Skocz do zawartości

Hiszpanie już pakują walizki do Polski


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladałem dzisaj teleexpres i okazuje się, że Hiszpanie szukają u nas pracy z racji nieciekawej sytuacji gospodarczej w ich kraju: 

 

https://www.tvp.info/49445692/hiszpanie-szukaja-pracy-w-polsce

 

Ciekawe, jak to wpłynie na randkowanie z naszymi paniami? ? W sumie będą miały okazje do erazmusa, ale w Polsce ?

 

comment_1WOep8xYKxj5FhgdKz2ZebmAPbbLVMaB

Edytowane przez Maurycy
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nowy00 napisał:

Teraz Hiszpanie chcą się przenosić do Polski o proszę tego njusa jeszcze nie słyszałem. Jeszcze bym musiał sprawdzić co piszą na jakiś hiszpańskim portalach - czy tam również są informacje o przemieszczeniu się Hiszpanów

W korporacjach w Polsce już teraz jest ich sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy niezadowoleni bo już w ogóle nie poruchają XD.

Przyda się trochę prawdziwch mężczyzn w Polsce ale mogli wybrać lepszy kraj. Widocznie ciągnie ich do socjalizmu mimo wszystko. 

Edytowane przez Analconda
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cst9191 napisał:

Chyba nie masz na myśli Nigerii? Tam sami prawdziwi mężczyźni :D

No jakby się zjechali murzyni do Polski to już w ogóle nie ma szans na ruchanie bo Mokobé wszystko zgarną.

 

Ale czemu Hiszpanie chcą do PL a nie do Niemiec czy Francji np? Nie ma żadnego innego powodu niż rozwiązłość Polek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analconda napisał:

No jakby się zjechali murzyni do Polski to już w ogóle nie ma szans na ruchanie bo Mokobé wszystko zgarną.

Dobrze pokazuje to przykład naszych pań w UK, 25% dzieci które tam rodzą to dzieci Afrykańczyków i Arabów...

 

8 minut temu, Analconda napisał:

Ale czemu Hiszpanie chcą do PL a nie do Niemiec czy Francji np? Nie ma żadnego innego powodu niż rozwiązłość Polek.

Katolicyzm pewnie ma jakieś znaczenie. Poza tym wcale się im nie dziwię, też wolałbym mieszkać w Polsce niż w Niemczech.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, cst9191 napisał:

Tak mi się przypomniało, bo w sumie TVP mocno czerpie z Goebbelsa:

 

34262.jpg

To wstydliwa prawda dla Polski, ale część chłopów miała lepiej na pracach przymusowych niż u nas na folwarkach.

13 minut temu, Analconda napisał:

No jakby się zjechali murzyni do Polski to już w ogóle nie ma szans na ruchanie bo Mokobé wszystko zgarną.

 

Ale czemu Hiszpanie chcą do PL a nie do Niemiec czy Francji np? Nie ma żadnego innego powodu niż rozwiązłość Polek.

Bo może myślą, że część produkcji z Chin przeniesie się do Polski. Nie jest to takie głupie, a obecna sytuacja mogłaby być szansą. Są rzeczy, których Niemcy nie będą produkować u siebie, z drugiej strony przekonali się jak niebezpieczne jest ściąganie części z drugiego końca świata i tu można upatrywać szansy dla Polski. Szkoda, że nasi rządzący tego nie widzą. Coraz częściej mam pytania o rozwiązania dla firm farmaceutycznych i pokrewnych, które zwiększają produkcję w Czechach (więcej) i Polsce (niestety mniej) półproduktów dla firm z Niemiec i Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Analconda napisał:

No jakby się zjechali murzyni do Polski to już w ogóle nie ma szans na ruchanie bo Mokobé wszystko zgarną.

Nie byłbym taki pewny. Jest u nas trochę młodzieży lubującej się w "zawodach piłkarskich", która niekoniecznie widziałaby to w tak czarnych barwach jak Ty?

 

Szokujące kulisy sytuacji w Wiśle. "Prokurator kibol i kupiony ...

Edytowane przez Tyson
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, jak ich będzie ze 100 w sumie to będzie max, Pracuję w mediach 25 lat i już nie raz widziałem jak z wody po kostki robiło się powodzie stulecia i zagrożenie dla całych stad bydła i ludności cywilnej i to mi pachnie podobnym robieniem newsa na siłę.

 

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiało mnie tak jak w pierwszym poście mem o charakterze szona a na niej zdjęcie laski. 
 

Ja bym na miejscu memowanego zgubił psyche.

 

Hiszpanie już pakują walizki do Polski.

 

Jacy Hiszpanie ? ,,Elyta” co będzie jebać za najniższą zainteresowania nie wzbudzi.

 

A tu się marzy Antonio ale milioner w € oczywiście.

A że ktoś z nich porucha ?

Daj przystojnego Polaka to porucha w Hiszpanii.

 

20 minut temu, jaro670 napisał:

to mi pachnie podobnym robieniem newsa na siłę.

Też może być to prawda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.