Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywny

Użytkownik
 • Zawartość

  709
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Ostatnia wygrana Pozytywny w Rankingu w dniu 28 Październik

Pozytywny posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

1614 Świetna

2 obserwujących

O Pozytywny

 • Tytuł
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1109 wyświetleń profilu
 1. Wyjście z mentalnego szamba

  Najlepszego. Nie ważne jakim tempem, byle do przodu
 2. Mowa o rozwodzie

  Nie uchwyciła się dość mocno nowej gałęzi. Szukać na pewno szuka, kwestia czasu kiedy znajdzie. Musisz już się dystansować od niej. Zabezpieczaj środki. Teraz cię ta cała sytuacja tak nie rusza, ale przyjdzie dzień kiedy będziesz osłabiony i zatęsknisz za przyjemniejszymi chwilami. Jak zwykle szkoda dziecka bo mamusia leci za swoim urojeniem.
 3. Jej historie dotyczące pracy.

  Związek to umowa z której mają wynikać obopólne korzyści. W takim czymś nie ma mowy, żeby nigdy nie udawać.
 4. Jej historie dotyczące pracy.

  Możesz uruchomić w tym czasie autpilota z wgranymi wyrażeniami jak: "Hmmm...", "No rzeczywiście!", "Masz rację", "Coś ty?!", "Naprawdę tak powiedziała?!", "O jej!" itp. Jedziesz na autopilocie jednocześnie planując jutrzejszy trening, sprawy do załatwienia.
 5. Martin Schulz: Federalna Europa do 2025

  Z taką, że możemy liczyć tylko na siebie a nie na wątpliwych sojuszników którzy mają wyjebane na nas. Bez żadnego straszaka jest tylko kwestią czasu kiedy znowu będziemy walczyć o wolność.
 6. Martin Schulz: Federalna Europa do 2025

  Z Polską się raczej nikt liczyć nie będzie. Ja nie wiem czemu z taką historią nie mamy jeszcze super armii i arsenału nuklearnego. Komuś mocno zależy żebyśmy byli słabi i podatni na kolejny wpierdol.
 7. Jak najwięcej odpoczynku, leżeć i niech system obronny robi swoje i nie marnuje energii na nic innego. Możesz wspomóc go witaminami, czosnkiem miodem itd. Żadnych gorących napojów typu mleko z miodem czy gorąca herbatka z cytryną. Tylko ciepłe napoje, ale nie gorące. Duża temperatura zabija większość tych zdrowotnych substancji. Theraflu i inne proszki też bym odpuścił. Przyjęło się, że to jakiś cudowny lek na przęziębienie a większość osób nie wie nawet jaki ma skład. Tak samo jak słynne: "Weź polopirynke na noc a jutro będziesz zdrowy".
 8. Forum dla osób piszących w języku polskim. Nie wiesz w jakim celu stawia się spację po przecinku? Zamień spacje przez znakami zapytania na te po przecinku i będzie git
 9. Znowu jakieś prowo z mężatką w tle? Nie wiesz, że nie używamy takich słów jak "loszka" czy "gówniak"?
 10. Mężczyzna nie musi nic, ale może wszystko. Swoją drogą, sporo kolesi posiada auto właśnie tylko ze względu na kobiety. Nawet jak im nie jest potrzebne albo ich nie stać, to i tak kupują bo wierzą właśnie w te babskie gadki: "Facet to musi...". A po co musi? No właśnie po to żeby im wozić tyłki kiedy tylko zapragną.
 11. My to wiemy. Ale proponuję sprawdzić reakcję na żywo, Pań które lata świetności mają za sobą. Niech to jeszcze będzie w obecności ich faceta Jest to deprawowanie ich dobrych misiów: Dojrzały zadbany gość+kasa=młoda dziewczyna Ich miś ma myśleć poważnie o życiu i zarabiać na ich życie a nie głupoty oglądać.
×