w namiocie i jednym posiłkiem dziennie, na totalnym wyjebaniu. I tak w końcu będzie mam nadzieję. Musi dojść do całkowitej rezygnacji, do aktywnego strajku męskiej duszy. Nawet powiedziałbym żadnych rozmów z kobietami, instytucjami, totalny sabotaż życia społecznego, zaprzestanie zarządzania kryzysową infrastrukturą i niech to się wszystko pierdoli.

 

Skoro mają Cię za śmiecia wszyscy stań się jeszcze większym śmieciem, ale prawdziwym, a nie wydumanym. Jakby mężczyźni byli tacy toksyczni, co wynika z rozumienia społecznego i feministycznego z tego kraju nic by nie zostało.

Edytowane przez mac
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.