Skocz do zawartości

Darmowa atencja. Jak mnie to wk....


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostaję co jakiś czas atencję od jakiejś laski w sklepie lub na ulicy. Miłe to jak obczaja mnie wzrokiem a potem celowo czeka obok kas a później staje centralnie za mną w kolejce.  Jak mi się chce to się odwracam i zagaduję. A nawet jak nie to podbija mi to ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 20:24, trop napisał:

Macie takich kumpli. Teraz 80% mężczyzn to biali rycerze, stulejarze, spermiarze i Janusze. 

Prosty przykład. Załoz sobie jakieś fake konto na fb, zapisz się do grupy typu Poznajmy się etc czy tam na jakim Tinderze. Wstaw zdjęcie jakieś 40 kilku letniej Pani o wadze ze 130 kg i twarzy malpoluda. Zobaczyć ilu rycerzy będzie pisało bzdury typu "Piękna" "Cudowna" "Kocham cię" i inne komplebzdety. Spermiarstwo i białorycerstwo weszło w apogeum. Za kawałek bylejakiej cipy są gotowi sprzedać własną matkę. 

 

Czasem to wydaje mi się że ród męski wyginie jeśli ziemia będzie nosić takie męskie pizdy. Tylko brakuje by rodzić dzieci zaczęli. 

 

Dokładnie w jednym z ostatnich nagrań doktor Szarpanki wspominał o tym jak grube , brzydkie kobiety 3-4/10 SMV na byle jakim portalu dostają od kuców średnio 200 polubień i 80 wiadomości dziennie.

Gdzie przystojny mężczyzna tylko 10 polubień i 3 wiadomości a brzydki to

nie istnieje dla kobiet.

Poziom spermiarstwa i kukoldów wszedł na poziom level hard dramat?

 

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

na portalu

 

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

Poziom spermiarstwa i kukoldów wszedł na poziom level hard

Owszem, ale dotyczy to tylko "wirtualnego życia".

W realu jeszcze nie spotkałem aby ktokolwiek chwalił grube lachony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Brat Jan napisał:

Owszem, ale dotyczy to tylko "wirtualnego życia".

W realu jeszcze nie spotkałem aby ktokolwiek chwalił grube lachony.

 

W realu nikt się oficjalnie do tego nie przyzna a w necie jest się anonimowym.

Ja spotkałem takich facetów co chwalili gabaryty fakt było ich niewielu, ale jednak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, IBRA napisał:

Jeszcze 4 czy 5 lat temu kobiety potrafiły same napisać pierwsze na badoo/tinder  teraz tyle spermiarstwa że można o tym zapomnieć.  

W 2014 gdy miałem jeszcze dużą nadwagę to nawet miałem lekkie branie a teraz będąc odjebanym na tip top pewnie zero xD

Nie zakładam tindera czy badoo bo nie chcę się wkurwiać i pogrążać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.