Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Rodanek

Hymn Polski.

Recommended Posts

Zbliża się 11 listopada . Święto 100 lecia Odzyskania Niepodległości . Na tak piękny dzień dwie siostry postanowiły zaszczycić nas swoją wersją Hymnu Narodowego.

Miłych wrażeń po odsłuchaniu. Ciekawe czy przebije wykonanie  p.E.Górniak.

[

• Sad 1

To już 101. rocznica, to wykonanie ma już rok :)

Słuchać nie zamierzam, aż takim masochistą nie jestem.

Górniak przynajmniej ma głos, tyle że się chyba za bardzo na hymn USA zapatrzyła.

Śpiewać każdy może, w końcu mają do tego prawo :D Może to i lepiej, bo kto raz ich posłuchał, następnym razem będzie omijał szerokim łukiem ich twórczości :D

Ja bym się raczej skupił na nagminnym błędzie przy śpiewaniu, w drugiej linijce pierwszej zwrotki - "kiedy my żyjemy" a nie "póki".

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Rodanek
      Prezentowałem już hymn USA w wykonaniu Małgorzaty Godlewskiej lecz wykonanie tego hymny bije wszystko na głowę i główkę.
      Zapraszam  do posłuchania na dobranoc a nocka z głowy a i rano będziecie nucić przy goleniu .

[

Z mieszanymi uczuciami     Rodanek.
    • By Rodanek
      Niedawno zaprezentowałem wykonanie hymnu USA a teraz inna ciekawostka niby show biznesu:
      [

• By bożek.egipski
      Witajcie,

Od jakiegoś czasu samotnie staram się rozwijać swój głos i nie ukrywam, że moim marzeniem jest nauczyć się śpiewać, tworzyć muzykę i przez nią się wyrażać. Poprzez rozwój mam na myśli jakieś podstawowe intuicyjne zajęcia jak techniki oddechowe, modulacja głosu. W tym momencie kończy się to u mnie tym, że piszę masę tekstów i jakoś nieśmiało próbuję to z siebie wydobyć na głos. Ale totalnie nie wiem jak się za to zabrać na poważnie. Może są tutaj na forum osoby, które cokolwiek wiedzą na te tematy? Z chęcią przyjmę jakiekolwiek porady, źródła wiedzy itd.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • By MoszeKortuxy
      Jeszcze gorsze od poprzedniej piosenki 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.