Skocz do zawartości

Tęczowe serduszko przy logo YouTuba


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wejdziecie sobie na YouTube, to koło jego loga można zauważyć tęczowe serduszko w które można kliknąć i przenieść się na kanał promujący gender. Się zastanawiam, czy nie chcą oni w ten sposób masowo wpływać na podświadomość; nie wiem czy przestać na ten czas korzystać z tego kanału. Mogą w ten sposób trochę zmienić moje zdanie na gender? To znaczy najpierw zrobią tak, że logo będzie mi się dobrze kojarzyć (bo korzystanie z YT jest przyjemne), będę je zawsze widział, nawet jak się nie będę na nim skupiał. A potem w telewizji itd. będą puszczać reklamy z treścią i z tym logiem, i tak do nich mnie "przekonają". W dyskusji tego kanału, można przeczytać co sobie ludzie o tym myślą - no właściwie, jak się nie podoba, to nie muszę korzystać (podobnie jak w przypadku niedawno zbanowanego gościa, któremu nie podobał się przymus przywitania).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Damianut napisał:

Jak wejdziecie sobie na YouTube, to koło jego loga można zauważyć tęczowe serduszko w które można kliknąć i przenieść się na kanał promujący gender. Się zastanawiam, czy nie chcą oni w ten sposób masowo wpływać na podświadomość; nie wiem czy przestać na ten czas korzystać z tego kanału. Mogą w ten sposób trochę zmienić moje zdanie na gender? To znaczy najpierw zrobią tak, że logo będzie mi się dobrze kojarzyć (bo korzystanie z YT jest przyjemne), będę je zawsze widział, nawet jak się nie będę na nim skupiał. A potem w telewizji itd. będą puszczać reklamy z treścią i z tym logiem, i tak do nich mnie "przekonają". W dyskusji tego kanału, można przeczytać co sobie ludzie o tym myślą - no właściwie, jak się nie podoba, to nie muszę korzystać (podobnie jak w przypadku niedawno zbanowanego gościa, któremu nie podobał się przymus przywitania).

No wlasnie zwróciłem na to uwage jak oglądałem film udostępniony przed Reda na temat Palestyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az strach pomyśleć jak będą wyglądać kolejne pokolenia masowo indoktrynowane takimi filozofiami.

Swoją droga ciekawe dlaczego to serduszko się tam znalazło i jaki jest w tym cel.... gdyby jakas prywatna firma chciała tam umieścić swoje logo z przekierowaniem na swoją stronę kosztowałoby to pewnie biliony dolarów..... o ile byłoby możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz swoje przekonania co do całego gender i obawiasz się, że tęczowe obrazki i reklamy są w stanie wpłynąć na twoją podświadomość i przekonać cię do popierania pedalstwa? Nie wydaje mi się, aby to tak działało. Inna sprawa to biedne umysły młodych osób, które absorbują wszystko co im się powie, lub pokaże i myślę, że ta cała akcja nie jest wymierzona w osoby, które już mają swoje przekonania, ale w te które jeszcze o tym nie mają pojęcia. Im dłużej będą one oglądały wszędobylską tęczę. pedałów i transzjebów tym bardziej to, że facet wali w dupę innego faceta będzie dla nich całkowicie normalne i w przyszłości przez nich popierane ;s

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bekę miałem straszną jak sobie odpaliłem tam jakiś pierwszy dwuminutowy filmik i zacząłem zgadywać czy wypowiada się facet czy dziewczyna. Ej ale czemu tylko gender tam jest promowane? Przecież heteroseksualiści też powinni mieć swoją reklamę! Przecież to heterofobia (pewnie jest na to jakieś bardziej profesjonalne określenie...)! Genderowcy uwazają, że heteroseksualizm to zło.

Zresztą chcesz się przebierać w damskie ciuszki, proszę bardzo. Więc z czym walczysz? Że jesteś pośmiewiskiem? Hahahaha

Promowanie tego badziewia jak i homoseksualizmu (a problem dotyczy znając życie z max 3% społeczeństwa jak nie mniej) psuje ludziom w głowach. I Islam z takimi wygrywa. To wszystko zmierza do utopii z Nowego Wspaniałego Świata z pewnymi cechami Orwellowskiego Roku 1984.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że na mnie to nie ma żadnego wpływu, gdyż mam swoje własne poglądy w tej sprawie. Martwi mnie jedynie, że jest to kolejny sposób na pranie mózgu najmłodszym, oswajanie ich z tymi dewiacjami i zaburzeniami psychicznymi. Mam nadzieje, że jest to tylko tymczasowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Assasyn napisał:

Spróbujcie najechać kursorem na te serduszko, u mnie po takiej operacji wychodzi zdanie ''Proud To Be'' czyli bądź dumny :))

 

Raczej 'dumny z/dumny z bycia' pedałem. W ogóle ciekawe jest to jak bardzo oni wszyscy domagają się atencji i uwagi społeczeństwa. Mam wrażenie, że duża część z nich robi to tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę a nie po to, aby wywalczyć jakieś większe prawa czy inne bzdety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego juz nie musiałem dopisywać, wiadomo że o to chodzi, kolory to zdradziły...Podejrzewam że nie bawem będą promować jeszcze bardziej, wykorzystają do tego masakrę w Orlando, zagrają ludziom na emocjach a ludzie ''No tak, Oni biedni, niech sobie żyją, moge ich tolerować'' podobnie jak Żydzi syjonisci wykorzystują holokaust do własnych celów :)

Nie bawem będą koncerty poświęcone pedałom i lesbom, i tak dalej i tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o stopniowe „oswajanie” społeczeństwa. Jest to przemyślana taktyka „małych kroków” zaplanowana na długi okres. Niektórzy młodzi mogą się z tym identyfikować, a starsi powoli to zaakceptują. Metody socjotechniczne stosuje się na codzień. Przykład: Rząd chce podnieść podatek dochodowy z 19% na 23%, media oswajają społeczeństwo przez jakiś czas, a finalnie rząd podnosi podatek do 21% i wszyscy się cieszą. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopniowe wpływanie na opinię publiczną.

 

Gdzieś przeczytałem, że robienie tych zdjęć profili na tęczowo było eksperymentem socjalnym - jak grupa celebrytów i ważnych osobowości może wpłynąć na resztę społeczeństwa.

 

 

 

 

Zresztą dla mnie PL jest między tym co jest na Ukrainie (kulturowo tylko) - jako przeszłość PL 15 lat temu, a tym co się dzieje w Szwecji - PL za jakieś 30 lat (choć mam nadzieję, że coś się zmieni)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęcza na Zbawixie, Tęczowy Music Box w Tv, teraz rainbow heart na yt ... żenua to wszystko. Kiedyś to był niewinny symbol, w latach 80tych dużo mówiło się o aferze statku Rainbow Warrior, akurat ten Tęczowy Wojownik był ekologiem a nie gejem.

 

A Stasiu Tym (Ryś Ochódzki) krzywi się niemiłosiernie gdy widzi jaki teraz nazwa jego klubu  K.S. Tęcza niesie przekaz. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie na dobrą strone. Filmik został doszczętnie wyśmiany. Komentarze są pełne potępiających ocen a takie są usuwane na bierząco. Ponadtko póki nie zaczęli coś kombinować oceniania to jakieś 75% było negatywnych. Obecnie jest 50% ale wydaje mi się że i to zmanipulują na swoją korzyść. Także ludzie się temu sprzeciwiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczesna lewica sama strzela sobie w kolano. Kiedyś posługiwali się symboliką działającą na wyobraźnię, czerwień, sierp i młot, wyciągnięta pieść, coś z powerem. Teraz jakieś tęcze, kutasy, serduszka, dziwactwa. Normalny człowiek od razu ma odruch wymiotny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, EnemyOfTheState napisał:

Współczesna lewica sama strzela sobie w kolano. Kiedyś posługiwali się symboliką działającą na wyobraźnię, czerwień, sierp i młot, wyciągnięta pieść, coś z powerem. Teraz jakieś tęcze, kutasy, serduszka, dziwactwa. Normalny człowiek od razu ma odruch wymiotny.

 

Żyjemy w okresie schyłku cywilizacji zachodniej, rozluźnienie obyczajów, odwrócenie wartości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.