Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do tegoż tematu:

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/803-jak-to-można-poznać-nowych-ludzi-na-forum/page-5#entry21236

 

Pragnę poinformować, że wczoraj w Trójmieście miało miejsce spotkanie, tym razem w mieszanym gronie tzn. ja + Passion + Pikaczu. To pierwszy tego typu zaaranżowany "meeting" pomiędzy forumowiczami, w którym brała udział kobieta. Warto tu dodać, że przebiegał w naprawdę miłej, bezkonfliktowej i przyjaznej atmosferze. :)  

 

Mamy nadzieję, że rozpocznie ono cykl podobnych spotkań w przyszłości i tym samym otworzy nam drogę do naszego lepszego poznania się, jako użytkowników forum. Oby tak dalej!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tegoż tematu:

 

Pragnę poinformować, że wczoraj w Trójmieście miało miejsce spotkanie...... ja + Passion + Pikaczu....... w którym brała udział kobieta.......

 

Vincencie, jakże to na Boga możliwe ! Kobieta ! Azaliż Ty zdrów na ciele i umyśle? :D:D:D

 

(Wybacz, powstrzymać się nie mogłem, hrhrhrhrh :D )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu pitu pitu, a gdzie focia z paskami na oczach sie pytam? :)

 

Taaa focia z Passion z paskiem na oczach i chłopakami w tle :D Ostro się bawicie ;)

 

 

Czasem nie chcę wiedzieć wszystkiego o otchłaniach internetu i "dziełach" literatury :) Strach się pytać jak tam dotarłeś :D

 

Nie mnie oceniać swoją osobę, więc poczekam aż Duet się wypowie w tym temacie :) ja mogę tylko co nie co napisać o męskiej części ekipy:D

 

Możesz się spokojnie opisywać i fotografować.... Co za fałszywa skromność, przecież każda kobita jest wyjątkowa i jedna w swoim rodzaju :) I każda jest urodziwa, bo przecież każda potwora znajdzie swojego adoratora... cokolwiek miało by to znaczyć :D A to mi przypomina dowcip: Zgwałcono cygankę. Policja nadal poszukuje motywu...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kelnereczka czasem lukała co i jak.ale nie me gusta po za tym inglisz stajl i te rzęsy%-)

Pani w berecie i szaliku (cos na bank z teatrem miała wspólnego ale jakoś słyszała to co chciała słyszeć,wiec znając pewne procesy.chwyciłem Passion za łapke i patrzac prosto w oczka powiedziałem"chciałbym z własnego hooya zrobic deskorolke i przejechac na niej cały swiat" Vinc miał amnezje i mimo tego ze działo sie to 30 cm przed jego nosem to nie widział tego :D ) pewnie była ładna jakies 60 lat temu

Co do urody naszej niewiasty ja bym to widział tak:rozpuszczone proste kudełki,czerwona szmina.podkładzik badz kremik nie tentegesowaty bo rozjasniał cere,w inne opakowanko bym ubrał i w waszej skali była by 9 na 10

taki jestem wybredny%-)a dla was uroda to nie osiagalne przekroczenie skali :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu, gdy powiedział ten tekst patrząc mi prosto w oczy sprawił, że aż policzki mnie rozbolały od śmiania się :D

Co do czerwonej szminki - miałam tak ową w planach,ale nie mogli by Panowie skupić się na niczym innym tylko na moich ustach :D

Marku, Vincent i Pikaczu okazali się mężczyznami na poziomie - wysokim poziomie :) nawet drzwi potrafią przed kobietą otworzyć i czekali aż SKMKA odjedzie:) pełna kultura:D Resztę zachowam dla siebie, bo jeszcze Duet popadnie w zachwyt i dostanę Bana:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.