Skocz do zawartości

Kobieta się nie zgadza!


Rekomendowane odpowiedzi

@realistaZgadza się. Kiedyś wracaliśmy z podróży i zaproponowała, aby zajechać na kawę. 

Jestem otwartym człowiekiem. 

A, że bywam nonszalancki i pewnym siebie facetemem, zainponowalem chyba kobiecinie podczas kawki i rozmów. 

Co ciekawe, pani zarzuciła mi w trakcie rozmowy, że to ja zwracałem jej tyłek, latalem za nią oraz, uwaga, pchalem się na wizytę do jej rodziców. 

 

Taki smaczek do tej historii. Panią znam dlugiii czas. Kiedys za gowniarza byliśmy razem. 15 lat temu, owa mamusia stwierdziła, że nie jestem odpowiednią partia dla córki ;)

 

Eh... Jak to czasy się zmieniają :D

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Meg4tron napisał:

Powiedz że narobiłeś długów, musisz sprzedać mieszkanie i przez kilka miesięcy będziesz jadł parówki z chlebem :D zobaczymy wtedy jak ważny dla niej jesteś.

Coś czuję że dla Stilla większą satysfakcją jest patrzeć jak kobieta ma teraz zwarcie styków, niż jej powiedzieć taki tekst bo wtedy ta kobieta odejdzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

 niż jej powiedzieć taki tekst bo wtedy ta kobieta odejdzie zadowolona.

Wolę zostawić po sobie łatkę dupka, niż przegrywa, który nie radzi sobie w życiu. 

Jak to Marek mówił. 

No ale widząc jak napisałeś, każdy wybiera sobie swój obraz, względem kobiety. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imprudent_before_the_event Napisałem to dla żartu ale jednak metoda dobra żeby się pozbyć laski.

@Still Też bym wolał łatkę dupka albo zimnego chuja niż przegrywa. Czasami taka łatka jest lepsza niż bycie miłym i dobrym. Wiadomo że dla kasjerki w sklepie albo listonosza nie muszę być chamem bo po co, pełna kultura. Ale u kobiet - emocje, emocje. Negatywne i złe czasem bardziej pociągające niż pozytywne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się że napisałeś to trochę dla żartu.

Jak by wyskoczył z takim tekstem to jeszcze by poszła plota w miasto że to ona go zostawiła. Bo był dupkiem, nie zachowywał się jak mężczyzna, i inne takie.

Czyli właśnie przykleiła by mu łatkę przegrywa. A sobie łatkę kobiety wyzwolonej i radzącej sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, imprudent_before_the_event napisał:

Bo był dupkiem, nie zachowywał się jak mężczyzna, i inne takie.

Czyli właśnie przykleiła by mu łatkę przegrywa. A sobie łatkę kobiety wyzwolonej i radzącej sobie

Zapomniales dodać jak "prawdziwy mężczyzna". ;)

Od siebie dodam, że tyle mnie obchodzą zdania innych o mnie ,co Jarka K. o uczciwej prokuraturze. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2019 o 16:03, Still napisał:

Tłumaczyłem pani, że po ulicach chodzi wiele wspaniałych mężczyzn, szukających miłości, bliskości, wsparcia :)

 

Z mojego doświadczenia wynika, że próba tłumaczenia kobiecie czegokolwiek jest mniej skuteczna, niż próba tłumaczenia ścianie, że jest ścianą :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duża szansa, że tutaj jeszcze będzie ruchane... w każdy dostępny otwór i bez zmiłuj. Pani będzie chciała udowodnić swoją bezgraniczną miłość... :)

Oczywiście wszystko zależy od brata Stilla czy będzie mu się chciało.

Edytowane przez Pytonga
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RodanekNie pisz, bo kurde wywolujesz wilka z lasu ;)

Uwaga pani napisala... Cytuję... Wiem, że źle zrobiłam, ale powinnam miec szansę aby to naprawić:huh:

 

2 minuty temu, Pytonga napisał:

Oczywiście wszystko zależy od brata Stilla czy będzie mu się chciało.

Myślałem, że ja znam i da se spokój a tu odwrotnie...:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Still napisał:

Uwaga pani napisala... Cytuję... Wiem, że źle zrobiłam, ale powinnam miec szansę aby to naprawić:huh:

Dałbym pani jeszcze szansę rehabilitacji pod warunkiem załatwienia koleżanki do trójkąta. ;)

Natomiast pisząc poważnie poziom jej desperacji jak i wrażenie jakie na samicy zrobiłeś są niezłe. :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.