Jump to content

Niktzprzeszloscia

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

78 Świetna

About Niktzprzeszloscia

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moim zdaniem to tak nie działa. Ujowy rodzic ale żadna patologia zawsze będzie lepszy niz brak rodzica. Zarówno dla syna jak i córki. Jest na ten temat wiele opracowań i to się w gruncie rzeczy w mniejszym lub większym stopniu odbija na osobowosci/psychice. Temat rzeka. Z reszta bądźmy realistami, nie ma ideałów. Mysle, tez ze cześć ludzi uczy się jednak na błędach, swoich bliskich czy swoich własnych i nie chce ich powtarzać.
 2. Elegancko Tony Montan(ell)a. Wyrabiasz sie. Jeszcze 998 powtórzeń. 😈
 3. Spokojnie, koleszka tez nie jest pierwszym wyborem. Nikt z nas w sumie nie jest. Przed nim tez sporo nauki. xD
 4. - Brak męskich wzorców - Kwestie finansowe Na dobry poczatek. Ciezko przejsc na wyzszy poziom swiadomosci, kiedy podstawy kuleja.
 5. Niesamowite, właśnie odkryliscie przelew cykliczny/stały. Moje gratulacje.
 6. Na ten sam PC powinien wrzucic bez problemu. Licki sa teraz przyszyte chyba do UEFI. Nie gram juz w klientow. Cloud is everything. Mozna zrobic shutdown + sysprep. Odpali i wygeneruje nowy SID. Massive deployment robi sie roznymi tool'ami. SCCM od MS. Mozna tez 3rd party uzyc. /When does Microsoft release security updates? Microsoft schedules the release of security updates on "Patch Tuesday," the second Tuesday of each month at 10:00 AM PST/
 7. Ja nie wiem o co Wam chodzi. Przeciez powiedziala, ze najpierw rozmawiała?
 8. Zainstaluj Łindołsa. Wgraj co potrzebujesz. Zrob obraz partycji/dysku. /Clonezilla/.
 9. Tak mi sie skojarzyło. "Opowiem teraz o czymś starym jak światChoć mam dopiero 21 latNa temat szacunku mam wiele do powiedzeniaReprezentuję Molesta, gówniarskie marzeniaSzanowanie - forma umysłu wzbogaceniaLudzie szanują pieniądz i będą tak robićPewnie dlatego, że tak trudno go zarobićDosyć, na ten temat nie chcę się wywodzićTen, kto prawdziwy, ten szacunku wymagaObraziłeś go, on za siebie nie odpowiadaWtedy gada i gada, bluzga i bluzgaWytłumaczenia nie szuka i w głowę się pukaWiadomo, że pozory najczęściej myląTak jak to, że skromni ludzie głowy chyląSzkoda, że nie wytłumaczysz ws
 10. Multikonciarzu @Johnny1 @Korol09 @Scorsky @Drański99 @Natan00 To ile to juz jest tych kont, 6? Ktos na to patrzy, czy sobie serio w chuja lecicie? Przeciez to niepowazne.
 11. To jest multikonciarz, ktorzy sam sobie odpisuje na komentarze a do tego jeszcze lajka sobie dał. Olej głąba.
 12. Trzymaj się tematu, chodziło o ilość, a nie o jakość.
 13. Nie wiem o jakich piszesz pozorach. Przecież Ci nie będę tego udowadniał, chcesz to wierz, chcesz to nie wierz. Mam dopowiedzieć, że osoba bedąc 10 lat w związku szarpała kutasy na boku, żeby ktoś sie poczuł lepiej i zgadzało się to z narracją głównego nurtu? Nie opisywałem jak wyglądają ich związki od wewnątrz (czy są dobre czy kiepskie), tylko przybliżyłem jak wyglądały kolejne relacje wymienionych osób. Najwyraźniej.
 14. Może podam jakiś przykład, dziewczyna teraz w wieku około 36. Pierwszy poważny związek od początku liceum do końca studiów. Rozeszli się, wtedy właśnie ją poznałem. Bujaliśmy się jakoś ponad rok. Potem była sama jakiś czas ale dalej miałem z nią kontakt. Wiem co robiła w tym czasie, nie śledziłem jej, ale bądźmy poważni. Poznała gościa, który podzielał tą samą pasje/hobby co i ona. Są razem od 2012. W 2020 wzięli ślub, mają dziecko. Oczywiście dalej są parą. Kolejna, wiek 30 z małym plusem, jeden czy dwa związki do czasu ukończenia studiów. Na studiach poznala Amerykani
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.