Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie :)


Gość Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Autentyk z mojej rozprawy

Sędzia sie pyta calineczki dlaczego chce rozwodu

A calineczka na to

-Bo mąż ma cieżki charakter i NIE CHCIAŁ CHODZIĆ PALIĆ W PIECU

z zycia pokemona

to kedy sie spotykamy?

ona-nie spotykamy sie bo ochrzaniłes mnie ze kręce ze spotkaniem i mi sie odechciało

ale kręciłas ze spotkaniem

ona-wcale nie%-)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźnik miał syna, mało rozgarnietego, ale jedynego, wiec chcial mu przekazac dorobek zycia. Prowadzi go do fabryki i mówi:

- Zobacz tu jest maszyna, wkladasz do niej barana, wychodzi parówka,kapujesz?

- Nie !

- No, k***a, co tu do nierozumienia, baran, maszyna, parówka - kapujesz?

- Nie

- No ja pie**ole - patrz tutaj: tu wkladasz barana. Chodz na druga strone - widzisz ? Wychodzi parówka. Kumasz ?

- Nie, ale tato, a jest taka maszyna gdzie wklada sie parówke a wychodzi baran ?

- Tak, k***a! Twoja matka

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie świąt spotykają się obcokrajowcy. Rozmawiają, wymieniają się poglądami. Wchodzą na temat świąt i prezentów.

 

Rusek mówi: „Ja swojej żonie kupiłem dwa futra, jedno z lisów, drugie z norek - jak jej się znudzi z lisów to będzie chodzić w norkach”

Niemiec z aprobatą kiwa głową. No ale chcąc go przebić mówi: „ A ja swojej kupiłem dwa samochody, jednego Mercedesa a drugie to sportowe BMW. Jak jej się znudzi Mercedes to niech sobie jeździ BMW”

Polak tak słucha i słucha. Nie wie jakby tu dorównać. W końcu mówi: „A ja swojej żonce kupiłem beret i wibrator (tamci ździwieni) - jak jej się beret nie spodoba, to niech się pierdoli"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.