Skocz do zawartości

Nasi mistrzowie


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jesteście w stanie Panowie podać co najmniej z 5 osób które miały największy wpływ (jednak bez ślepego naśladownictwa) na wasze życie, poglądy oraz postrzeganie rzeczywistości? Mam tu na myśli absolutnie wszystko - polityka, historia, ekonomia, filozofia, kobiety, związki damsko-męskie, duchowość, rozwój osobisty (administrator Marek również wchodzi w grę)...gotowanie :D

 

Czekam na wasze typy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cala grupa chłopakow z BS.pl

, uznaje was w tym przypadku jako jedno ciało

2. Mój wujek, który starał mi się pokazać że najwyższa pora odciąć pęowine od mamusi.

3. Jezus Chrystus, za to co jest dobre a co złe. Za nie pierdolenie się w tancu i chocby skały srały to stoje przy swoim.

4. Mój ojciec, tu wpływ wybornie negatywny ale dzieki temu mogę sie rozwijać odgarniając ziarno od plew.

5. Władimir Putin, za siłe rażenia, moc, zdecydowanie i bezwglednosc dla tych którzy chcą zaszkodzić jemu i jego państwu.

6. Marek, za pokazanie mi jak popierdolone myślenie miałem co do kobiet i co do postępowania z nimi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja:

 

1. Zygmunt Baumann (filozof)

2. Magdalena Środa (etyk i filozof)

3. Donald Tusk (polityk i premier)

4. Dorota Rabczewska (muzyka)

5. Robert Biedroń (polityk i aktywista LGBT)

6. Stepan Bandera (przywódca)

 

A tak już śmiertelnie serio, to:

 

1. Fryderyk Nietzsche (filozofia - koncepcja nadczłowieka, moralność Panów i niewolników, niezależność emocjonalna)

2. Roman Dmowski (geopolityka - nacjonalizm gospodarczy, stosunki między kościołem a państwem, podejście do stosunków międzynarodowych)

3. Ludwig von Mises (ekonomia wolnego rynku, Austriacka Szkoła Ekonomii - skrajna pogarda wobec socjalizmu)

4. Augusto Pinochet (ekonomia, gospodarka, przywódca - wyciągnięcie swojego kraju z zapaści i recesji po rządach socjalistów przy wsparciu chłopców z "Chicagowskiej Szkoły Ekonomii", poparcie idei wolnego rynku, odbudowa pozycji kraju na arenie międzynarodowej)

5. Immanuel Kant (filozofia - podział sądów, niepodważalna definicja procesów poznawczych)

6. Miles Davis (muzyka - elektryczny, eksperymentalny jazz)

7. Vladimir Putin (polityka - podzielam zdanie Assassyna)

8. Marek Kotoński (duchowość, podświadomość, rozwój osobisty, szeroko rozumiane relacje damsko męskie - uświadomienie mi, że moje spostrzeżenia co podstępnej natury kobiet były w 100% słuszne, otwarcie oczu na mechanizmy działania podświadomości)

9. Budda (duchowość - odrzucenie dóbr materialnych i zerwanie z "matrixem", jako że nic nie jest wieczne, a wszystko ulotne i nietrwałe)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten temat, a więc:

 

1. Eckhart Tolle - od którego wszystko się zaczęło

2. Budda - za współczucie jako klucz do kumania rzeczywistości

3. John Lennon - za energię w muzyce

4. Paulina - dzięki której poznałem, kim naprawdę jest kobieta

5. Ojciec - za zjebanie mi wielu rzeczy; przynajmniej teraz wiem, jakim nie być

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja- doświadczenie które sam zbieram

Znajomi których tu nie wymienię ale mieli taki czy inny wpływ na moje życie

Marek i jego felietony, których niestety nie mogę czytać bo ich chyba nie ma, gdy chce je załadować to ponoć strona nie istnieje....

Rodzina tutaj chyba każdy wie o co chodzi, cały ten matrix i inne gry i skecze.

I mnówstwo książek które przeczytałem od Przygód Tomka(dzieciństwo) przez gre Neila Stausa do reszty która mam zamiar przeczytać.

Cała społeczność bracia samcy która jest nie do wycenienia swoją merytoryczną postawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.