Skocz do zawartości

ANKIETA: Na jakiego kandydata zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich 2015?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, sobie, że nie pójdę.

 

Waham się jednak dalej między trzema opcjami. Na Komora nie zagłosuje na pewno.

 

Co daje nieważny głos?

Rozumiem, że chodzi o pokazanie, że nie było dobrego wyboru. Tylko czy to, aby nie to samo co zostanie w domu?

 

Swoją drogą znów dylemat - na Dudę nie chcę głosować bo może powiedzieć potem, że ma poparcie.  Jednak nie chcę by wygrał Komor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu wybór typu mniejsze zło? A właściwie wybór między 'i tak niedobrze i tak źle'

Panowie .... na Boga !!! Ja bym chciał kiedyś zagłosować 'za' a nie 'przeciw'.

Bo od lat głosowałem na mniejsze zło. A potem przestałem chodzić na wybory.

 

Albo wcale nie pójdę by nie legitymizować moją skromną personą wyborów i mandatu do

wypowiadania się w 'imieniu narodu' albo pójdę i zagłosuję na włanoręcznie dopisanego kandydata.

Koziołka Matołka.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu wybór typu mniejsze zło? A właściwie wybór między 'i tak niedobrze i tak źle'

Panowie .... na Boga !!! Ja bym chciał kiedyś zagłosować 'za' a nie 'przeciw'.

Bo od lat głosowałem na mniejsze zło. A potem przestałem chodzić na wybory.

 

Albo wcale nie pójdę by nie legitymizować moją skromną personą wyborów i mandatu do

wypowiadania się w 'imieniu narodu' albo pójdę i zagłosuję na włanoręcznie dopisanego kandydata.

Koziołka Matołka.

 

S.

 

Toć mówiłem, że naród nie gotowy jeszcze :-)

 

Dopiero jak władza dociśnie kolanem do gleby, tak że naród zaliczy dno i od owego dna się odbije, to może nastąpią zmiany. Jak takie coś nastąpi, to wiecie co śpiewać, by zwrócić mą uwagę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie głosowanie na Dude to +50 do rozjebania systemu. Po za tym czego bać sie PISu? toż to jedna klika, a jak kto sądzi że są obciachowi to twierdzę że oglądają za dużo TV, tej nielubianej... Na razie to są szachy polityczne, doradzam czytanie różnych źródeł.

 

Polecam ostatni felieton na kontrowersje.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widzę jak coś co jest integralną częścią systemu może ten system rozjebać. Chyba, że przez eskalację głupoty.

Tu nie chodzi o jakąś obciachowość a o korzenie.

Jedni i drudzy są siebie warci, trzeci i czwarci liczeni po równo z nimi.

 

System pieprznie, ale na skutek niewydolności ekonomicznej a nie przez jakieś głupie roszady.

A wtedy zrobi się naprawdę ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.