Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Krugerrand

Użytkownik
 • Zawartość

  198
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

107 Świetna

O Krugerrand

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

294 wyświetleń profilu
 1. @wrotycz Dzięki za ten filmik To jest nieprawdopodobne, nie znałem tego wcześniej. Jednym zdaniem jestem zajebista, niezależna, wszystko umiem i potrafię zrobić, ale facet ma mi to i tamto zapewnić, a najlepiej wszystko. Rząd to przecież taki byt abstrakcyjny zupełnie nieskładający się z istot żywych. No jakie to proste, w życiu bym na to nie wpadł
 2. @MoszeKortuxy Słuszna uwaga, ale ten współczesny proletariat ma wsparcie mężczyzn takich jak Panowie Zandberg czy Sierakowski
 3. Takimi ludźmi jest bardzo łatwo manipulować i można im wszystko wmówić. @Szafir Zauważ, że na partie lewicowe też głosują mężczyźni. Gustaw De Molinari już w XIX wieku wskazywał na, to że wzrost znaczenia tego typu partii był możliwy tylko dzięki rozszerzeniu praw wyborczych na robotników, wtedy tylko mężczyzn.
 4. @MoszeKortuxy Dokładnie tak. Ale nadal potrzebny jest jakiś chłop do zapłodnienia. Potem się go rzuca, a opieka społeczna wypłaca zasiłki zależne od ilości dzieci. Niestety dla mnie to patologia.
 5. Ciekawe jak to będzie dalej? Czy panie z Francji zostaną przemilczane, zakrzyczane czy może od razu będzie się z nimi walczyć? Bardzo ciekawy, kolejny, głos rozsądku w tej sprawie i to ze strony kobiety
 6. Kobiety niezależnie od wieku są bardziej skłonne głosować na partie lewicowe. Wynika to zdaje się z ich natury, potrzebują kogoś kto się nimi zaopiekuje, a w tym wypadku kogoś kto zaopiekuje się szeroko rozumianym społeczeństwem. Inna kwestią jest to, że nie ma obiadów za darmo i za każdym wydatkiem na rzecz biednych i pokrzywdzonych stoi wyższe lub nowe opodatkowanie elektoratu, a za każdą interwencją rządu w sprawy zwykłych ludzi stoi coraz większe rozrastanie problemu.
 7. "Jestem gruba"

  Może odpowiedzieć jakoś w stylu kobiety: "przecież wiesz" albo "domyśl się"?
 8. A jak gość by oddał to od razu wjeżdża policja i "niebieska karta"
 9. W Gazecie Wyborczej? A dlaczego akurat tu, a nie w bardziej poczytnych mediach jak np. Fakt?
 10. Niestety dziś nic nie boli tak bardzo jak prawda. Szkoda, że takie rzeczy dzieja się w naszym kraju. Smutny jest ten świat celebrytow. Jest to też przykład tego jak mężczyźni są dzis traktowani i ile wolno drugiej płci.
 11. Wychowana przez mężczyzn

  Jeśli czujesz się kobieta tylko z zewnątrz to rozumiem, że cała reszta to w odczuciu facet. Dlaczego nie piszesz wiec jak facet? Zamiast "chcialabym"-"chcialbym"
 12. Radio Samiec usunięte z youtube

  Nie ma co płakać na rozlanym mlekiem. Youtube jest taki jaki jest. Najważniejsze, że całość udało się przenieść w inne miejsce i że na tym nowym miejscu będą zamieszczane nowe materiały. Zobaczcie, że @Stulejman Wspaniały odczuł wielką ulgę i czuje chęć do dalszego działania
 13. @EnemyOfTheState Pójdzie w drugą stronę, to tylko kwestia czasu. Suma szczęścia zawsze równa się zero. Tak jak pisał @Tomko może być tak, że zatrudnienie kobiety, nie tylko w show biznesie, ale gdziekolwiek, będzie wiązało się ze strachem, że zaraz oskarży o molestowanie, bo chciałeś jej podać rękę na przywitanie.
×