Skocz do zawartości

Cytaty które was inspirują. Macie takie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam 3 ulubione.

 

Co mnie nie zabije, powinno spierdalać.

 

Jeżeli masz problem i możesz coś z tym zrobić to nie masz czym się przejmować. Jeżeli masz problem z którym nie możesz nic zrobić, to przejmować się nie ma po co. 

 

I trzecie którego czasem używam gdy ktoś mi mówi że nie da się czegoś zrobić, mówię wtedy "Skoro można nauczyć kota srać do kibla to nie ma rzeczy niemożliwych"😅

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

“Saying goodbye doesn’t mean anything. It’s the time we spent together that matters, not how we left it.” — Trey Parker

"Pożegnanie nic nie znaczy. Liczy się czas, który spędziliśmy razem, a nie to, jak go zakończyliśmy". - Trey Parker

 

“Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.” — Dr. Seuss

"Nie płacz, bo to już koniec. Uśmiechnij się, bo to się stało". - Dr. Seuss

 

“You can kiss your family and friends goodbye and put miles between you, but at the same time you carry them with you in your heart, your mind, your stomach, because you do not just live in a world but a world lives in you.” — Frederick Buechner

"Możesz pocałować swoją rodzinę i przyjaciół na pożegnanie i oddalić się od siebie o wiele kilometrów, ale jednocześnie nosisz ich ze sobą w swoim sercu, umyśle, żołądku, ponieważ nie żyjesz tylko w świecie, ale świat żyje w tobie". - Frederick Buechner

 

“This is not a goodbye, my darling, this is a thank you.” — Nicholas Sparks

To nie jest pożegnanie, kochanie, to jest podziękowanie". - Nicholas Sparks

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze najbardziej prywatne myśli i emocje nie są tak naprawdę naszymi własnymi. Myślimy bowiem w kategoriach języków i obrazów, których nie wymyśliliśmy, ale które zostały nam przekazane przez nasze społeczeństwo. Kopiujemy reakcje emocjonalne od naszych rodziców, ucząc się od nich, że wydzielina powinna mieć obrzydliwy zapach, a wymioty powinny być nieprzyjemnym doznaniem. Strachu przed śmiercią uczymy się również z ich lęków przed chorobami oraz z ich stosunku do pogrzebów i zwłok. Nasze środowisko społeczne ma taką moc tylko dlatego, że nie istniejemy poza społeczeństwem. Społeczeństwo jest naszym rozszerzonym umysłem i ciałem. Jednak to samo społeczeństwo, od którego jednostka jest nieodłączna, używa całej swojej nieodpartej siły, aby przekonać jednostkę, że jest rzeczywiście oddzielona! Społeczeństwo, jakie obecnie znamy, gra zatem w grę o sprzecznych ze sobą zasadach.

- Alan Watts

 

 

Cytat

Kiedy pozbędziesz się strachu przed porażką, napięcia związanego z sukcesem... możesz być sobą. Zrelaksowany. Nie będziesz już więcej jeździł z zaciągniętymi hamulcami.

- Tony de Mello

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.