Skocz do zawartości

APEL DO CHŁOPCÓW


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Fit Daria napisał:

No ja myślę, że masz resztki przyzwoitości.

Uważam że tak chociaż reakcje moich byłych nie wskazują na to xD, borderka ucieka na mój widok a inna jak się spotykamy to płacze więc chyba coś nie halo jest ze mną xD, także może będziemy pasować do siebie - oboje psychiczni ;).

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

także może będziemy pasować do siebie.

Jak ją zobaczysz to uciekniesz aż się kurzyć będzie xd 

I nie mówię tego z pogardą ani nic. 

Ba, mam kontakt ze słynną Wiko-Saro-Darią osobisty na messengerze Awięc.. ?

Notabene Mosze RED dał Fit pańci 3/10 XDD @Fit Daria lovki ?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ragnar1777 napisał:

Ba, mam kontakt ze słynną Wiko-Saro-Darią osobisty na messengerze Awięc.. ?

Chwal się chwal, masz czym :D 

2 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

ak ją zobaczysz to uciekniesz aż się kurzyć będzie xd 

Przypominam, ze niektórzy by chcieli rodzinę zakładać, Ty się nie znasz po prostu. O! :D 

 

3 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Notabene Mosze RED dał Fit pańci 3/10 XDD 

No to był dla mnie cios. Wiesz jaka trauma?? 

 

4 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

@Fit Daria lovki ?

Ojoj jaki słodziak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 Hmm nie chce mi się wierzyć by ktoś miał tak chuową karmę by być niskiego wzrostu grubym rudzielcem z borderem jeszcze.

Jednak jeśli faktycznie tak nisko to chyba pora kończyć dyskusję xD bo Ja tylko z Topką zainteresowany. 

Będzie trzeba wtedy skargę do Guru napisać bo mówił że borderki zawsze są seksowne ;).

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz ruda nie, niska nie, a co do reszty znajdziesz o tym temat :D 

15 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

ędzie trzeba wtedy skargę do Guru napisać bo mówił że borderki zawsze są seksowne ;).

Mówił też, że są jak psychopaci i najlepiej to by było je znakować. Niszczą życie, że wrak z faceta zostaje, że jak nie popełni samobójstwa przez nią to już cud.

Borderka to taka modliszka :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria Wiem co mówił ;), słuchałem każdej audycji Guru odkąd jedna z ex mi pokazała audycję Marka czyli będzie gdzieś dzień w dzień od 2 lat :). Swoją drogą jak przypomnę sobie swoją borderke to śmiać mi się chce jakie akcje robiła, chętnie jeszcze raz bym bordera poznał, komiczne dla mnie są te zmiany osobowości.

 

Ps @Masza Chyba będzie zmiana planów, jak ploty się potwierdzą że @Fit Daria to pasztet to wysyłamy ją do kuchni a Ciebie biorę do sypialni :).

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Ja bardzo okazyjnie :D Ale ta była wyjątkowo fascynująca. 

Jeśli ja kiedyś coś z kimś też zamierzam pokazać i od razu zapytać co o tym myśli i widzieć jego reakcje. Nie stresować się, że sam to odkryje i mu palma odstrzeli. 

To jak z dzieckiem lepiej dać fajkę pokazać mu, wytłumaczyć dlaczego to złe niż po prostu zakazać. Jeśli by go coś w tych treściach interesowało to możemy pogadać.

Jest w sumie tylko kilka forumowych "tez" na które jestem całkowicie uczulona. I popieranie ich raczej dyskwalifikuje. Intercyza, popieranie sex układów ( ale związków to raczej nie dotyczy), wzbudzanie zazdrości w kobiecie i filozofia, że zawsze można wymienić na inną, bo w sumie cipkę ma każda.

Co do reszty można dyskutować. Dyskusje są fajne. 

 

No z Borderką na pewno nie jest nudno. Ja się często sama z siebie śmieję jaka jestem nienormalna :D

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria Patrz a już myślałem że coś z tego będzie xD, u mnie tematu z intercyzą nie będzie nawet bo nie będzie ślubu w żadnej formie :/. Zazdrości nie mam potrzeby wzbudzać bo partnerka sama ją dostrzeże poprzez inne samice. 

 

Odnośnie Cipki to to samo usłyszałem od borderki że po co Ona ma zmieniać się dla mnie skoro może mieć innego?, generalnie się z tym zgadzam jednak z takim tokiem myślenia nigdy nie stworzymy trwałego związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Byłybiałyrycerz napisał:

z a już myślałem że coś z tego będzie xD, u mnie tematu z intercyzą nie będzie nawet bo nie będzie ślubu w żadnej formie :/.

No patrz to lipa . Bo dla mnie ślub jest oczywistą oczywistością. Cywilny tylko i wyłącznie, od instytucji kościoła trzymam się z daleka. Ale jak ktoś chce stworzyć rodzinę, mieć dzieci bez ślubu to jest jakaś farsa dla mnie. Ja poświęcę młodość, dam dziecko i cała resztę, a on za kilka lat powie miło było, ale się skończyło i mnie zostawi nie ponosząc żadnych konsekwencji. No way. 2- 3 związku i potem ślub, a ślub z intercyza jest tak fajny i sensowny jak jedzenie zupy widelcem. Ślub ma łączyć...a nie rozdzielać.

 

5 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

partnerka sama ją dostrzeże poprzez inne samice. 

Zależy czy będziesz na to pozwalał. Mówię o zwracaniu uwagi na inne i spędzanie z nimi czasu. Jak one będą do Ciebie wzdychać, a Ty będziesz traktował je jak powietrze partnerka na pewno będzie zadowolona. 

 

6 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Odnośnie Cipki to to samo usłyszałem od borderki że po co Ona ma zmieniać się dla mnie skoro może mieć innego?, generalnie się z tym zgadzam jednak z takim tokiem myślenia nigdy nie stworzymy trwałego związku.

Zgadzam się, że się nie stworzy w ten sposób związku. To kurna wiążę się z kutasem ( bo to ma każdy) czy z konkretnym mężczyzną, który jest wyjątkowy i właśnie dlatego go wybrałam? Właśnie tym różnimy się od zwierząt. Że nie starczy by był jakiś samiec, ale ma być wyjątkowy. 

Nie znoszę tych mądrości, że naszą jedyną wartością jest cipka i, że faceci potrzebują nas tylko do seksu i rozpłodu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria Powiem Ci że z takimi wymaganiami to musisz szukać amatora związkowego, Ja np swoje przeżyłem i związek z borderką wszczególności sprawił że najzwyklej straciłem zaufanie do kobiet. Wasza instytucja jest dla mnie przereklamowana to raz a kolejna kwestia to Guru sprawił że poczułem się jak małe dziecko które dowiedziało się że św ? nie istnieje. Poniekąd jestem zadowolony bo odnalazłem miłość do dameco siebie a straciłem wiarę w miłość do kobiet i teraz mam pustkę w głowie z napisem " na cholerę mi kobieta skoro w naturze ma wbite że gramy do innej bramki ".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Guru sprawił że poczułem się jak małe dziecko które dowiedziało się że św ? nie istnieje. Poniekąd jestem zadowolony bo odnalazłem miłość do dameco siebie a straciłem wiarę w miłość do kobiet i teraz mam pustkę w głowie z napisem " na cholerę mi kobieta skoro w naturze ma wbite że gramy do innej bramki ".

Ech... :(

To jest właśnie to. Fajnie jak jak faceci coś tam wiedzą o naturze kobiet, o emocjach itd. Ale jeśli ma to służyć budowaniu lepszych, trwalszych związków, a nie przeginanie w drugą stronę i to całe MGTOW. To jest szkodliwe.

Nie musimy grać do innej bramki. Yin i Yang słyszałeś?

Ja nie słucham już zbyt często audycji, ale to słyszałam to to, że zdradzamy, dajemy się zapładniać innym ,a Wy wychowujecie nieswoje. Bierzemy frajera, podajemy go do sądu o gwałt lub przemoc i on wszystko traci przy rozwodzie. I inne podobne historie. Pewnie na Twoim miejscu też bym tak myślała. Bo miałam podobnie w drugą stronę. Byłam aktywną feministką.Jak w kółko o czymś słyszysz to wydaje Ci się to normą. 

Też mi to skrzywiło psychikę. Ma dużo racji, oczywiście. I wiele feminizmowi zawdzięczam, ale co za dużo to nie zdrowo. 

Myślę, że warto złapać równowagę :) 

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest świetnym przykładem na to, aby tego o co tu jesteśmy proszeni nie robić. Mała prośba o wstawianie tematów w Rezerwacie urosła do rozmiarów już 3 stron i na dodatek kompletnie nie na temat.

Zakładając Rezerwat twórca tego forum wiedział co robi.

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.