Skocz do zawartości

Klasyfikacja samców


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście z przymrużeniem oka patrzę na takie klasyfikacje zwłaszcza na tego typu stronach,

ale dosyć nieźle opisane.

 

Te rozdzielenie na pozytywny i negatywny przykład w każdej kategorii - ciekawe spojrzenie

na temat.

 

http://kwejk.pl/obrazek/2025629/klasyfikacja-samcow.html

 

Gdybym musiał się sklasyfikować to najbliżej mi do gammy+. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co jeśli podłożem systemu wartości jest popęd seksualny i ciąg do dóbr (alfa-), ale nie jestem mniej inteligentny od alfa plus?

 

- ja się nie potrafię sklasyfikować, lawiruję gdzieś pomiędzy alfa + i alfa - , zależnie od nastroju/ dnia/ sytuacji

 

- Adriano z tobą wszystko ok, w twoim wieku popęd zwiększony to norma, poza lekkim religijnym pierdolcem jest dobrze

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gamma pozytywny 70-80% - żyję na razie podobnie do pustelnika, praca - twórczość, niezgodność z normami społecznymi na głębokim poziomie. Można mnie spotkać na co dzień piszącego, czytającego, uczącego się, ćwiczącego. Bez kontaktu z ludźmi tygodniowe okresy. Absolutnie zero rozmów.

 

Krótkoterminowo gram rolę alfy pozytywnego w celu uzyskania równowagi energetycznej (zbyt męczące na dłuższą metę, nie mam też tak dużej energii seksualnej, jedynie cykliczne napady). Od czasu do czasu poznaję samicę. Później cofam się do jaskini. Mój styl życia nie jest do zaakceptowania przez kobietę.

 

W około 20% delta pozytywny. Po prostu sobie jestem i nawet banalne czynności sprawiają mi dużo przyjemności. Nie uważam się również za nikogo wyjątkowego. Przeciętność utożsamiam z zaletą. Społecznie nie istnieję, jednak z ludźmi umiem rozmawiać, mam kilka ciekawych znajomości. Przeciętność nie nakłada na mnie żadnych więzów. Dzięki niej jestem w pewnym sensie wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie dajcie się przypisywać jak bydło do określonej ,,klasy''. ;)

 

Na tym polega nasza samcza wolność, że wykraczamy poza jakieś schematy, mamy je w dupie. Grunt to być sobą, a nie kimś określonym przez społeczeństwo takim czy innym nazewnictwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.