Skocz do zawartości

Szczera dziewuszka na badoo


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Ostatnio robię mały odwyk od forum, ale chciałem coś napisać mimo to ;)

Miałem dziś krótką i zasadniczo jałową rozmowę z 22latką na badoo. Zapytałem po co według niej faceci są na tym portalu.

Odpowiedz była ciekawa: "3/4 na siłę szuka partnerki, a 1/4 chce ruchać :P"

 

Zaintrygowało mnie sformułowanie "na siłę". Może rzeczywiście jest tak, że my (ja) często na siłę szukamy tej partnerki? Latamy za pannami na żywo lub na portalach, a one i tak nas zazwyczaj olewają i tylko mają + do atencji?? Przecież na siłę nie przekonamy do siebie kobiety.

Wiem, że niby oczywistości piszę, ale jak coś takiego pisze mi młoda kobieta, to daje mi to do myślenia.

 

Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że taki przeciętny facet ją zagaduje, ona go oleje, albo odpisze wolno - on dalej pisze, zadręcza pytaniami, itd. Wystarczy, że pisaliby krótkie 'hej' i czekali na to co zrobi kobieta - czy odpisze, potem czy będzie wyrażała zainteresowanie, inicjatywę, itd. Ja tak zawsze robię - jak nie wyrażała, odpowiadała półsłówkami od razu blok - żeby oczyścić głowę ze śmietnika jakie mogłaby wprowadzić swoim jestestwem. I szukamy nowej.

 

Generalnie taka chłodna selekcja ma same plusy - po 1, z małym prawdopodobieństwem wejdziemy w toksyczne relacje w których my dajemy a Pani księżniczkuje, po 2 uczymy się twardej selekcji i zapominania o kobiecie - przechodzenia do nowej, po 3 - z czasem to wchodzi w nawyk i zaczynamy się czuć jako Ci, którzy WYBIERAJĄ. Nie walczą o względy Pani tylko wybierają, oceniają. I to jest prawidłowe, zdrowe podejście.

Niestety większość mężczyzn nie ma pojęcia o tych psychologicznych mechanizmach i pogłębiają się w pisaniu, 'dopytywaniu', zadręczaniu kobiet, czują się przez to jeszcze gorzej sami ze sobą i to taka nakręcająca się spirala.

 

Gdyby każdy facet miał takie podejście, wszystko na rynku matrymonialno seksualnym byłoby zupełnie inaczej. A tak mamy co mamy.

Edytowane przez filosofem
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, balin napisał:

Dlaczego nie zapytałeś co robią kobiety? 

Bo wiem :P

Zapytałem o coś takiego i odpisała, ze ona sie śmieje z takich jak ja, a z 1/2 można porozmawiać o życiu. Pisze z pamięci bo wje**alem te rozmowę. ;)

I niby poznała paru facetów z którymi można porozmawiać.

Taaa, bo ja głupi jestem i nie wiem o co chodzi. Ale juz darowałem sobie pisanie do niej, bo szkoda czasu. Kolejna sztampowa panna. Z drugiej strony po 22latce czego sie spodziewać. Aż sie chce krzyknąć: Gdzie te prawdziwe kobiety?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Garrett napisał:

a z 1/2 można porozmawiać o życiu.

Tiaa.. na pewno. Ona jest po to na tych portalikach by szukać do pogadania o życiu :D

Jest tam, bo a nuż wygra na loterii genowej jakiegoś ładnego popychacza.

Przecież wśród tych setek, dziesiatek kolesi dziennie musi znaleźć się jednorożec o którym marzę i śnię po nocach.

 

Oczywiście ma rację. 3/4 kolesi udaje/nie udaje białorycerzy i naprzykrza się na siłę myśląc, że dostaną kawałek cipki na odczepnego, 1/4 jasno i otwarcie dąży do spotkań na sex.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba badoo powinno zmienić nazwę i sposób działania. Na "portal do rozmów o życiu" a nie do szukania szybkiego seksu i podbicia niskiego ego kobietom. ;) 

7 godzin temu, Garrett napisał:

Zaintrygowało mnie sformułowanie "na siłę".

Desperatów, desperatek (w tym samotnych matek), poszukiwaczek bolca i białorycerzy tam nie brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.