Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni obrażają kobiety rozwiązłe?


Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Halinka said:

Na co jest to narzekanie? Czy po prostu lubicie "gonić króliczka", ale nie chcecie się przyznać?

Może niektórzy lubią. Ja niekoniecznie.

Gdyby którakolwiek z Pań z Rezerwatu, mająca podobne rozkminy, mnie spotkała w 3D to informuję uprzejmie, iż można z marszu klękać do miecza i obrabiać. Będę bardzo zadowolony i nie będę narzekał ani obrażał. Obiecuję solennie. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie skąd w ogóle @Androgeniczna, już pomijając wszystko inne, wyciągasz wniosek, że mężczyźni lubią "gonić króliczka". Mam wrażenie że zarówno w tym temacie, jak i w poprzednim tego dotyczącym, większość raczej się wypowiedziała w tonie że jest to niepoważne i tego nie akceptują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, leto napisał:

Zastanawia mnie skąd w ogóle @Androgeniczna, już pomijając wszystko inne, wyciągasz wniosek, że mężczyźni lubią "gonić króliczka".

Widzę to. Najtrwalsze związki jakie znam to takie gdzie mężczyzna choć trochę starał się o kobietę. Związki gdzie kobieta sama wskakiwała do łóżka szybko się kończyly. Poza tym bardziej doceniacie coś o co trzeba się postarać, włożyć trochę wysiłku. Może nie lubicie gonić króliczka ale jednak podświadomie tego chcecie.

Poza tym jak rozumiesz gonienie króliczka? 

 

PS podam przykład. Kolega był w związku 2 lata. Było to końcówka LO. Jakaś super koleżanka zaczęła go podrywać. Bardzo jej się podobał. Mówił że ona jemu też się podoba i w sumie chciałby iść z nią do łóżka ale o poprzednią się długo starał i budował związek więc teraz nie chciałby tego zepsuć jakaś koleżanką. Efekt. Teraz ma koło 30 i dalej jest z tą z LO. Właśnie wybudowali dom, mają dziecko. Są bardzo szczęśliwi. 

Wtedy nie zdradził bo zaangażował wiele czasu i starania o tamtą dziewczynę. Gdyby łatwiej mu to przyszło pewnie związek nie byłby tak trwały.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Androgeniczna said:

Może nie lubicie gonić króliczka ale jednak podświadomie tego chcecie.

Uh-huh. Głęboka psychologia. A raczej psychololo.

7 minutes ago, Androgeniczna said:

Poza tym jak rozumiesz gonienie króliczka?

Cały czas niezmiennie operuję na Twojej definicji, która zawiera elementy "grania niedostępnej", takie, jak np wielokrotne, arbitralne odwlekanie spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leto napisał:

Cały czas niezmiennie operuję na Twojej definicji, która zawiera elementy "grania niedostępnej", takie, jak np wielokrotne, arbitralne odwlekanie spotkań.

Jakie odwlekanie spotkań... Jednego spotkania i to na początku znajomości. Faktycznie zbrodnia. Poczytaj o metodzie push and pull i potem sie wypowiadaj. Sam zastosuj to na randce to aż zdziwisz się jakie będziesz mial efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Ok ale chciałbyś mieć rodzine? 

Nie.

 

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Czy nie chcesz bo ogólnie nie chcesz kobiety 

Jeśli rozpalisz w piecu ogień, i potem wrzucisz zbyt dużo opału, to ogień zgaśnie.

 

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

i uważasz że tylko do seksu Ci potrzebna? 

Nauczyłem się nad tym panować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Może nie lubicie gonić króliczka ale jednak podświadomie tego chcecie.

Dalej, po co gonić coś co samo do ciebie przyjdzie?

Owszem musisz zawsze włożyć w coś pewną dozę pracy i wysiłku ale uganianie się za jakąś panną, która odwala szopkę przed tobą i całą tą dziecinadę jest stratą czasu.
Trzeba umieć zarządzać swoim cennym czasem i zasobami a nie ładować w kogoś kto wysyła głupie sprzeczne sygnały.

Poza tym widzisz zapominasz o jednej dość zasadniczej kwestii, każdy człowiek ma jakieś swoje upodobania i coś co może być akceptowalne i działać na jednego człowieka nie koniecznie przełoży się na innych.
To samo tyczy się kobiet i to samo tyczy się mężczyzn. Każdy ma jakieś kryteria doboru i dla jednego twoje zachowanie zostanie zinterpretowane jako zachęta do działania a inny da sobie spokój bo to dla niego dziecinada. Różni ludzie, różne zachowania i różne kryteria doboru, tyle.

10 minut temu, Androgeniczna napisał:

push and pull 

Jest statystycznie skuteczna, nie gwarantuje ci 100% powodzenia. Co więcej może zadziałać na twoją niekorzyść. Te wszystkie metody trzeba stosować w moderacji i z wyczuciem.
A najlepiej działa bycie autentycznym człowiekiem, który ma coś do powiedzenia i zaoferowania.

Edytowane przez Reflux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Androgeniczna said:

Poczytaj o metodzie push and pull i potem sie wypowiadaj. Sam zastosuj to na randce to aż zdziwisz się jakie będziesz mial efekty.

Doskonale wiem że może być skuteczna, ale nie stosuję, świadomie, z wyboru. Bo szanuję kobiety - i takiego samego szacunku oczekuję wobec siebie.

 

Tak samo nie gwałcę kobiet, nie łapię ich za dupę po minucie znajomości, nie chwalę się majątkiem, którego nie mam, nie gwiżdżę za nimi na ulicy itd itp. Zawsze mi się wydawało że to takie jakby minimum zdrowych zachowań, niezależnie od płci.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patton napisał:

Nie.

 

Dlatego nie chcesz sie starać. Wtedy po co się starać? Po sam seks? To idiota by się starał tylko żeby zaliczyc. 

Prawda jest taka że jeśli mężczyzna szuka kobiety przelotnie, tylko na seks, moze jakiś luźny związek to nie chce takiej o którą trzeba się starać.

Jeśli natomiast szuka na żonę, matkę swoich dzieci to jest dla niego plusem jeśli nie jest ona zbyt łatwa, szybka. 

8 minut temu, Reflux napisał:

Jest statystycznie skuteczna, nie gwarantuje ci 100% powodzenia. Co więcej może zadziałać na twoją niekorzyść. Te wszystkie metody trzeba stosować w moderacji i z wyczuciem.

Masz pełną rację. Trzeba to dostosowywać pod sytuację. 

PS @leto, @Reflux i @Patton

Możemy skończyć już ten off top? Ja mam swoje metody podrywu, wy macie swoje i jeśli wasze działają to ok stosujcie je. Moje w moim przypadku działały więc uważam je za skuteczne. Każdy niech sobie stosuje swoje metody uwodzenia które działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

Dlatego nie chcesz sie starać.

Ponieważ wolę spokój. 

 

6 minut temu, Androgeniczna napisał:

Wtedy po co się starać? 

Kiedyś spróbowałem, i zwyczajnie mi to nie odpowiada.

 

8 minut temu, Androgeniczna napisał:

Po sam seks? To idiota by się starał tylko żeby zaliczyc. 

Nie mam na to parcia, i potrafię nad tym panować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu: jak by nie patrzeć, kobiety rozwiązłe mają jedną przewagę nad księżniczkami oczekującymi biegania za nimi: grają w otwarte karty. Ich zachowanie (rozwiązłe) współgra z ich naturą (rozwiązłą). Taką spójność jest wg mnie bardzo pozytywną cechą charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Androgeniczna said:

To polecam wziąć sobie na żonę i matkę dzieci taką :). Skoro taka szczera i pozytywna. 

Czyżbyś właśnie stwierdziła, że najważniejszą cechą u kobiety jest jej przydatność do małżeństwa i rodzenia dzieci? Takie uprzedmiotowienie kobiet trochę? Pasue Ci takie patrzenie na świat i własną płeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, leto napisał:

Czyżbyś właśnie stwierdziła, że najważniejszą cechą u kobiety jest jej przydatność do małżeństwa i rodzenia dzieci? Takie uprzedmiotowienie kobiet trochę? Pasue Ci takie patrzenie na świat i własną płeć?

Nie, po prostu twierdze że związki powinno sie zakladać z tego powodu czyli aby mieć w przyszłości dzieci i rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Androgeniczna said:

Nie, po prostu twierdze że związki powinno sie zakladać z tego powodu czyli aby mieć w przyszłości dzieci i rodzinę.

Oki, rozumiem takie podejście, w dalszym ciągu jest to jednak uprzedmiotawianie kobiet (i mężczyzn) - sprowadzanie ich do ról zwierząt rozpłodowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.