Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

somsiad

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by somsiad

 1. Na starego kompa lepiej zainstalować linuxa np. ubuntu. Pornosa bezpiecznie obejrzysz bez żadnego antywirusy a i będzie działać szybciej
 2. Ciesz się, że pani nie próbowała Ci zafundować kontrolowanej wpadki i bombelka.. Skończyło się chyba nienajgorzej dla Ciebie, bez większych dramatów
 3. Równe 0. Nie mam stałej partnerki, nie utrzymuję kontkatu z byłymi dziewczynami nie mam też konta na portalach społecznościowych/randkowych więc nie ma z kim czatować. Jest mi z tym całkiem dobrze.
 4. Masakra. Rozsądek nakazywałby w takiej sytuacji się poddać, wyjechać za granicę gdzie egzekucja/zlokalizowanie Cie będzie utrudnione. A z drugiej strony (sam nie mam dzieci) czymś bcieżkim do wyobrażenia jest urwać kontakt z własnymi dziećmi. A później wielkie zdziwienie, że w Polsce stosunek samobójstw męzczyzn do kobiet wynosi chyba 8:1.. Trzymaj się @bbking może uda się jakoś wyjść z tej sytuacji.
 5. Natrafiłem dzisiaj na ciekawy artykuł na wyborczej odnoszący się do relacji dojrzałych kboiet z młodymi mężczyznami - http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,25155001,o-chlopcach-molestowanych-przez-starsze-kobiety-nie-mowi-sie.html Poniżej parę cytatów wywiadu z panią psycholog: "Oczywiście, że nastolatek może czerpać z tego seksualną przyjemność. Ale jak to się przełoży na jego emocjonalność? Na jego kontakt z własnym ciałem? Na możliwość budowania relacji w przyszłości?" "Tacy mężczyźni mają potem wiele partnerek seksualnych." "Nastolatki starają się być atrakcyjne dla innych, również starszych osób, ale między tym, że one starają się być atrakcyjne, a tym, że chcą uprawiać seks z tymi osobami, jest olbrzymia przepaść. Nastolatki ćwiczą swoją atrakcyjność i umiejętność uwodzenia na dorosłych osobach. I oczywiście może się zdarzyć, że jakiś 17-latek w momencie kiedy uwodzi dorosłą kobietę, myśli o seksie z nią. Tyle że jemu wolno fantazjować, a nawet uwodzić, a dorosłej kobiecie nie wolno tego wykorzystywać i doprowadzić do współżycia."
 6. Bez social media da się żyć. Usuń facebooka, instagrama i inne gówna i zobacz co się stanie.
 7. Twój opis wygląda na wieloletnie nieudane małżeństwo. Jeszteś pewien, że się nie jesteśprzypadkiem w nieudanym związku malżeńskim z jakąś babą której już nie poznajesz? Zwal sobie konia (wszystkie decyzje tego typu naleźy podejmować na spokojnie), przeczytaj jescze raz co tutaj na forum napisałeś i podejmij decyzję która powinna być prosta.
 8. Piątka somsiada: 1. W 3 dotychczasowych poważnych związkach które mam na koncie 3 razy zostałem na koniec oszukany 2. Brak czasu - utrzymanie zdrowego związku kosztuje wiele czasu który trzeba by uciąć gdzieś indziej (sport/rozwój/praca) 3. Nie zamierzam zakładać rodziny ani teraz ani za parę lat 4. Będąc przeciętnie atrakcyjnym fizycznie mam marne szanse na poznanie kogoś ciekawego 5. Bo bez seksu da się żyć!
 9. A raczej redaktorek-fanstastek. Na wyborczej często pojawiają się artykuły z jakimiś zmyślonymi historiami pasującymi do tezy.
 10. W takim razie unikaj b2b - zdaje się w B2B odpowiadasz całym swoim majątkiem gdy coś w pracy spierdolisz.
 11. Jak dla mnie powyższa statystyka wskazuje, że jesteś na pewno powyżej 4/10 SMV które sobie dałeś. Atrakcyjna/proporcjonalna twarz która nadrabia minus w postaci średniego wzrostu? Coś się kończy coś się zaczyna, teraz chyba na topie jest tinder. Szkoda, bo model sympatii i tego typu portalu jest znacznie lepszy np. można od razu odfiltrować po iluśtam cechach i do tego jest miejsce na opis który od razu mówi coś o naszej (potencjalnie) wybrance.
 12. Zamiast waloryzacji 500+ będzie inflacja+ albo w najgorszym scenariuszu wenezuela+
 13. @JohnGotti przjebane Twoje miesięczne alimenty to akurat koszt wazektomii która pozwala uniknąć konsekwencji wpadki. Czasem jednak rodzina jest planowa tylko pojawia się nieplanlowane oskubanie mężczyzny z kasy (w postaci owych alimentów)
 14. Najgorsze z PISem jest to, że w tej kadencji gorliwie wdrażali wcześniej zapowiedziane plany więc może i olejnym razem te chory pomysły wejdą w żyćie..
 15. Zatem w imieniu wszystkich braci ponowne utwierdzam Cie w fakcie, żeby nie odpisywać.
 16. @radeq Wystarczy spojrzeć na instagrama owej niewiasty. Zdjęcia z podróży po świecie (ch. z tym, że zapewne ufundowane przez youtubera) i codzienna porcja zdjęć swojej buzi. Cóź za szczęśliwe i ciekawe życie!
 17. To że nie ma social mediów w tym momencie nic nie znaczy. Prędzej czy później gdy przyjdzie nuda w związku pani odkryje Tindera, żeby sobie podbić samoocenę albo zbudować portfolio orbiterów. Tomiast podbijać zawsze warto - staraj się tlyko nadmiernie nie idealizować i bądź czujny na ewentualne shit-testy.
 18. Pani Sandra się uczepiła gościa żeby sobie zdobyć trochę subów do instagrama (i przy okazji sobie zobaczyć kawałek świata będąć prowadzoną przez doświadczonego pato-podróżnika). Jak suby się w końcu zgadzają, Sandry nie ma ot życie
 19. @Jaśnie Wielmożny przynajmniej nie odkryłeś w sobie 'pasji' do programowania (front-endu żeby było najłatwiej) jak 90% osób :D. W mojej poprzedniej odpowiedzi chciałem po prostu zaznaczyć krytyczną rzecz jeśli myślisz o wyjeździe za granicę. Dodatkowo warto zrobić rozeznanie jak się ma dana branża w określonym kraju (np. ja skreśliłem całkowicie Niemcy pod względem pracy w IT, mimo tego, że jest to bardzo korzystny kierunek dla inżynierów z innych branż). Odnośnie samej fotowoltaniki: może zacznij od przerobienia paru kursów online, jest trochę materiałów np. na platformie edx: https://www.edx.org/course?search_query=photovoltaic
 20. Popatrz na to z szerszej perspektywy - rozpada się wieloletni związek, małżeństwo. Być może ktoś kogoś zdradził ktoś kogoś porzucił. Czujesz się mega chujowo, samoocena spada. Co w tym momencie może zrobić kobieta? Włączyć Tindera i po chwili podnieść swoją samoocenę rozmawiając z miejscowymi chadami-ruchaczami i jeśli jest w stanie pójść na całość szybko znajdzie pocieszenie także w bardziej intymnych obszarach. A facet? po rozstaniu prawie na pewno wpadnie w jeszcze większy dół a próba poradzenia sobie z rozstaniem poprzez randkowanie może tylko wpędzić w większą frustrację
 21. Na branży fotowoltaniki się nie znam więc nic nie poradzę mogę jednak coś powiedzieć odnośnie pracy za granicą: * Definitywnie w pracy tego typu trzeba znać lokalny język jako instalator żeby się dogadać z klientami więc masz następujące opcje: Angielski: UK odpada (brexit), zostaje Irlandia (mały rynek), Holandia (da radę tylko po angielsku, docelowo wypadałoby się nauczyć niderlandzkiego). Być może angielski wystarczy też w Skandynawii. * Niemiecki: Zdecydowanie największy rynek w europie! Podejrzewam, że również dla fotowoltaniki. Patrzyłbym więc pod tym kątem - najpierw gdzie chcesz docelowo pracować a dopiero później w jakiej branży.
 22. @Sceptyczny? Różnica polega na tym, że mężczyzna aby pporuchać musi się jednak nieźle natrudzić aby kogoś znaleźć a w przypadku kobiety wystarczy, że nie jest gruba włączy tindera i następnego dnia może 'odreagowywać' rozstanie.
 23. Bądźmy realistami - do emigracji wewnątrz EU wystarczy paszport i 1000 euro/funtów żeby przetrwać pierwszy miesiąc. Emigracja do USA to bardzo ciężki temat - masz następujące opcje: 1) zdobyć amerykański paszport poprzez ślub, lub pochodzenie 2) Loteria wizowa (około 0.3% szansy) która niedługo może zostać zamknięta 3) Wiza specjalistyczna h1b - bardzo ciężka do uzyskania nawet jak jesteś specjalistą w branży IT 4) Studia magisterskie z możliwością przedłużenia wizy - ogromny koszt samych studiów i utrzymania na miejscu. Nie chcę zniechęcać ale sama procedura imigracyjna jest bardzo cięzkim zadaniem. Dodatkowo mam wrażenie, że trochę idealizujesz życie w stanach - w wielu aspektach USA jest daaaaleko za europą. I mówię to z włąsnego doświadczenia - byłem rok czasu na wizie L1 w Kalifornii (branża IT) i zdecydowanie nie polecam pobytu na stałe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.