Skocz do zawartości

Konfa, czyli takie nie wiadomo co


Rekomendowane odpowiedzi

@maroon dziwisz się? 

 

Skoro Bosak się wyraźnie nie opowiedział po żadnej ze stron, to będą korumpować ludzi z KO i podkupywać ich poparcie.

 

Dodatkowo manipulacje medialne, takiej żenującej i bezczelnie kłamliwej kampanii jeszcze nie było. 

 

Ja myślałem, że w żenadzie w zachowaniach i wypowiedziach nikt nie przebije byłego prezydenta Komorowskiego, jednak myliłem się. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Mosze Red said:

@maroon dziwisz się? 

 

 

Absolutnie się nie dziwię. 

 

Jednak mimo wszystko jak ktoś deklaruje, że niby ma taki superancki kręgosłup moralny, to.... a tu wychodzi jak zawsze i u wszystkich ?

 

Leci krew, bo gra idzie o wielką kasę, przy czym jeden z zawodników nie stosuje się do jakichkolwiek zasad, no to jest ostra rzeźnia. A Polska, no co tam Polska. 

 

Trochę to bitki magnaterii z czasów przedrozbiorowych przypomina. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te osoby, które wypowiadają się w spocie, w żaden sposób nie mają prawa mówić w imieniu konfederacji. Nawet nie są członkami Konfederacji. Są członkami (część) co najwyżej ruchów, które podpisały porozumienie o powołaniu konfederacji. 

 

To jakby zebrać kilku zwolenników legalizacji pedofilii, z różnych krajów UE i zrobić film Unia Europejska jednak za pedofilią. I podpisać np. prof. Hartmana, że przemawia w imieniu Polski. Mniej więcej to ten poziom manipulacji. 

 

Powtórzę, żadna z tych osób nie jest członkiem Konfederacji. Dwa nie widziałem, żeby popierali w pierwszej turze Bosaka. Aktywnie angażowali się w kampanię. Jedna z tych osób wręcz ciągle mówi jaki to Duda jest dobry prezydent, choć mógłby być lepszy (ten gość z mini irokezem, nie pamiętam jak się nazywa, związany ze środowiskiem Radia Maryja). 

 

Rada Konfederacji i jej członkowie stoją na wspólnym stanowisku z tego co wiem. Większość wyborców którzy idą w drugiej turze idą z zaciśniętymi zębami, i raczej żaden entuzjastycznie nie zachęca do swojego stanowiska.

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Piter_1982 said:

Ale te osoby, które wypowiadają się w spocie, w żaden sposób nie mają prawa mówić w imieniu konfederacji. Nawet nie są członkami Konfederacji. Są członkami (część) co najwyżej ruchów, które podpisały porozumienie o powołaniu konfederacji. 

Ty to niby wiesz, ktoś tam jeszcze wie. Ale przekaz do Kowalskiego poszedł, nawet jeżeli to jest tylko prostacka manipulacja. 

 

A ja np. nie wiem, bo biorąc pod uwagę przytulenie wszelkiej maści ortodoksów, to jest to zawsze najsłabsze ogniowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Piter_1982 said:

Dlatego polecam polubić oficjalny profil Konfederacji i słuchać co mają do powiedzenia jej liderzy. Partia nie ma jednego przywódcy, a właśnie radę liderów.

 

Dzięki, ale dla mnie konfa odpada ze względu na mariaż z oszołomami. Nie chcę ciągle wybierać "mniejszego zła". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon przykro mi, ale sam w tym momencie siejesz dezinformację i niczym nie różnisz się od TVPiS.

 

 

Stanowisko Konfederacji jest jednoznaczne. Nie ma żadnego rozłamu, ani wewnętrznej walki. Każdy zagłosuje jak zgodnie z własnym osądem i sumieniem. Ja np. miałem głosować na Judę, jednak po ostatnim cyrku z debatą, oddam głos nieważny. Jedyne co do mnie przemawiało, to to, że Czask, aktywnie wspiera lewaków i "LPGT".  

 

A TVPiS sieje dezinformacje, manipulacje. Goebbels jak to widzi to tańczy breakdance w grobie. 

 

Zakładając temat o takim tytule, bezpodstawnie obrażasz członków Konfederacji. Następnym razem, zapoznaj się proszę z tematem.

 

@Piter_1982 dobrze podsumował. 

 

 

 

 

107567843_2334616833511580_3200813853136

 

107106449_2334556400184290_7813211702282305049_n.png?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=FEsFZfwLbIcAX_3tmNy&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=961aa4b2ab2f5be0d2c9426d7b83347f&oe=5F2B69C3

14 minutes ago, maroon said:

Dzięki, ale dla mnie konfa odpada ze względu na mariaż z oszołomami. Nie chcę ciągle wybierać "mniejszego zła". 

Kogo nazywasz oszołomem?

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Moriente said:

@maroon przykro mi, ale sam w tym momencie siejesz dezinformację i niczym nie różnisz się od TVPiS.

 

Zakładając temat o takim tytule, bezpodstawnie obrażasz członków Konfederacji. Następnym razem, zapoznaj się proszę z tematem

Kogo nazywasz oszołomem?

 

1) Wklejam materiał prasowy

 

2) Tytuł jest odzwierciedleniem mojego postrzegania Konfederacji - ni pies, ni wydra

 

3) Braun, Godek i każdy inny fanatyk religijny i niejednokrotnie to tu podkreślałem. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon

 

1) Przeczytałeś chociaż ten materiał od deski do deski? Zwróciłeś uwagę, na zdjęcie w tle, tego materiału? Czy jeśli wrzucę artykuł Faktu albo Der Onetu, to znaczy, że jest to jedyna objawiona prawda i na pewno piszą prawdę? 

 

2) Ni pies, ni wydra? Konfederacja jest połączeniem sił partii KORWiN, Ruch Narodowy, Konfederacja Korony Polskiej, które to wypracowały wspólny kierunek. 

 

Za wikipedią:

Ugrupowania wchodzące w skład Konfederacji reprezentują poglądy należące do różnych prawicowych nurtów (głównie narodowy konserwatyzm i konserwatywny libertarianizm). Ideą twórców koalicji jest skupienie środowisk deklarujących poglądy wolnościowe, narodowe, konserwatywne i proobywatelskie

 

3) Co Ci się nie podoba w Braunie? Często mówi z sensem. Jeśli chodzi o Godek, to aktualnie nie jest związana z Konfederacją. Chciała więcej jedynek w wyborach parlamentarnych. 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon

Wystarczy zapoznać się z artykułem, nagłówki są dla, cytuję Guru "baranów".

 

Cały artykuł to domysły, przypuszczenia, "kombinacje alpejskie", a finalnie autorowi powiązać się z Konfederacją nic nie udało ale tekst wysmażył długi, dużo obrazków i pseudo śledztwa więc dla kogoś kto czyta nieuważnie wydaje się to nawet rzetelne.

Konfederacja puściła oficjalne dementi, oświadczyła że to kłamstwo i manipulacja = dla mnie to zamyka temat.

 

Co do samej Konfederacji, jest to ciężka hybryda już w samym opisie - konserwatywno-liberalna (to jakaś abstrakcja).

 

Łączy ogólnie dwa środowiska Wolnościowe i Narodowe:
Wolnościowcy - Ekonomia Wolność / Światopogląd Wolność lub Konserwatyzm zależnie od sztuki

Narodowcy - Ekonomia Umiarkowany socjal / Światopogląd Konserwatyzm

 

Jest to trudne do wytrzymania dla jednych i drugich, nie mniej jednak jest to ciągle jedyna alternatywa dla całej patologii, szkodzącej Polsce od lat czyli - PO PIS SLD PSL i przybudówek. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pillsxp napisał:

Ja myślałem żeby na karcie do głosowania dopisać Romana Dmowskiego do listy i jego skreślić.

Mina POPiSu byłaby bezcenna. Ale wątpie by ktoś na taki pomysł wpadł.

Mina POPiSu? Przecież te karty do nich nie docierają. Twoja karta by wpadła po prostu na stertę innych kart jako "głoś nieważny" i tyle.

A co do tematu - w tych wyborach już mnie nic nie zdziwi, poziom manipulacji, kłamstwa i braku szacunku do wyborcy sięgnął zenitu.

Edytowane przez PanKanapka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Kotek said:

@maroon

 

Łączy ogólnie dwa środowiska Wolnościowe i Narodowe:
Wolnościowcy - Ekonomia Wolność / Światopogląd Wolność lub Konserwatyzm zależnie od sztuki

Narodowcy - Ekonomia Umiarkowany socjal / Światopogląd Konserwatyzm

 

Jest to trudne do wytrzymania dla jednych i drugich, nie mniej jednak jest to ciągle jedyna alternatywa dla całej patologii, szkodzącej Polsce od lat czyli - PO PIS SLD PSL i przybudówek. 

 

Niezmiernie mnie cieszy *) , że w tym pięknym kraju nie można być po prostu wolnościowcem-patriotą bez ciągłego ubierania w światopoglądowe gówno z lewej lub prawej strony. 

 

*) ironia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, pillsxp said:

Już nie , Onet zmienił właściciela i teraz czosnkowi są ich właścicielami.

Zmieniło się dużo na rynku prasowym w ostatnich 4 latach PiSu.

Kurcze, aż sprawdziłem. TVN sprzedał i kupił Axel Springer

https://gadzetomania.pl/5854,onet-sprzedany-nowym-wlascicielem-portalu-bedzie-ringier-axel-springer

 

Chyba, że są jakieś nowsze info, to posypię głowę popiołem.

17 minutes ago, maroon said:

Niezmiernie mnie cieszy *) , że w tym pięknym kraju nie można być po prostu wolnościowcem-patriotą bez ciągłego ubierania w światopoglądowe gówno z lewej lub prawej strony. 

 

*) ironia

Nie rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentzen powiedział że jeśli by kogokolwiek poparli to stracili by swoją część "wolnościowego" elektoraty. Jak pokazuje historia bycie narodowcem to za mało, trzeba być narodowym socjalistą. Tylko darmowy chleb i igrzyska jednoczą naród. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Moriente said:

.

Nie rozumiem? 

No zastanów się. Jak ktoś ma w doopie LGBT, rzyga sukienkowymi i pińcet plusami, a jednocześnie zasuwa robić pod Grunwaldem rekonstrukcje, zna pl historię lepiej niż nie jeden narodowiec i wrócił do pl, mimo że mógł spokojnie zostać, to kim un jest? 

 

Ja już pisałem, że uporczywe dzielenie prawo/lewo to wbijanie się z xix wieczną ideologią w problemy xxi wieku.

 

Konfa tutaj niczym od innych się nie różni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Dzięki, ale dla mnie konfa odpada ze względu na mariaż z oszołomami. Nie chcę ciągle wybierać "mniejszego zła". 

To wybieraj Po PIS Lewice PSL :) Okrągły stół rulezzz :)

Edytowane przez Boromir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.