Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

somsiad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  265
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by somsiad

 1. Proponuje uczynić użytkownika @Analconda oficjalnym rzecznikem prasowym naszego forum
 2. Skyscanner.pl i nic więcej nie potrzebujesz po co tracić czas na jakieś facebooki?
 3. Oby nie zaczęła zarabiać na miarę swoich możliwości (uroda + materializm/wyrachowanie) czyli jakimiś sponsoringami itd.
 4. A nie przeszkadza Ci, ze w kraju w którym obecnie mieszkasz (Niemcy) płacisz większe podatki za sam fakt bycia singlem (1 klasa podatkowa)?
 5. Bardzo dobry wątek @leto Jak dla mnie poniższy post użytkownika @RealLife obfituje w bardzo mądre przemyślenia które podsumowują temat w znakomity sposób:
 6. @Król Jarosław I Pozostałe 20% to chady i to oni indukują zachęty seksualne kobiet względem siebie :D
 7. Jakiekolwiek prawne regulacje są bezsensu i nie do wyegzekowania natomaist jestem zdania, że poparta dowodami zdrada powinna być decydującym czynnikiem podczas orzekania o winie w trakcie rozwodu (slyszałem, że bywa z tym różnie).
 8. Mam tylko nadzieję, że poprzez alienację od ludzi nie masz na myśli abscynencji od forum
 9. @Ważniak Nie wiem co tam palicie, ale wygląda na dobry towar
 10. @self-aware Po pierwsze, jeśli zdecydujesz się na chwilę zawiesić obecność na forum to życzę powodzenia - i mam nadzieję, że sobie wszystko uporządkujesz wrócisz ogłaszając sukces. Trenowałeś kiedyś jakiś sport na serio? Chyba nie. Było w moim życiu parę lat kiedy to alkohol zdecydowanie rządził - zaczynając od bezsensownych melanży na studiach po równie głupie picie w piątki z kolegami z pracy ("work hard play hard"...). Ogarnąłem się i całkowicie poszedłem w zdrowy tryb życia i sport. Uwierz mi, że najlepsze wspomnienia mam właśnie z niektórych treningów. Po dwóch latach ćwiczeń dopadła mnie stagnacja. Za ch*j nie mogłem przebić 100kg w wyciskaniu na ławce. Analizowałem technikę, zmieniałęm plan i nic. Ale końcu ten moment nadszedł, kiedy jebane 100kg zostało pokonane (i uwiecznione na filmiku z telefonu). Zdecydowanie bardziej ten trening zapadł mi w pamięci niż jakieś imprezy z dragami na studiach.
 11. @Krugerrand Wpadła mi w ręce ostatnio ciekawa publikacja naukowa na ten temat, polecam przeczytać: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5784910/
 12. Polecam się również zastanowić czy problem nie wynika z noszenia jakiś chujowych butów z CCC?
 13. Miałem dokładnie tak samo - od melanżowania na studiach do totalnej absynencji (ostatni raz miałem butelkę alkoholu w ręku w okolicach 2017) zamiast tego podszedłem na poważnie do sportu. Moje życie zmieniło się tylko na lepsze.
 14. 22 - po tym jak skończyłem licencjat z ekonomii i odkryłem, że bankiera to ze mnie nie będzie :) Przez przypadek dostałem jeszcze w trakcie studiów pierwszą robotę w IT i wiedziałem, że jest to przyszłościowa branża z sporymi możliwościami.
 15. W pełni się z powyższym zgadzam!. Przeszedłem przez całkiem podobną drogą co pan Mentzen = od skrajnej biedy w rodzine, głodowania na studiach i jakiś gównianych prac na zachodzie do przyjemnego życia w Szwajcarii. Nikt mi za darmo nic nie dał. Więc się da.
 16. Jak dobrze wyglądasz to zaruchasz, jak nie jest 'hot' to tymbardziej z taką zadbną 30+ nie zaruchasz, proste.
 17. Byłem w przeszłości moderatorem na kilku innych forach i nie widziałem nic złego w tym gdy użytkownicy podchodzili do sprawy konkretnie i w treści posta zawierali słowo "usunąć", "do usunięcia", "do zmiany" itd sygnalizując wymagane działanie. Zwyczajnie oszczędzało mi to czas na czytanie prywatnych wiadomości. No ale Twoje forum @Marek Kotoński, Twoje zasady :) Swoją drogą moderacja robi póki kawał dobrej roboty, wypowiedzi trolli są szybko wychwytywane i usuwane a a forum ogólnie panuje ład i porządek. Pozostaje tylko podziękować za poświęcony czas (I 3 uzyskane bany za jakieś drobne literówki 😃)
 18. Gratulacje dla @Marek Kotoński za konsekwetnie w dochodzeniu w walce o swoje dobre imię. Wielu by odpuściło.
 19. Może ktoś powinień mu powiedzieć, że istnieje coś takiego jak wazektomia?
 20. @Marek Kotoński Podobny system (coroczny wyjazd na kanary na miesiąc-dwa w grudniu-styczniu) zacząłem praktykować po przeprowadzce do Szwajcarii i zdecydowanie polecam! Mój zawód umożliwiał pracę zdalną, do tego zawsze dobierałem w tym czasie 2-3 tygodnie urlopu. W lutym wybieram się do Maroka. * Z Europy, także, z Polski, latają tanie linie lot trwa około 4-5h, koszt około 50-70euro w jedną stronę jak kupisz bilet z wyprzedzeniem. * Każda wyspa ma unikatowy klimat ale wyjeżdzając na przełomie listopada grudnia możesz oczekiwać 25-27C i słonecznej pogody. Trochę chłodniej (ale ciągle słonecznie!) jest na Fuertventura, z kolei na Gran Canaria jest bardziej cuchy mikroklimat. Nie byłem jedynie na EL Hierro i la Gomera - mniej popularne z gorzej rozwiniętą infrastrukturą. Najlepiej wspominam Tenetyfę i Gran Canarię * Mieszkanie: w kurortach może znajdziesz jakieś ciekawe oferty jednak ja preferowałem booking/airbnb. Przeważnie płaciłem z góry 900-1000eur na miesiąc Możn a też próbować coś wynająć w glębi wyspy będzie taniej i bez niemieckich emerytów :) * Wyżywienie: jako, że wynajmowałem chatę przez booking/airbnbn to często gotowałem sam. Ceny ogólnie nie odbiegają znacząco od kontynentalnej Hiszpanii więc nie jest źle.
 21. Może chciała żebyś się zaraził kobiecą wścieklizną i poczuł jak to jest? :) Albo wypadłeś z orbity i w ten sposób chciała Cię na nią spowrotem sprowadzić
 22. Jako alternatywnę polecam zaplanować sobie w sezonie zimowym wakacje w miejscu z gwarancją słonecznej pogody np. wyspy kanaryjskie, Kap Verde.
 23. @ZamaskowanyKarmazyn Kojarze z innych wątków, że jesteś ziomem nieźle zajawionym na siłownię + chyba nienajgorzej wyglądasz skoro co chwile jakieś tam laski się pojawiają. Czego chcieć więcej? Jesteś atrakcyjny i masz całe życię przed sobą, jeszcze nie jedna laska przed Toba.
 24. Zapewne to kolejny biznes typu "piramidka ponziego", nie warto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.