Skocz do zawartości

Jak Stworzyć Trwały i Dobry Związek - zaskakujący materiał.


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na początku Pani wspomina, jak pop-kultura, filmy romantyczne itd. zaszczepiają wzorce, które w realnym życiu się nie sprawdzają i pójście za nimi

prowadzi do rozczarowania, później omawia najpopularniejsze szkodliwe przekonania nt. relacji.

 

Z większością się zgadzam, mocno się pokrywa z moimi przemyśleniami i wydaje się być w sporym stopniu zbieżne z tym, co przewija się w tekstach Marka i tematach na forum.

Wiadomo, 100% prawdy nigdzie nie ma, ale ten materiał i kanał (z tego co wcześniej oglądałem) oceniam jako high quality content.

 

Co myślicie?

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry materiał. Trochę kobiecego lukrowania o "odpowiedzialnym partnerstwie" tu jest, ale ogólnie przekaz sensowny. 

Jakiś czas temu dotarło do mnie, że telewizja (popkultura ogólnie) kłamie, nie tylko w departamencie związków. Spróbujcie np prowadzić wojnę tak jak Rambo. Wiem, banał, ale myślę że nie docenia się wpływu popkultury na spaczenie wyobrażeń o życiu. 

Dlatego ja swojego telewizora praktycznie nie włączam. Ktoś mi kiedyś  powiedział, żebym włączył, bo muszę wiedzieć, co się na świecie dzieje. Właśnie dlatego wyłączyłem, mówię, ale chyba tej osoby już nie przekonam...

Edytowane przez Wypas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.