Skocz do zawartości

Jak dbacie o siebie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ex mi kiedyś kupiła perfum z Avonu powiem Wam koledzy, że uwielbiam ten zapach i świetnie się czuję nim popsikany Premiere Luxe Pour Homme. 30 zł. Samiczki też się oglądają jakby częściej za mną :)

 

Teraz, MaxMen napisał:

Mocno siwiejesz, ile masz lat ? 

 

Mam nieco ponad trzy dyszki, a jestem siwy jak dziadek mróz. To chyba stres dużo robi i szczerze nie powiem Ci @MaxMen i nie wiem co może pomóc, bo niczego nie używam. Na pewno mniej się stresować :) to po pierwsze. Reklamują w tiwile reklamją jakiś szampon w "czarnej tubie" i niby działa.

Edytowane przez kaleczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kaleczny napisał:

Mam nieco ponad trzy dyszki, a jestem siwy jak dziadek mróz. To chyba stres dużo robi i szczerze nie powiem Ci @MaxMen i nie wiem co może pomóc, bo niczego nie używam. Na pewno mniej się stresować

Ja mam 39 jestem Kawalerem i mam całkowicie czarne włosy :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MaxMen napisał:

Mocno siwiejesz, ile masz lat ? 

PO 30 jestem trochę siwych mam tak 25-30%.

 

8 godzin temu, Ace of Spades napisał:

Mnie wkurwiały siwiejące włosy na moim starym łbie w konsekwencji zastosowałem płyn - GR7 i muszę powiedzieć, że nawet fucktycznie działa!

Działa to bez szkody na dla włosów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma jakoś dużo tego:

- oczywiście maszynki do golenia, byle nie żilletty

- mydło w płynie, hipoalergiczne biały jeleń (swoją drogą można używać zamiennie z biały rycerz ? )

- pokończyły mi się antyperspiranty, więc testuje AŁUN, jestem ciekaw co wyniknie

- żele pod prysznic

- jakieś tam perfumy

- irygator (aparat zobowiązuje)

- płyn do higieny intymnej, yego albo onish

 

O takich oczywistych rzeczach jak pasta, szczoteczka, czy spray do gęby i inne nie będę wspominać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lecie mój ulubiony kosmetyk to krem z filtrem SPF 30 a może i 50.  

 

A na co dzień, to raczej nie stosuję niczego wybiegającego poza standard. Głównie kosmetyki hipoalergiczne, jedynie szampon do włosów bardziej fikuśny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.