Skocz do zawartości

Panowie o co tu chodzi?.


PatZz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że tu działa natura. W naturze słabe samce nie ruchają. U ludzi przez wieki działały na kobiety wzorce religijne i kulturowe, które zaburzały naturę. Teraz p[rzestają obowiązywać normy społeczne i wracamy w zachowaniach do natury.

Ty wyszedłeś chcąc zachować swoją godność. Inny weźmie jak swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatZz grunt, żeby ta postawa była z spójna z Tobą, sądzę, że jest i o to w tym chodzi (tj. robisz tak i masz poczucie postąpienia w sposób właściwy w danej sytuacji).

Bo zrobić tak jak Ty zrobiłeś i rozmyślać potem, jak coś nie wypali, że "ahh mogłem jednak zostać, odezwać się inaczej itp." to nie byłaby odpowiednia droga.

 

Mi rodzice zawsze powtarzali: "Szanuj siebie bo jak sam nie będziesz siebie szanował, to nikt Ciebie nie poszanuje".

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @Isildur oraz @balin

Na pewno macie racje nie twierdzę , że tak nie jest młody jestem i czasem też się zatrace i matrix wraca.

 

Albo programowanie by kogoś mieć takie to cool.

Ale walczę z tym.

 

Ale wiele się nauczylem od bylej narzeczonej i mojej 1 miłości w wieku 17 lat.

Bardzo wiele.

Na nie mocna i stosowna reakcja jak coś zrobiły zawsze działało.

Chociaż z biegiem czasu widzę, że moglem je odpuścić dużo wcześniej.

 

Po za tym wole jak wszystko idzie gładko.

 

I moj dziadek powtarzał zawsze jak nie chce to nie , następna.

 

 

 

Zawsze byłem uczony, że nikt nigdy ma Zle mnie nie traktować, bo w imie czego?.

Odbijanie piłeczki , push / pull w nieskończoność też się tak bawić nie chcę.

Wiadomo jak ktoś ma taki charakter , tyle że po co się ograniczać do jednej?.

 

Potem i tak któraś strona będzie dążyć do związku.

Po czasie się to znudzi i jeśli nie bedzie innych alternatyw ludzie zostają ze sobą.

 

Ja się czuje spójny ze sobą, bo jakim prawem ktoś ma tak się do mnie zwracać?.

 

A jeśli jednej czy drugiej panny nie porucham to co w tym złego ?

 

Czy za seks mam oddać własną godność i spójność.

 

To ,że przez życie zarucham 5, 10 czy 100 czy więcej Lasek to umniejszy mi moją godność, męskość?

 

Ale tutaj znów wraca się do tego żeby wszystko robić pod baby.

Pod seks.

Każda cipka i tak jest taka sama.

 

Może dziewice inaczej się zachowują ,bo nie są tak zjebane , zależy od wychowania w domu, ale znajdz teraz taką.

 

Tym bardziej , jeśli facet ma wiedzę jak to wygląda.

Czy jeśli bym został lub coś zrobil to uchroni mnie to od kolejnych jazd?

Nie.

 

Będzie przerwa fajne seksy i baba będzie chodzić jak w zegarku , a potem znów jej coś odpierdoli.

Coś za coś.

 

Można powiedzieć że tak to wyglada, tylko, że ja nie mam zamiaru się ożenić mieć dzieci ,więc po co mam to znosić.

 

Studiuję kryminalistyke i widzę , że kobiety to jak seryjni mordercy tez są schematy działań.

Sprawdz czy silny czy mnie potrzebuje czy tylko mnie ma czy już się zakochał czy jest pewny siebie itd.- sprawdzam silny daje dupki

-nie gardze nim.

 

Fajne porównanie ?hah, tylko że ja widzę po znajomych jak się męczą w relacjach lub idą się ożenić, bo tak każdy robi jak jest ze sobą kilka lat.

 

Albo być z takimi ksiezniczkami, nie ukrywam chciałbym być w fajnej relacji.

Żeby przyjść i nawet sie przytulic i posiedzieć bez słowa, ale w dzisiejszych czasach zmieniły się reguły gry.

 

Znając siebie to pewnie bym pomilczal kilka dni i potem do nich napisał i je wyruchal po prostu.

 

Tylko, że widzę że to do niczego nie prowadzi, bo później się rozstaniemy i takie panny idą do miskow ktorymi rządzą.

Czyli bad boje pierwsi potem beta jak już sie wybawi tak jak kilka razy było wspominane.

 

Zreszta nawet 2 mi powiedziały że one by chciały , ale wola mieć kim można  dyrygowac kogo wychować.

A za pół roku do mnie pisza co tam itd.

Albo ciagle obserwuja moje życie no i po cholerę?.

 

Ech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, PatZz said:

I moj dziadek powtarzał zawsze jak nie chce to nie , następna.

I od tego pokolenia mamy się uczyć! Nie jakieś kombinowanie, żeby zaruchać - jakby to była największa wartość na świecie. 

Kombinowanie typu "mogłeś zrobić to lub tamto" - nie che to niech szuka innego łosia, który będzie znosił te spierdolone zachowania.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, PatZz napisał:

Czyli bad boje pierwsi potem beta jak już sie wybawi tak jak kilka razy było wspominane.

 

Zreszta nawet 2 mi powiedziały że one by chciały , ale wola mieć kim można  dyrygowac kogo wychować.

A za pół roku do mnie pisza co tam itd.

No pięknie zaobserwowałes zasadę "Alfa szmaci - beta płaci", z angielska "Alpha fucks, Beta bucks".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś kręci to kręci to niech to robi i się nie szanuje po to ,żeby zaruchac co to za seks jak laska do Ciebie mowi zakmnij sie albo zamknij ryj czy wypierdalaj ,a potem ja ruchasz.

 

Jak dla kogoś się liczy tylko zaliczanie panienek bez jakieś własnej godności okej.

Ja nie lubie patologi mam ojca alkoholika i widziałem czym to się kończy i widzę jak też na mnie się odbiło.

 

Kiedyś usłyszałem słowa od starszego pana.

 

"Jak Cię to kręci to albo jesteś pojebany , albo oszukujesz samego siebie" bez obrazy dla nikogo.

 

Co innego shit test ,a co innego chamstwo i nie szanowanie drugiego człowieka.

Niestety coraz to młodsze kobiety wychowane bez przykładu ojca w domu ,kapciowy matka rządzi i wychodzi.

 

Bo faceci zamiast panne skrócić to machna ręka na to dla spokoju i seksu , a potem się wszytko jebie.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PatZz napisał:

Jeśli kogoś kręci to kręci to niech to robi i się nie szanuje po to ,żeby zaruchac co to za seks jak laska do Ciebie mówi zamknij eis albo zamknij ryj czy wypierdalaj ,a potem ja ruchasz. 

Dokładnie, to nie shit testy, to dla mnie już patologia i zwykłe chamstwo tych samic.

Bracia kobiety plują Wam w twarz a Wy mówicie że deszcz pada.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś podbijaliśmy nowe lądy i ludy a teraz boimy się upomnieć kobietę :D Możemy dziękować napalonym białym rycerzom za takie kobiety jak w temacie.

To jest takie błędne koło, nie dasz się manipulować to laska odjedzie do frajera. Dasz się manipulować to z czasem się jej znudzisz i poszuka innego bolca, prawdziwego mężczyzny. 

Czasem patrzę jak koledzy są kastrowani przez swoje samice. Pańcia tupnie nogą a oni już podkulony ogon. Po co to wszystko, w imię czego? Wolę spokój.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Meg4tron napisał:

To jest takie błędne koło, nie dasz się manipulować to laska odjedzie do frajera. Dasz się manipulować to z czasem się jej znudzisz i poszuka innego bolca, prawdziwego mężczyzny. 

Hm, tutaj to może trzeba na zmiane, opierdalać (odpychać) no i przyciągać? Wtedy ta równowaga będzie względnie zachowana. 

Ale z reguły się tutaj zgadzam.

50 minut temu, Meg4tron napisał:

Czasem patrzę jak koledzy są kastrowani przez swoje samice. Pańcia tupnie nogą a oni już podkulony ogon. Po co to wszystko, w imię czego? Wolę spokój.

Akurat tutaj to mnie się wydaje, że jak koleś ceni cipke ponad wszystko i miał w życiu tylko jedną - to często jest tak, jak piszesz. 

Sam obecnie spokój, dobrą książke czy fajny film wolę, niż pierdol*nie i atencjonowanie lasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.