Skocz do zawartości

Wasza ulubiona pora roku.


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci, że lubię wszystkie pory roku ....choć najmniej lato (jest gorąco i duszno, komary, kleszcze itp.), choć owoce sezonowe są przepyszne.

 

Kocham góry, lasy ... a dzięki różnym porą roku ...te same miejsca...na pozór znane wyglądają inaczej (mieszkam pod górami więc bardzo często cieszę duszę kontaktem z naturą).

Góry zimą ...piękny biały puch, drzewa oszronione....a w słońcu śnieg się mieni jak diamenty ....cisza ...jedynie słychać "trzeszczenie" śniegu pod butami. Dni są niestety krótkie, ale za to wschody słońca w górach są bajkowe! Polecam?

Wiosną wszystko się rodzi ...zaczyna się zielenić. Rozpoczynają się koncerty życzeń ptaszków :)

Latem koncert życzeń już jest konkretny, kwiaty...uwielbiam zbierać kwiatki. Dni są długie ...można od rana do wieczora wędrować pieszo...lub rowerem.

Las jesienią jest tak bardzo kolorowy...wspaniały. Minusem niestety są po deszczu mokre liście ...przy stromych zejściach można zaliczyć glebę... trzeba uważać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją porą roku jest wiosna. Natura odżywa na nowo, unosi sie piekny zapach kwiatòw - idealny czas na łączenie sie z natura, dlugie spacery, wycieczki. Dla mnie to czas odrodzenia. Wtedy zwykle ja tez wybudzam sie ze swego rodzaju snu zimowego, wtedy zwykle jest to moment gdy następują zmiany, wtedy jestem najbardziej aktywna. Lato też lubię  ale jak jest za goraco to jest to zbyt męczące i łapię szybciej lenia. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Przemek1991 napisał:

Na prawdę nie macie o czym pisać ??? 

Nie mam problemów, to mogę popisać o dupie Maryni. Ja lubię lato, bo uwielbiam ciepłe noce, a jak do tego wietrzyk wieje to odpływam. A jak nie wieje to chociaż włączam wiatraczek i też odpływam. Ostatnio tak długo leżałam przy wiatraczku, że sobie bark przewiałam. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesień. Szaruga, deszcze, plucha, moje klimaty. Lubię wtedy pojechać w Bieszczady, każde drzewo na stoku ma liście w innym kolorze. Feeria barw w kolorach tęczy. Poezja. Ta wasza planeta to jest piękna. U nas na Orionie nie ma takich widoków jak u was. Zazdraszczam.

 

@Pozytywny, nie podrywaj lasek z rezerwatu, rozbójniku, bez koszuli łazi po plaży, wstydu nie ma, bałamuci nasze bogobojne rezerwatki.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pozytywny, jasne, już Ci wierzę. A po co się szlajasz po plażach bez koszuli i eksponujesz klatę i 6-pak? Gagatek zamoczyć chce. I deprawuje nasz kobiecy narybek. Taki chorąży to lubi w pochewce drążyć. A nasze panie z rezerwatu to sól tej ziemi. Nie może im spaść farbowany włosek z głowy. No oprócz Sary.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upiększam krajobraz :D Leży sobie taki Janusz z Grażynką patrzą na mnie...Grażynka sobie myśli "Kiedyś to by bym mogla takiego mieć jak cyc i tyłek jędrny był a nie Janusza moczymordę z brzuszyskiem. No ale się chociaż nie szlaja i wypłatę do domu przynosi." Janusz patrzy i myśli: "Też tak mogłem wyglądać a nie teraz z Grażyną co jej 40 kilo od ślubu przybyło muszę siedzieć. Ale chociaż kotleta zrobi jak trzeba i przy rocznicy do wrót rozkoszy dopuści".

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

Lato

Komarzyce diablice, pchły szachrajki, kleszcze leszcze, muchy psiajuchy, i inne robaki nieboraki. Ledwo wyjdziesz z chaty a od razu meszka Cię upierdoli. Nie to że narzekam na wasze lato, ja i tak jestem z innej planety.

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Amnesia Haze napisał:

Znalazłem swój stary wiersz o porach roku

To może zapodasz go tu na forum? Pokażesz naszym Paniom jaki z Ciebie poeta romantyk z wrażliwą duszą;)

 

Podobnie jak @Magician uwielbiam jesień ze względu na kolorystykę. Uwielbiam też tę szarugę, deszcze na przemian z od czasu do czasu pojawiającym się słońcem. Jak dla mnie idealne temperatury, ani zbyt ciepło ani zbyt zimno. Nie tylko Bieszczady są o tej porze roku fantastyczne. Zdarzyło mi się być w Karkonoszach na jesieni. Też fantastycznie.

Nie znoszę lata, jest dla mnie za ciepło.

9 godzin temu, Pozytywny napisał:

a nie Janusza moczymordę z brzuszyskiem

Takie brzyszysko to też kaloryfer, ale inny rodzaj, to bojler;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.