Skocz do zawartości

Panna Tilly - ścisk You(Du)Tube(Py) ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy bracia w stulejce, dziś w cyklu red bawi i uczy pochylę się nad komciami pani zamieszczonymi pod audycją Marka na naszym ulubionym kanale "Radio Samiec".

 

Komcie owe znalazły się pod audycją "Czy można zdradzić żonę z inną kobietą i być niewinnym? Można." na co panowie bracia zwróciliście mą uwagę/

 

Lecimy z tym koksem (tym razem to zwykły brykiet :p) :

 

Jak zwykle mamy przeświadczoną o swej wyjątkowości panią, przenikliwość umysłu, inteligencja i takie tam, które sobie wmawia ;)  

 

Cytat

Widzę, że już nastepuje kasowanie komentarzy:) Ale spróbuje jeszcze raz: Jak poprzednio zauważyłam tego własnie dotyczyła moja uwaga, że to "fantastyka dla patoli". Ponieważ normalsi mają pewne rzeczy ustalone przed ślubem, a nawet przed zaręczynami, wiedzą czego chcą w związku i od związku. Nikt przy zdrowych zmysłach nie budzi sie z obrączką na palcu nie wiedząc nawet co z potencjalnymi skutkami seksu, czyli z dziećmi. Chyba, że mają pomroczność jasną, przycpali, nie trzeźwieli, albo inne rzeczy przesłoniły im mózg.

 

1 "Widzę, że  już nastąpiło kasowanie komentarzy"

 

- Sugestia, że niedopuszczony w dyskusji do głosu musi mieć rację. Niestety tak nie jest, zwyczajnie poziom argumentacji jest tak żenująco niski (a raczej zerowy) iż komentarz został usunięty.

 

 

 

2 "Fantastyka dla patoli" < pierwsza linijka i już pseudo argument mający na celu obrażenie całej grupy odbiorców. Czyli standardowa manipulacja.

 

- Kolejny chwyt erystyczny polegający na doklejeniu grupie odbiorców etykiety. 

 

 

3 "Nikt przy zdrowych zmysłach nie budzi się z obrączką na ręku ... etc. " < w tym zdaniu mamy zastosowane dwie sztuczki:

 

- Petitio principii < użycie tezy dowodowej jako przesłanki dowodu.

- Fabrykowanie konsekwencji < poprzez fałszywe wnioskowanie i manipulację słowami przeciwnika stara się wyprowadzić sztuczne twierdzenie niezawarte w wypowiedzi Marka.

 

Typowe babskie spierdolenie:  

 

Sugestia iż za poczęcie odpowiada jedna strona :> < "on mi zrobił dziecko" ; "co nie wiedział skąd się biorą dzieci" ; "jak zrobił to powinien brać odpowiedzialność". Tak, to są właśnie takie zdupingowe argumenty, napisane tylko w ciut bardziej pokrętnej formie, stawiam 5:1, że autorka kończyła prywatne studia humanistyczne, ewentualnie państwowe na dolno rankingowej uczelni.

 

I teraz tak, wiemy skąd się biorą dzieci. Może to autorkę zdziwi, ale wiemy szacuje się, że w zachodniej populacji 20% dzieci wychowywanych przez ojców nie było przez nich spłodzonych < to te panie miały pomroczność jasną, czy się naćpały, że upadły na nie tego kutasa, któremu kazały płacić? ;)  Tak tylko pytam.  

 

Kolejna sprawa, na pytanie w google "jak złapać faceta na dziecko?" wyświetla się ponad pół miliona postów. Ile milionów kobiet to przeczytało i co nimi kierowało?

Już kiedyś opisywałem na forum metody łapania na dziecko, i skalę ich powszechności.

 

Znaczna część tzw. niechcianych/ przypadkowych ciąż jest efektem planowego działania kobiet. Popieram wprowadzenie OBOWIĄZKOWYCH testów na ojcostwo (DNA).

 

I jeszcze jedno, jak aborcja to jest "moje ciało", jak rodzić to jest w najlepszym razie "nasz problem", a najczęściej, twój problem "ty mi to zrobiłeś".

 

 

Cytat

Kasowanie komentarzy -niewygodnych - bardzo emocjonalnie panowie. Budowanie fałszywego obrazu rzeczywistości na podstawie tego co kolega powiedział, a inny przeżył - bardzo manipulacyjne. Myslicie i działacie dokładnie tak jak zarzucacie to kobietom i nielicznych stać na refleksję i samodzielne myślenie - Ci nieliczni nie boją się dyskusji z (tylko!) kobietą, ponieważ ich racje są przemyślane i oparte na prawdzie i faktach, nie na takich domysłach jak są prezentowane w audycjach. Dziękuję za kolejny skasowany post - to dla mnie komplement:)

 

1 "Kasowanie komentarzy..." - analogiczne do pierwszego cytatu. Dodatkowo wzmocnione zarzutem emocjonalności czyli nieracjonalności przy podjęciu decyzji o usunięciu treści. 

 

 

2 "Myślicie i działacie dokładnie tak jak zarzucacie to kobietom i nielicznych stać na refleksję i samodzielne myślenie"- znów analogicznie do punktu 2 w poprzednim cytacie, doklejenie odbiorcom etykiety, nie poparte żadnym argumentem.

 

 

3 "Ci nieliczni nie boją się dyskusji z (tylko!) kobietą, ponieważ ich racje są przemyślane i oparte na prawdzie i faktach" < znów podwójna sugestia niepoparta dowodem, to by było śmieszne gdyby nie było straszne:

 

- zarzucenie strachu przed kobietami < "wy się mnie boicie niedojrzali emocjonalnie gówniarze" ; "ty boisz się kobiet" < znacie schemacik? ;)

 

- "ponieważ ich racje są przemyślane i oparte na prawdzie i faktach" < powołanie się na mityczny autorytet, bez wymienienia tego autorytetu, zresztą samo powołanie się na autorytet jest słabym argumentem, jeśli nie potrafi się przedstawić dowodów z prac/ wypowiedzi tego autorytetu < znacie

schemacik? ;)

 

4 "Dziękuję za kolejny skasowany post - to dla mnie komplement:) " < ponowna sugestia iż niedopuszczenie do rozmowy oznacza "wygraną"

 

 

 

Pod kolejną audycją "Czy brzydka kobieta ma szansę na dobry związek?" - pojawiły się dwa kolejne, fascynujące komentarze panny Tilly:

 

Cytat

Z jak wielka radością osoba czuła na punkcie słowa "patologia" i 20kg nadwagą używa wyrażenia: pasztet:) Przypadek?;)

 

Ad personam < chyba nie trzeba braciom tłumaczyć, loszka znajdzie w słowniku ;)

 

 

Cytat

There you go again: Emoje, emocje, emocje...

 

I znów to o czym wiele osób piało wielokrotnie na forum. Całkowite niezrozumienie funkcjonowania męskiej psychiki i założenie odgórne, że mężczyzna w swoich reakcjach lub ich braku kieruje się identycznymi motywami jak ona < znów schemacik ;)

 

 

Tyle w temacie, argumentacja na poziomie 13 latki, której dorośli nie pozwolili się wtrącać we własne rozmowy.

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zapisałem wcześniejszych postów tej Pani... były na tak wysokim poziomie, że chociaż przeważnie zachowuję posty które mnie obrażają, te natychmiast skasowałem. Nie były agresywne, ale zawierały groteskowe wnioskowanie - takie jak wyżej opisałeś. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy takie jednostki stanowią bardzo smutne zjawisko.

Możemy się teraz z nich śmiać, czy punktować ich głupotę, ale nie zmieni to faktu, że tak właśnie myśli i postępuje zdecydowana większość ludzi co sprowadza na ten świat gigantyczną ilość cierpienia.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku można obstawić jakie argumenty użyje Pani.

 

Ja obstawiam tak jak Red - "jesteśmy skrzywdzeni przez kobiety" lub "musisz mięć bardzo smutne życie i z kobietami Ci musi nie wychodzić"

 

Oraz obstawiam użycie słowa "stulejarz" jak nie wytrzyma

 

@Mordechaj B'rzyt-wa

 

najlepszym_argumentem_przeciwko_2016-07-

Edytowane przez GluX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, myślę że więcej byś zyskał nie usuwając takich postów, nawet jesli są bardzo głupie.

Dlaczego tak myślę, ano dla tego że sami jechaliśmy po nie jakiej malwinie pe za takie działania,choć tam działania były nieporównywalnie bardziej restrykcyjne,ale to inna bajka.

Czasem sarkastyczny komentarz z Twojej strony do wypisywanych głupot,zaorałby to na cacy.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro już jesteśmy przy Winstonie Churchillu to pojadę dalej:

 

" Krytykować może każdy głupiec. I wielu to robi. "

 

czyżby Winston też przeczuwał już wtedy powstanie forum?:  " Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym."

 

w każdym razie On też swoje o kobietach wiedział: " Gadatliwe kobiety mówią, by nic nie powiedzieć; gadatliwi mężczyźni, by nic nie robić. "

 

no i klasyk na koniec dla tych, którzy przechodzą obok Nas z pogardą: " Czasami ludziom zdarza się potknąć o prawdę, ale większość prostuje się i idzie dalej, jakby nic się nie stało.  "

 

;)

Edytowane przez SennaRot
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kryss napisał:

Marku, myślę że więcej byś zyskał nie usuwając takich postów, nawet jesli są bardzo głupie.

Dlaczego tak myślę, ano dla tego że sami jechaliśmy po nie jakiej malwinie pe za takie działania (...)

 

Kasowanie postów jest bardzo słabe, nawet jeśli znajdują się tam same inwektywy poprzeplatane z przekleństwami. Przeca w ten sposób rozmówca pokazuje swoją ułomność, a tak na mniej rozgarniętego wyszedł kasujący posty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mosze Red napisał:

Może kupimy jej zestaw startowy "jestem inna niż wszystkie" :>

 

Proponuję jakieś broszurki z kobiecymi "the best of", ewentualnie można założyć fanpage na fejsie z tego typu tekstami. Opis sytuacji a potem schematyczna petarda takiej kobietki ;)

Zawsze się ktoś znajdzie komu się otworzą oczy przez takie tekściki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Możemy się teraz z nich śmiać, czy punktować ich głupotę, ale nie zmieni to faktu, że tak właśnie myśli i postępuje zdecydowana większość ludzi co sprowadza na ten świat gigantyczną ilość cierpienia.

 

Dodatkowo bardzo często ich argumentacja dyskwalifikuje je z jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji na jakikolwiek problem natury związków ich relacji itp. Tyle wokół tych pseudo psycholożek które swoje chore tezy podpierają dziwną argumentacją z ogólnie dostępnych na rynku książek natury psychologicznej. 

 

Poza tym co do negatywnych komentarzy pod filmami .... miarą sukcesu w naszym kraju jest ilość hejtów :)

Edytowane przez maVen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, maVen napisał:

Poza tym co do negatywnych komentarzy pod filmami .... miarą sukcesu w naszym kraju jest ilość hejtów :)

 

To niestety prawda. Ponadto kiedy ktoś zrobi jakiś film który obnaża prawdę to zaraz znajdzie się pokaźna grupka osób z którą nie da się przeprowadzić merytorycznej dyskusji. Według nich jest się gópim i nie przekonasz ich żadnymi argumentami.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nikogo w swoich audycjach nie obraża. Zawsze widać (słychać), że szanuje ludzi. Po prostu przekazuje swoje spostrzeżenia (trafne i zgodne z rzeczywistością).

 

I zawsze pojawi się ktoś, kto się przeciwstawia argumentom, niby na spokojnie, niby ,,jestem takim człowiekiem sukcesu, że śmieję się z tych bredni'', a tak naprawdę widać, że osobnik taki (lub osobniczka jak tutaj) aż się gotuje przed komputerem z frustracji i nerwów.

 

A to podobno my jesteśmy sfrustrowani... Hi hi. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety to jeszcze zrozumiem że krytykują obrażają się na te audycje bo albo ich nie rozumieją albo dostrzegają że taki biały rycerz jak ma dostęp do takich materiałów może się zmienić i jej pozycja w której nie ma co ukrywać jest pozycją silną może ulec zmianie, nie rozumiem jednak tych wszystkich kolesi którzy wylewają jad na to co Marek mówi ... stając niejednokrotnie w obronie schematów niszczących nas facetów albo przynajmniej nas czyniących nieszczęśliwymi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat programowania robi swoje.

Biały rycerz wierzy w bezinteresowną miłość, wierzy że jego kobietki to taki anioły bez skrzydeł, czuje się zaszczycony tym, że może takim aniołom pomagać i służyć choćby za wizję uśmiechu...

Nagle słucha Marka który mówi coś totalnie odmiennego i co? Ego się broni bo ucieka od cierpienia (czyli zmian, nowości) i taki delikwent zagryza zęby i broni 'swoich' racji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samice podobno dorównują mężczyznom itd., a kiedy w dyskusji nie ma argumentów, zamiast przyznać, że przegrywają, chwytają się manipulacji lub oskarżają o agresję-jak tak można krytykować babę, to niedopuszczalne, bo jedna z drugą były wychowywane na księżne i zetknięcie z krytyką to szok.

Także jak trzeba robić z siebie silną i niby profesjonalną (z reguły, gdy chodzi o pracę)-to robią, a jak opłaca się podkreślać swoją słabość, od razu ten temat jest wrzucany. Do wyboru, do koloru, zależnie od potrzeb-gdy chodzi o wyścig szczurów, nakładają maski ''kompetentnych'', gdy chodzi o ukrycie walkowera w dyskusji-przebierają się w szaty słabiutkiej ciotki, która jest zszokowana chamstwem dyskutanta.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.