Skocz do zawartości

Dotyczy - Panowie jak postrzegacie dziewczyny, które chcą od was tylko seksu?


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Gr4nt napisał:

Krótkie pytanie do Pań.

 

Szanowne Panie, jak postrzegacie mężczyzn, którzy nie chcą z wami uprawiać seksu? Dodajmy, że mężczyzna jest całkowicie hetero, jest przystojny, dobrze sytuowany.

No wiadomo, taki mężczyzna jeszcze bardziej nakręca. :) Czyli postrzegam go jeszcze lepiej.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Gr4nt napisał:

Dodajmy, że mężczyzna jest całkowicie hetero, jest przystojny, dobrze sytuowany.

Zaraz, zaraz to pewnie jest adept z loży braciasamcy.pl ???

Postrzegam bardzo pozytywnie, lubię gdy mężczyzna wie co dla niego dobre, dla którego cipka to nie ósmy cud świata :D:D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gr4nt napisał:

Szanowne Panie, jak postrzegacie mężczyzn, którzy nie chcą z wami uprawiać seksu? Dodajmy, że mężczyzna jest całkowicie hetero, jest przystojny, dobrze sytuowany.

Jak normalnego człowieka, który lubi inne typy dziewczyn.

Jeżeli byłby to jakiś mój znajomy to chętnie mu pogratuluję jak znajdzie taki typ ;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak postrzegacie Panów, od których chcecie tylko seksu? Jako żywy wibrator, bez uczuć, bez duszy, prawda?

 

Taki ruchacz, który nadaje się tylko do jednego, ale na związek jest za słaby, prawda?

 

Nie imponują Wam tacy, nie szanujecie ich.

 

Bierzecie sobie spokojnych samców beta, łatwych do manipulacji a ode mnie tylko geny chcecie.

 

Nie dostaniecie, foch.

 

Nie odzywajcie się do mnie bierzecie sobie tych beta a ja alfa to tylko do ruchania. 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gr4nt napisał:

Zabrzmiało to trochę jak - "Lepszej niż ja nie znajdzie nigdy". :P

Szczerze nie myślałam o tym w ten sposób. Hmm...

Naprawdę szczerze bym mu pogratulowała, że znalazł w życiu szczęście. Bez podtekstów.

Jeżeli jego typ kobiety jest inny niż ja to po co wchodzić w takie relacje.

Nie rozumiem.

 

Każdy szuka swego szczęścia. Dlaczego mam się nie cieszyć z jego sukcesu.

 

Poza tym nie mam tego talentu do domyślania się czegoś, dlatego oczekuję jasnej informacji i nie lubię podtekstów. Sama ich nie używam. Więc prosiłabym nie doszukiwać się w moich wypowiedziach podwójnego dna. Bo ich nie ma.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, calandra said:

Każdy szuka swego szczęścia.

Czepnę się nieco.

Nie każdy. Szuka ten, który uważa, że zgubił (lub tak czuje ;) ).

Ci, którzy mają je w sobie nie szukają i nie będą "szukali". Bo wiedzą gdzie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth masz rację zgadzam się, źle to ujęłam.

Może powiem tak, że każdy ma jakiś cel w życiu do którego dąży i to też jest swego rodzaju szczęście ;)

 

Jeżeli ktoś osiągnie swój cel to warto mu pogratulować :)

 

Godzinę temu, dobryziomek napisał:

A jak postrzegacie Panów, od których chcecie tylko seksu? Jako żywy wibrator, bez uczuć, bez duszy, prawda?

Jak hmm... Jak osobę, z którą miło spędzę czas i każdy potem powróci do swojego życia. :)

 

Odnośnie dłuższej takiej relacji nie mam doświadczenia, więc nie mogę się wypowiedzieć. Przypuszczam, że istnieje możliwość zakochania się jednej ze stron.

 

Pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.