Skocz do zawartości

Koks a atrakcyjność


leto

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.10.2019 o 19:06, leto napisał:

@Hidalgo to tylko efekt uboczny, ja biję teścia żeby mieć wreszcie jakieś mięśnie po prostu.

Ten skutek uboczny i tak nic nie daje ponieważ będą problemy z "konsumpcją" tej atencji - obniżenie libido, zanik jąder, obniżenie lub zahamowanie spermatogenezy, problem z ilością i jakością plemników, a także brak satysfakcjonującej erekcji... Prosta droga do depresji i zrujnowania sobie życia seksualnego. 

 

Skoro jednak uważasz, że warto dla wyglądu zniszczyć sobie kilka innych aspektów życia to masz do tego całkowite prawo i nic mi do tego. To Twoje życie.     

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z  łysieniem? 

Mam 3 znajomych "koksów", którzy stosowali/ stosują sterydy i wszyscy jeszcze przed 30-tką byli już łysi jak kolano. 

Namawiali mnie kiedyś, żebym też spróbował, ale jak zacząłem czytać o efekcie ubocznym jakim jest właśnie wypadanie włosów na głowie to podziękowałem.

I wiem, że jeden z nich musiał się wspomagać viagrą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.