Skocz do zawartości

Izrael zaatakowany przez Iran!


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Brat Przemysław napisał(a):

 Nie wnikam ale indyjska to chyba z okolic Indii?

Indica z Afganistanu i Pakistanu oraz podnóża Himalajów. Sativa pierwotnie z Azji wschodniej od Chin do Tajlandii, ale już w czasach starożytnych rozprzestrzeniła się na zachód aż do Kaukazu i Mezopotamii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Król Jarosław I napisał(a):

@mac obawiam się że Niemcy jak się wkurwia w końcu to sobie z tym sto razy prędzej poradzą niż lemingi sterowane tvn- em w generalnej guberni. 

 

Ale to moje subiektywne odczucie.

 100% racji. Też mam wrażenie, że Niemcy maja troche tego dosyć głównie z racji tego, że nie ma kto powoli kontynuować ich inżynierskich działań itp. Wygląda jakby lekko wahadło hamowało ale to też tylko subiektywna opinia. 

 

Edytowane przez EmpireState
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izrael wysoce zagrożony, więc może kompromis na dawnych ziemiach chazarów - Rosja z Ukrainą zawrą pokój i uratują uciemiężony naród wybrany dając im ziemię (w tle oczywiście powiązanie przekazania polskiego PKB na odbudowę, bo wiadomo, że operację trzeba przeprowadzić nie za swoje tylko wykorzystując gojów).

Obojętnie czy scenariusz pełnoskalowej wojny czy dużego zagrożenia. Każda opcja może być przyczyną exodusu tego ludu. Czyżby Niebiańska Jerozolima nie była taką złą teorią?

 

Nie zmieniam zdania tylko jeszcze poprawiam moją foliową czapeczkę na swojej głowie. Ciemne siły inspirują wydarzenia. Nie spodziewałem się też, że zalew pajeetów na wschodzie nastąpi tak szybko o czym wspomina @mac. Przemierzałem te ziemie jednośladem latem. Podobno kręciło się ich dużo. Niektórzy lokalsi najwyżej poratowali jakimiś obiadem i jednym noclegiem, a następnie puścili ich dalej. Nie jeden strażnik graniczny machał ręką i powzolił iść z buta do socjalnych Niemiec. O co tutaj chodzi, że teraz ich zasiedlają. Ciekawe czy da się to jakoś nagłośnić.

 

Ale więcej fluoru w wodzie, chemitrialsów z nieba i propagandy z niebieskich ekranów oraz sytuacja ekonomiczna, gdzie dużo trudu trzeba włożyć o podstawy piramidy maslowa.

Ehh komedia ten matrix.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzenie przeprowadzone przy użyciu ponad 300 irańskich dronów i rakiet miało kosztować Izrael ponad 5 mld szekli. W przeliczeniu na złotówki daje to kwotę 5,3 mld zł.

 

 

Gen. Aminoach tłumaczył, że koszty po stronie irańskiej były znacznie niższe. Izrael, aby skutecznie obronić się przed zmasowanym atakiem rakiet i dronów, musi wydać ok. dwa razy więcej niż agresor.

 

 

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/atak-iranu-na-izrael-ogromny-koszt-obrony/m7qz4zq

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.