Skocz do zawartości

Nie dotykaj tyłka, dopiero po ślubie będziesz mógł.


swatpoland

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega obecny rocznik pierwsza zawodówka (17 lat) poznał w pierwszej gim córunie katechetki wtedy mieli po 12-13 lat opierała mu się a jak ją trochę podszedł to sama prosiła o spust na twarz i tu cytuję tą pańcię ,, to co zakazane najlepiej smakuje''

 

@AR2DI2, @Bonzo

 

Jak się takie przypadki odblokowuje? Nigdy nie miałem do czynienia, gestem, słowem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trop ja się spotykałem z dziewczyną co wieku 13-14 pierwsza ciąża była zaliczona, po poznaniu pani stwierdzam że może i lepiej że się dzidziuś nie urodził.

 

Myślisz, że wpadka? Ależ skąd 3ci jak nie lepiej partner seksualny.

 

Błędne założenie Bracie dziecko staje się DOROSŁYM osobnikiem po okresie dojrzewania czyli w przypadku dziewczynek stają się kobietami po pierwszej miesiączce.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

dziecko staje się DOROSŁYM osobnikiem po okresie dojrzewania czyli w przypadku dziewczynek stają się kobietami po pierwszej miesiączce.

Czyli jak 11 latka po miesiączce to kobieta?Nigdy w życiu się z tym nie zgodzę.To dziecko.A współżycie z takimi dziećmi powinno być karane jak najsurowszymi wyrokami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadacie się z punktu widzenia chłopaków którzy uderzają w konkury. Oczywiste jest, że w tym przypadku korzystne jest jak najszybszy podbój terytorium kobiecego.

 

Ciekaw jestem co będziecie radzić swoim córkom ;D jesli będziecie je mieć. Czy jesli zobaczycie w ich otoczeniu ruchacza który zapłodni i ucieknie, nie zainterweniujecie wcześniej, przywracając stary dobry matrix:). Czy wytłumaczycie córeczce, że od gotowania i zarabiania jest facet, a ona ma leżeć i pachniec.

``Moja mała księżniczka nie będzie robic na tego brudnego chama, który bruka moja mała księżniczkę`` ;D

 

A może wytłumaczycie córeczce, że lepiej od razu dac dupci panu ;)

Czekam na odpowiedzi;)

Edytowane przez Les
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, trop napisał:

Czyli jak 11 latka po miesiączce to kobieta?

Kolego ja nie mam zamiaru o tym dyskutować, tylko spójrz na to że istnieje dojrzałość BIOLOGICZNA czyli taka o którą wyżej pytasz i tak wg biologii dziewczyna staje się kobietą po pierwszej miesiączce a co innego dojrzałość w sensie prawnym, który dla mnie np jest wgl nie istotny poza kilkoma wyjątkami. A o współżyciu z takimi nic nie napisze ze względu na ,,docinki'' hejtowników z poza forum. To jest ewentualnie zagadnienie na pw lub zamkniętą grupę bez możliwości wycieku wymiany zdań a i z moderacją nie chce mieć na pieńku.

 

Poczytaj stare wydania o wieku zamążpójścia kobiet na przestrzeni ostatnich 5 tysięcy  lat a nawet obecnie w co po niektórych miejscach na Ziemi.

 

Edit: Karane być nie powinno bo to zaciera granicę miedzy prawem prywatnym a publicznym, która to granica i tak dziś jest prawie nie widoczna przez otaczający ans totalitaryzm.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, michau napisał:

Jakbyś wyciągnął łapy po moją małoletnią córkę, to w najlepszym wypadku bym ci (celowo z małej) je uciął

Panowie bez emocji i bardzo dobrze masz prawo swojej własności bronić tak jak wspomniałem o prawie prywatnym(które dziś nie obowiązuje) jeden może być muslimem i wyda córkę za mąż bardzo młodo inny żydem i zrobi tak jak poprzednik a jeszcze inny będzie despota i każe córce iść do klasztoru i ja to popieram. A no tak zapomniałem patriarchat był okrutny i zły i już prawie nie istnieje.

 

@michau ja w milfach gustuje a po obserwacji widzę, ze najlepszy wiek podrywczy to 15-17 i 38-44. Rozumiem Cię sam bym zlikwidował gościa gdyby moja córka zrobiła bądź było jej zrobione bez mojej zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Les napisał:

Wypowiadacie się z punktu widzenia chłopaków którzy uderzają w konkury. Oczywiste jest, że w tym przypadku korzystne jest jak najszybszy podbój terytorium kobiecego.

 

Ciekaw jestem co będziecie radzić swoim córkom ;D jesli będziecie je mieć. Czy jesli zobaczycie w ich otoczeniu ruchacza który zapłodni i ucieknie, nie zainterweniujecie wcześniej, przywracając stary dobry matrix:). Czy wytłumaczycie córeczce, że od gotowania i zarabiania jest facet, a ona ma leżeć i pachniec.

``Moja mała księżniczka nie będzie robic na tego brudnego chama, który bruka moja mała księżniczkę`` ;D

 

A może wytłumaczycie córeczce, że lepiej od razu dac dupci panu ;)

Czekam na odpowiedzi;)

Dokładnie, niektórzy kreują się tutaj na znawców życia i wyszydzają tych co się z nimi nie zgadzają. "Jak kobieta dupki nie daje to napewno jest zła i upośledzona". Kiedy postawić takiego w roli ojca to nagła zmiana optyki. Ahh a potem te pouczanie o wyjściu z matrixa...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj też znałem pewną katoliczkę nastkę co się z kolegą w doktora bawiła, bez przymusu i podobało jej się. One wcześnie zaczynają i wydaje im się, że chłopcy są "niedojrzali" bo 80% z nich to przeciętne, dobre chłopaki. Nie podoba mi się takie "prowadzenie", ale co zrobić. Dlatego m.in. nie chcę dzieci, zwłaszcza córki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiamy tu o pedofilii a 30 letniej kobiecie która się za dużo naoglądała bajek Disney'a i komedii romantycznych.

@radeq No ja niestety tak mam, gdzieś tam głęboko został jakiś typ wrażliwy. Nie warto... zanim porucham to sobie dobrą Dive zaliczę za koszt samej wachy.

@PewnySiebieNo proste taki pasożyt. Liczy na księcia z bajki.

 

Temat już ucięty panowie. Coraz częściej stwierdzam, że na LTR nadaję się z 5% kobiet. Jedną taką znałem na studiach dawno dawno temu, mam ból dupy... nigdy nic nie ruszyłem dalej. Dla mnie ideał... (średniawka z wyglądu) 10/10 z charakteru.

Edytowane przez Vortex of Destruction
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.