Skocz do zawartości

Nowa Miss Polski 2019


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, HodowcaKrokodyli napisał:

BTW Polecam rzucenie okiem na zwyciężczynię sprzed roku, Miss Polski 2018, Olgę Buławę:

He, nie wiem czemu pasuje jej imię Andrzej. Ale może to tylko moje widzimisie.

 

 

 

" Zaczynam rozumieć dlaczego większość z Was nie może znaleźć kobiety. "

 

Ja tam czasem znajduję. A to na przystanku, a to w krzakach, a to w jakimś barze, a to tu a to tam. Łatwo znaleźć kobietę, czasem nawet można się o nią potknąć.

 

Edytowane przez wroński
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie foto.

Stylizacja do bani… Poza tym – zgarbiona! Bokiem w założonymi rękoma ustawia się mężczyzn aby pokazać stanowczość, kobiety powinny grać ramionami i biustem frontalnie.

Męska postawa dodała jej 10 lat a niedoświetlenie dolnej partii kadru sprawia, że wydaje się optycznie gruba, brakuje tez przestrzeni na górze.

Postprodukcja też kiepska, poza tym za nachalnie zaświecone – lśni się czoło. Zdjęcie do szuflady pod każdym względem, skrzywdziło modelkę…

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie ładna choc nie w moim typie, taka trochę hinduska, choć hindusi na północy to ariowie więc nie ma się co dziwić ale to historia na inną bajkę.

 

Co do gustów, to są gusta i guściki. Tu taka np. misska Francji z 2013

 

miss-france-world-2013-marine-lorphelin-

 

Obiektywnie ładna ale założę się, że zaraz zostanie zbesztana i wyzwana od pasztetów. Jedni lubią to inni tamto, jest temat na forum, co kto lubi.

 

Proponowałbym spojrzeć obiektywnie i przyjrzeć się większej ilości zdjęć, także figury oraz konkurentek a potem komentować.

 

I cieszmy się, że nie wybrali takiej: 
miss-france-alicia.jpg?w=500&h=333

 

albo takiej:

 

ophely-mezino-a-650x432.jpg

 

Bo nie dość, że naprawdę nie są ładne to takie z nich Francuzki jak ze mnie Chińczyk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Dassler89 said:

Jak oceniacie miss Polonia 2019, Karolinę Bielawska?

Jednak Magdalena Kasiborska ładniejsza. Jeszcze na zdjęciach zwyciężczyń wygląda w porządku ale na zdjęciach finalistek strasznie.

 

Zauważyłem też, że miss polonia 2018 i 2019 mają podobny typ urody tak samo a nawet bardziej 2017 i 2016. Przypuszczam, że w 2018 była zmiana w jury, tak samo w 2012. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina Bielawska jest podobna do Margot Robbie

 

Co do Miss Polski 2019 wg mnie powinna wygrać Natalia Piguła.

 

PS.

Ostatnio się zastanawiałem czym się różni Miss Polonia od Miss Polski i znalazłem to:

 

Cytat

W Miss Polski mogą brać kadydatki, które mieszkają i są obywatelkami Polski.  Natomiast w Miss Polonia mogą brać udział kandydatki z Polski jak również te dziewczyny , które posiadają obywatelstwo polskie ale mieszkają poza granicami naszego kraju.

 

Źródło: https://abcmiss.wordpress.com/2010/01/28/miss-polonia-czy-miss-polski/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.