Skocz do zawartości

Czy wzrost 175 cm w dzisiejszych czasach to duża klapa?


predator08

Rekomendowane odpowiedzi

Wzrost ma znaczenie, ale nie warto fiksować się na tylko tym aspekcie. Ludzie! Nie noście jakiś wysokich butów, tylko z tego powodu, żeby jakaś karynka, z wami była. Zdejmujecie buty i robicie się niżsi. Jaki to więc jest sens. Wbrew pozorom, kobiety rozpoznają doskonale takie pozerstwo. Ja chodzę w wygodnych polskich trampkach z skóry licowej i jest to dla mnie zarówno obuwie wygodne jak i eleganckie i dobre jakościowo. Nie muszę niczego udowadniać, już wyższy nie będę. Ludzie niscy też osiągali sukcesy, na wybranych płaszczyznach. Trzeba znać swoje mocne i słabe strony. Słabe strony poprawiać a mocne - maksymalizować do granic możliwości. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że dopóki nie zacząłem czytać tego forum (a minęły pewnie z 2 tygodnie), to nie miałem pojęcia, że (rzekomo) wzrost jest aż tak ważny (poza skrajnościami). Jest tak samo ważny jak całe spektrum innych cech które wnosicie na rynek matrymonialny. Babka już sobie zrobi bilans zysków i strat, tak samo jak Ty to robisz. Nie tłumacz swoich życiowych porażek jednym z kilku kluczowych czynników. Spałem z wieloma, żadna nie była idealna. A przy jednej co miałem ciągle erekcję, to można było się dopierdolić do dużo większej ilości mankamentów co u innych. Ćwiczyłem z nią czasami na siłowni, to niekiedy nie mogłem kontynuować bo spodenki mi rozdzierało. Chodzi mi tu o to, że niektórzy po prostu działają na nas wybitnie podniecająco (i ciężko powiedzieć konkretnie dlaczego). Pamiętajmy, że w przyrodzie każdy układ dąży do homeostazy. Ci obdarzeni dużym wzrostem, m.in. dlatego że mają (pod tym względem) łatwiej, nie rozwijają innych cech, bo nie muszą, a może je mieć osobnik kilka-kilkanaście cm niższy. I kobieta to wyczuje, gardząc wyższym, mówiąc (jak to ostatnio w modzie), że to pizda, i faktycznie znam takich wielu. A mam 173 cm wzrostu, ale jestem bezczelnym chujem na 8% BF z 42 cm w łapie.

Edytowane przez Anabol
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lewdie 173 cm wzrostu i również odnosze wrażenie, że młode pokolenia rosną jak kurczaki na hormonach. Często widzę młode dziewczyny, z którymi zastanowiłbym się czy się napierdalać, a co dopiero umówić na randkę 😂

 

Ale zawsze znajdą się niższe, nawet jeśli target się zawęża, nie tragizowalbym i nie robiłbym z tego kwestii na miarę kwadratury szczęki.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspomnial też o drugiej stronie.

Ja osobiscie gustuje w szczupłych malych dziewczynach (nie mylić z malymi dziewczynkami) więc jak wyrywam mój target to zwykle są nizsze o głowę.

Jeśli kolega ma zamiar wyrywać dlugonogie modelki które maja 180cm bez szpilek to tak, wzrost ma znaczenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

Czy kutanga 18,5 cm w dzisiejszych czasach to za mało?

Dla divy z wiadomych względów może być za duża  i usłyszysz "Ja, nie krowa" 🤣. Natomiast na wyzwoloną z opresyjnego patriarchatu, nowoczesną p0lkę po orgazmusie - owszem może być za mało. ;) 

Godzinę temu, Anabol napisał:

. Ci obdarzeni dużym wzrostem, m.in. dlatego że mają (pod tym względem) łatwiej, nie rozwijają innych cech, bo nie muszą, a może je mieć osobnik kilka-kilkanaście cm niższy.

Tu nie chodzi o zaniedbywanie przez wyższych ( na własnym przykładzie) tylko chyba o mechanizm kompensacji. Putin też nosi podwyższające buty, chociaż jak wspinał sie na szczyty kariery politycznej to pewnie takich wynalazków jeszcze nie było albo zajmował się poważniejszymi sprawami. Na naszym rodzinnym podwórku - karakan. Napoleon i Adolf też nie mieli wzrostu wymaganego do NBA.

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 173, odczuwam raczej niechętny stosunek kobiet do takiego wzrostu a i ja bym się źle czuł z kobietą równą sobie, lubię też szpilki itd. więc pozostają mi niższe xD na szczęście ratuje mnie całkiem ładna buzia, dobra żuchwa, zarost i trochę styl badboja (chociaż daleko mi do tego xd) ale nieraz zdarzyło mi się usłyszeć komentarze lasek widzących mnie, że "z ryja ładny ale za niski" xD trochę boli ale nie ma na to wpływu więc trzeba próbować z tym co się ma z pannami, którym to nie przeszkadza, lookmaxing przede wszystkim, polecam z całego serca ;) Notabene moja aktualna ma jakoś 160 i fajnie jest póki co ;)

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg info z google średni wzrost mężczyzn w Polsce w 2014 to 177,3 cm a w roku 2021 to 178,5 cm (choć wg niektórych artykułów to już ok 180cm). U kobiet to około 165 z ,,hakiem" - ponieważ ich wzrostowi nie poświęcono już tyle szczegółowej rozprawy. Więc tak, nowe pokolenia rosną.

Nie znalazłem natomiast podziału wieku i wzrostu (u dorosłych) bo wiadomo, że ludzie starsi którzy stanowią bardzo dużą grupę w naszym strarzejącym się społeczeństwie będą niźsi. Może więc się okazać, że w przedziale wiekowym 20-25l to będzie znacznie więcej niż 178,5cm.

 

Więc 175 to poniżej średniej wzrostu około 4 cm. Tylko jak stwierdzić czy 4 cm to daleko od średniej czy nie. Nie ma tu jak w przypadku pensji : średniej i minimalej, żeby wiedzieć gdzie się plasuje 😅 .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiroviets napisał:

 

Ty tak na serio?🤣

 

Tak na serio - Kiedyś nigdy nie zwracałem na to uwagi i kupowałem tylko te buty, które mi się podobały więc w sezonie letnim zdarzało mi się chodzić w niskich butach - jednak zauważyłem, że dużo mężczyzn jest wyższych ode mnie.

 

No i zauważyłem także, że co raz więcej facetów chodzi z butami na wysokiej podeszwie a ja zawsze miałem w dupie, czy wysoka czy niska patzrzyłem wyłącznie na to, czy but mi się podoba.

 

Nie wiem, czy wiesz ale w takim USA większość mężczyzn nosi buty na podwyższeniu. Tam już w każdej galerii kupisz takie buty i to nie jest nic nadzwyczajnego a dla Polaków to jest dziwne.

 

Grunt, żeby buty naturalnie wyglądały, podobały mi się i były wygodne. Kupię jedną parę na próbę i jak się okaże, że spełnia swoje role i wygląda to jak normalny but to będę chodził tylko w takich.

 

No i mi wystarczą te 6cm - będę miał 194-195 cm i nikt się nie przyjebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, predator08 napisał:

Witam braci. Tak jak w tytule pytanie wyżej. Ostatnio szwendałem się po marketach w moim mieście i prawie każdy facet był wyższy ode mnie. 

Tak samo mam wrażenie, że mimo iż jestem trochę ciemniejszy i nawet dobrze się ubieram, to kobiety nie zwracają na mnie praktycznie w ogóle uwagi (nawet te mniej atrakcyjne) w dużej mierze przez to, że nie jestem 2 metrowym gorylem. A jakie są Wasze odczucia na ten temat?

Ja na Twoim miejscu nie wychodziłbym z domu.

Popatrz na takiego Mini Majka. Ludzie cały czas się z niego śmieją w internecie. Pewnie w realu też cisną bekę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci zazdroszczę mam 188 cm i nic w tym szczególnego np.  dzisiaj w lokalu  podczas wstawania w zawadziłem o żarówkę aż dziecko się zaśmiało :d

Od niedawna chodzę na siłownie i goście z niższym wzrostem zawsze prezentuja sie wizualnie lepiej nawet jezeli maja tyle samo sily.

Bedąc wysokim zawsze wygladasz na szczuplego ,normalnego chyba ze wbijesz na ostrą bombę.

Przewaznie jesteś też przynajmniej na poczatku w centrum uwagi często przywalaja sie do mnie żule czy przećpani goscie prosząc o pieniadze czy szukając konfliktu .

Wysoki to tez gorsza koordynacja ruchowa i gorzej w niektorych sportach oraz tańcu .

 

Z kobietami to niezauważyłem jakiś oznak zainteresowania nie liczac lasek  po ścianie ale mam słabą mordę,

Duży plus jaki zauważyłem to tylko pewność siebie i taki komfort psychiczny .Możesz sobie popatrzeć na 90% ludzi z góry:D

Może jest troche wiekszy wybor Pań ponieważ nie wyobrażam  sobie chodzić z wyższa od siebie kobietą czuje się wtedy mega niekomfortowo .

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@predator08 Nie przejmuj sie większość przeciętnych mężczyzn w Polsce nie ma powodzenia.

Dzięki portalom społecznościowym kobiety dostając masę atencji, propozycji i łatwego dostępu

do seksu od ręki powoduję, że wybrzydzają bo mogą bo słabi mężczyźni na to pozwalają.

Kobiety również programowane są przez media, społeczeństwo i feminizm, że im się wszystko należy.

Później nie dziw, że jedna z drugą księżniczka nawet nie chce spojrzeć na Polaka.

 

Co do wzrostu mężczyzn kiedyś ta granica była na poziomie 180 cm i to było minimum by kobieta uznała cię

za przystojnego czy atrakcyjnego.

Natomiast dzisiaj to już nie wystarcza 185 cm.

Ja przy wzroście 180 cm nie raz słyszałem, że jestem karzełkiem😆

 

Tak jak wcześniej nagrał o tym materiał Szarpanki, że w Polsce jest fala kompleksów u kobiet na temat wzrościzmu.

Nawet ostatnio ktoś odkopał temat o statystykach wzrostu mężczyzn na poszczególne kraje.

Co sie okazało Polacy są na 15 miejscu pod względem wzrostu a różnica między 1 a 15 miejscem to 3 cm z resztą

pierwsza dwudziestka to kraje Europejskie.

Przeciętny Mokebe czy Habibi jest średnio niższy od Polaka o 5-10 cm a mają wzięcie u p0lek.

 

Wzrost jest ważny, ale tu chodzi o to, że p0lki nie chcą już Polaków  tylko egzotykę bo tak jest modnie, na czasie.

Dlatego tak jak wielokrotnie chłopaki pisali olewać p0lki bo one nie nadają sie do związków.

Ba wstyd się pokazać za granicą bo mają opinię łatwych.

 

Zobacz coraz więcej pojawia się w mediach głównego ścieku skowyt i skamlenie o atencje p0lek, które są wkurzone,

że mężczyźni nie zagadują, nie zapraszają czy nie inicjują interakcji.

Tylko dlaczego mają to robić skoro nic konkretnego za to nie dostają.

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, dobryziomek said:

Buty i tak będę musiał kupować więc wolę te w których mam te 195 cm(idealny wzrost mężczyzny to właśnie 195 cm)

Sorry, ale jesteś całkiem pogubiony w rzeczywistości.

Idealny wzrost mężczyzny to 180 cm. 

(całkiem przypadkiem to mój wzrost :P

 

195 cm to nawet w maluchu nie byłoby jak nóg wyprostować, no kalectwo w XXI wieku, także tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fckyea napisał:

Ja mam 173, odczuwam raczej niechętny stosunek kobiet do takiego wzrostu a i ja bym się źle czuł z kobietą równą sobie, lubię też szpilki itd. więc pozostają mi niższe xD na szczęście ratuje mnie całkiem ładna buzia, dobra żuchwa, zarost i trochę styl badboja (chociaż daleko mi do tego xd) ale nieraz zdarzyło mi się usłyszeć komentarze lasek widzących mnie, że "z ryja ładny ale za niski" xD trochę boli ale nie ma na to wpływu więc trzeba próbować z tym co się ma z pannami, którym to nie przeszkadza, lookmaxing przede wszystkim, polecam z całego serca ;) Notabene moja aktualna ma jakoś 160 i fajnie jest póki co ;)

Szkoda, że nie powiedziały do czego "za niski" xD Bo jak do cykania sweet fotek, to rozumiem.

Kiedyś powiedziałem, że moim typem jest niska brunetka. 

No i wtedy zaczęło się. Że jestem seksistą i fetyszyzuje wzrost 

xDDD

A potem takie gadają o szacunku do kobiet. 

Plusem naszej sytuacji jest to, że odsiewamy takie niedojrzałe laski. 

 

A wyższe, które były zainteresowane specjalnie przyjmowały pozy, żeby być na równi wzorkiem. 

Niemniej jednak. Po tej całej "wzorstomanii" (czy jakby to nazwać)- nie jestem zainteresowany. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, eknm2005 napisał:

Sorry, ale jesteś całkiem pogubiony w rzeczywistości.

Spoko nie gniewam się i też sorry, ale Ty się zatrzymałeś w poprzednim dziesięcioleciu.

 

10 lat temu faktycznie idealny kobiety lubiły facetów 180-190 cm ale teraz jest inflacja wzrostu i dobrze jest mieć te 190-195 cm :). Teraz 180 cm to jest średni wzrost mężczyzny w Polsce więc dupy nie urywa,

 

Ostatnio minąłem się w pociągu z jakąś klasą z liceum i tam co drugi był  mojego wzrostu albo wyższy ode mnie.

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiroviets napisał:

Dla divy z wiadomych względów może być za duża  i usłyszysz "Ja, nie krowa" 🤣. Natomiast na wyzwoloną z opresyjnego patriarchatu, nowoczesną p0lkę po orgazmusie - owszem może być za mało. ;) 

Tu nie chodzi o zaniedbywanie przez wyższych ( na własnym przykładzie) tylko chyba o mechanizm kompensacji. Putin też nosi podwyższające buty, chociaż jak wspinał sie na szczyty kariery politycznej to pewnie takich wynalazków jeszcze nie było albo zajmował się poważniejszymi sprawami. Na naszym rodzinnym podwórku - karakan. Napoleon i Adolf też nie mieli wzrostu wymaganego do NBA.

Hitler miał 175 cm. W tamtych czasach to było dzisiejsze 185. Do ss waffen brali od 174.

Jezus dlaczego na mieście widuje same kaszaloty. Zawsze jak idę pobiegać to nie mogę spotkać jakiejś laski co wygląda jak Scarlett Johanson. Kurwa gdzie one są. One są zbyt leniwie żebym się zainteresował. Nie dość że ulane, a jak nie ulane to chude i bez dupy. A jak już dupa jest. To tona pudru na ryju i nie wiem jak laska wygląda i oszukuje. Eh te polskie kobiety. Dlatego pierdole. 

A ostatnio na tinderze jak dostanę parę to jakiś kaszalot mnie lajkuje. Ona powinna się wstydzić i nie jest godna, żeby dać lajka przy moim zdjęciu. Zwłaszcza że jest ulana, nie trenuje i wpierdalala hot dogi. 

Dziewczynki. Wymagania z dupy. Ale najpierw samej trzeba być wysoko żeby mierzyć w chada. Pora zejść na ziemię. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dobryziomek napisał:

Mam 188-189 cm wzrostu bez butów więc wiem co to znaczy być niskim 

 

O chuju słodki. Chyba bym się załamał gdybym był taki malutki. 

Na szczęście problem wzrostu mnie nie dotyczy;)

 

Współczuję😔

Edytowane przez Yolo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Redbad napisał:

Mam lewdie 173 cm wzrostu i również odnosze wrażenie, że młode pokolenia rosną jak kurczaki na hormonach. Często widzę młode dziewczyny, z którymi zastanowiłbym się czy się napierdalać, a co dopiero umówić na randkę 😂

 

Ale zawsze znajdą się niższe, nawet jeśli target się zawęża, nie tragizowalbym i nie robiłbym z tego kwestii na miarę kwadratury szczęki.

Gdyby Ciebie codziennie faszerowali piersiami z kurczaka to też byś urósł. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Yolo napisał:

 

O chuju słodki. Chyba bym się załamał gdybym był taki malutki. 

Na szczęście problem wzrostu mnie nie dotyczy;)

 

Współczuję😔

Dzięki za okazanie empatii, ale ja jak mało kto wiem co to znaczy być zbyt niskim.

 

Wyjebali mnie z drużyny koszykarskiej kiedyś między innymi przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.