Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni obrażają kobiety rozwiązłe?


Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Androgeniczna said:

Nie, do spełniania roli biologicznych. 

Rozumiem w takim razie że związki osób homoseksualnych, aseksualnych, albo np bezpłodnych z powodu wieku czy chorób to wg Ciebie jakaś patologia, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Androgeniczna said:

Nie patologia ale takie związki nie spełniają roli biologicznej. 

Nope. Nie spełniają tylko jednego aspektu roli biologicznej: posiadania dzieci. Może Cię to zdziwi, ale potrzeba towarzystwa, bliskości, czy seksu to też są potrzeby biologiczne (chyba że uznasz że mózg jest narządem wyjętym spod praw biologii).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto @Patton nie szkoda wam strzępić twarzy... dostała kilka merytorycznych odpowiedzi ale udaje że ich nie widzi i @Androgeniczna i niektóre odpowiadają wam tam gdzie może trochę powarczeć czyli wybiórczo - typowa kłotnia z kobietą
Pyta o jedno, myśli o drugim, skacze po tematach trzecim, czwartym, piątym .... A na koniec nie wie o co jej chodziło ? Szkoda nerwów i prądu

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Halinka napisał:

mężczyźni narzekają na mniejszy dostęp do seksu. Im bardziej kobieta rozwiązła, tym więcej mężczyzn z nią sypia, bo może, przez co zwiększa dostęp do seksu. Robi im przysługę (i zaspokaja swoje potrzeby o patologicznym podłożu) jednak oni ją obrażają. 

Trzeba pamiętać że kobieta zawsze ma dostęp do sexu u facetów jest trudniej, jak kobieta oddaje się tylko swojemu partnerowi nikt nic nie powie. Problem się robi gdy wpycha się innym facetą do łużka. Obrazasz się że coś jest prawdą bo ktoś urazil twoje uczucia sory ale nikogo nie obchodzą twoje uczucia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, HateMeMore napisał:

Trzeba pamiętać że kobieta zawsze ma dostęp do sexu u facetów jest trudniej, jak kobieta oddaje się tylko swojemu partnerowi nikt nic nie powie. Problem się robi gdy wpycha się innym facetą do łużka. Obrazasz się że coś jest prawdą bo ktoś urazil twoje uczucia sory ale nikogo nie obchodzą twoje uczucia. 

"Facetą", "łużka"... 

Nie posądzam o interesowanie się moimi uczuciami kogoś, kto ledwo umie pisać. 

Edytowane przez Halinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Halinka napisał:

"Facetą", "łużka"... 

Nie posądzam o interesowanie się moimi uczuciami kogoś, kto ledwo umie pisać. 

Oj policja gramatyczne mnie złapała pomocy, jak to kobieta żadnej sensownej odpowiedzi tylko krążenie po nieistotnych głupotach. Przykro mi z powodu twego niskiego iq. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Androgeniczna said:

To po co żyjemy na świecie. 

No to ja np nie żyję (wyłącznie) po to żeby się rozmnażać. Natomiast nikomu nie bronię mieć takiego celu w życiu i z tego powodu wchodzić w związki. Problem jest w drugą stronę, że Ty uważasz że inne motywacje są gorsze.

4 minutes ago, Morgan86 said:

Sytuacja jak z każdym innym dobrem. Im mniej dostępne, tym bardziej pożądane, a przez to cena rośnie.

Nie bierzesz pod uwagę tego, że jest konkurencja oferująca lepszy towar taniej. Oraz tego, że istnieje coś takiego jak nieuczciwa reklama - sztuczne zawyżanie wartości tego, co jakiejś wyjątkowej wartości nie ma. Jedni się na takie tricki reklamowe łapią, inni nie. Polecam być świadomym konsumentem :)

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Androgeniczna said:

Gorsze? Powiedz jakie masz motywy do wejścia w związek to powiem Ci czy według mnie są one gorsze czy nie .

Seks. (Nie twierdzę że jedyny motyw, ale miewałem relacje gdzie był to mocno główny motyw).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe pytanie. Dlaczego ktokolwiek obraża kogokolwiek za cokolwiek?

 

a) motywacja psa ogrodnika. Jak ja nie mam X to niech te świnie co mają X żałują.

 

b) Wyższość moralna i obowiązek. Nie mam x bo x jest domeną ludzi słabych. Muszę ich poinformować i pozwolić zerwać z x.

 

c) Strach. Nie rozumiem x.  X prawdopodobnie mi zaszkodzi. Trzeba X tępić.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Androgeniczna said:

To bezsensu bo po co związek? Można mieć seks w luźnej relacji bez związku. Do tego nie potrzeba wchodzić w związek więc ten motyw jest gorszy. 

Zdarza się że chcę wyłączności. Nie zawsze, ale zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.