Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tonieja

Użytkownik
 • Zawartość

  100
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

23 Świetna

O Tonieja

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. W LTR w moim przypadku, staże 2 i 9 lat to tak średnio 4 - 5 razy na tydzień
 2. Płacz

  Podzielam opinię, co do najlepszego kawałka Pink Floyd. Jak ktoś umie płakać, to winszuję, ja niestety zbieram emocje w sobie. Facet może się wypłakać ale niestety nie w obecności samicy. Kiedyś zbulwersowałem swoją ex samicę jak przy niej kichnąłem, co emocjonalnie uznała od razu za godną pogardy słabość:) Taki miała wyczulony sensor a przy tym wrażliwa, miła, wspomagająca, życzliwa a nawet honorowa.
 3. Badania DNA

  " Według szacunków doktora Rafała Płoskiego, kierownika pracowni genetycznej Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Akademii Medycznej w Warszawie, co dwunasty ojciec w Polsce (ponad 8 %), nieświadomie wychowuje cudze dzieci – spłodzone przez innego mężczyznę. " No aż tak źle na szczęście dla dobrych chłopaków nie jest: https://testdna.pl/wp-content/uploads/2015/06/Kukulcze_dzieci.pdf
 4. Pomóżmy Markowi wytrwać w postanowieniu.

  No ja teraz rzucam alko, tak przeciętnie leciało z 5 litrów piwska codziennie przez kilka lat, poza kilkoma dniami w roku, jak już fizycznie nie miałem sił, poza tym rzuciłem fajki i ograniczam picie kawy.
 5. Białorycerskie teksty piosenek

  O przepraszam, to gówno towarzyszyło mi dawno temu w stanie padaki hormonalno - miłosnej, którą ciężko było przezwyciężyć, i choć tandetne, głupawe i za romantyczne dla mnie, to jednak miło się tego słuchało.
 6. Żenada, ma on coś z głową. Sam jestem przeciwnikiem religii ale takiej głupkowatej akcji bym nie odwalił.
 7. Widziałem i wrzeszczące muzułmańskie dzieci i żonki ryczące na mężów. A także socjalny blok (Niemcy) dla bitych muzułmanek, którym udało się odejść od męża boksera.
 8. Czytnik E-booków

  Miałem kiedyś Kindla, teraz mam Tolino (starszą wersję) i jestem zadowolony z jego jakości i funkcjonalności.
 9. Skok w bok kobitki

  Mosze, piszesz tak racjonalnie, że mnie kusi, żeby zapytać o kierunek studiów i upodobania filozoficzne. Co do zakochania, trwa max do 7 lat, znam to empirycznie i z ust fachowca od psyche.
 10. Abstynencja sexualna

  Ze dwa, może i dwa pół roku. Ciśnienie na seks miałem ale dusza bolała po rozpadzie związku.
 11. "Postanowiłem rozgrzać do maximum i się ulotnić." Dosyć dobre, dotleniłem się dzięki Tobie kolego. Ciekawe miałeś postanowienie.
 12. Mężczyźnie nie wypada okazywać emocji, słabości, To powyższe to cytat pani feministki. Emocje można okazywać, słabości nigdy. To moje doświadczenia związkowe I pewnie wielu innych gości. Czy bazuje pani na własnych doświadczeniach ze związku/ związków?
 13. Jak mają dystans do swoich ról, to ok. Ale nawet i w takim wypadku takie upadlanie się, świadczy o zagubieniu. I to mnie dziwi, tacy młodzi i tak już odjechali.
 14. Mówią o nas na kafeterii :)

  A tak, to się mi rzuciło w oczy z ta Jasną Górą... Poza tym trochę zmienił (Kanister) śpiewkę i zaczął się śmiać z utraty przez Marka subów na You Tube, o ile pamiętam około 11 tysięcy w związku z likwidacją kanału na You Tube. Wcześniej twardo podważał popularność tego kanału. Szuka zawsze kija, żeby uderzyć.
×