Skocz do zawartości

Powitać.


Nuta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacne grono :) Jestem Nuta i mam nadzieję nauczyć się tutaj od Was, drodzy Forumowicze, wiele nowego. Tak, mam ambicję być kobietą mądrą :) Podpatruję Marka i Wasze wpisy i przyznam, że cieszy widok ludzi wiedzących czego chcą od życia - nie, to nie wazelina, a stwierdzenie faktu. I ja nie jestem wolna od wad, dlatego naprostujcie, podzielcie się wiedzą, pozwólcie poobserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zacne grono :) Jestem Nuta i mam nadzieję nauczyć się tutaj od Was, drodzy Forumowicze, wiele nowego. Tak, mam ambicję być kobietą mądrą :) Podpatruję Marka i Wasze wpisy i przyznam, że cieszy widok ludzi wiedzących czego chcą od życia - nie, to nie wazelina, a stwierdzenie faktu. I ja nie jestem wolna od wad, dlatego naprostujcie, podzielcie się wiedzą, pozwólcie poobserwować.

Cześć Nuta.

 

  Nauczysz się wiele  a za razem tylko tyle co zrozumiesz?, i przyswoisz?

 

Dużo pracy przed Tobą, będziesz musiała poskromić swoje emocje, zdusić w sobie pseudo damską dumę, uznać zdanie samca który będzie nad tobą dominował. A co z wyzwoleniem kobiet?

Tutaj takiego czegoś nie ma. Tu jest 100% szowinizmu i braku poszanowania kobiet. Każde Twoje słowo będzie użyte przeciw Tobie. Nawet każda Twoja myśl przetworzona będzie przez męskie umysły i obnażona jako bezsensowna!

 

Jeżeli Cię moje powitanie nie zraziło, to witam na forum, wiedza dla ogarniętych Kobiet stoi przed Tobą otworem. :D

 

Tak mi się skojarzyło.  :D  :D  :D

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPakal1 - dzięki :) Szczera będę z pewnością.

Adolf - trzeba nieco więcej, by mnie zrazić :) Na naukę zawsze jestem gotowa, czas pokaże jak przyswajam :) "Zdanie samca" - to towar deficytowy we współczesnym świecie, a ja spragnionam go wielce, przyznaję. A wyzwolenie kobiet? Ja tam żadnych staników nie paliłam ani pod tramwaje się nie rzucałam… Swój pogląd na życie mam (wszak wiek już taki, że i doświadczeń masa), ale naukę zawszę docenię, szczególnie gdy otrzymuję ją od mądrzejszych od siebie.

Assasyn - witaj i Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś nowa niewiasta na forum, witaj  :)

 

Hej, a może jesteś facetem po operacji zmiany płci?  :lol:

 

Spokojnie, nasz nowy prezydent czuwa żeby takie rzeczy nie działy się tak łatwo  :D

 

http://wyborcza.pl/1,75478,18954860,pierwsze-weto-prezydenta-duda-zawetowal-ustawe-o-uzgodnieniu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.