Skocz do zawartości

Komitet Obrony Demokracji


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Brzytwa napisał:

2:11 - Mistrzostwo świata xDD leżę i kwiczę

 

<ciach>

 

Bracia, nie tak. Owszem, kulki w łeb, ale po wyroku polskiego sądu, coby nam otoczenie "zachodnie" "demokracji" wprowadzać nie zaczęło. Wszystko się da zrobić narzędziami demokratycznymi - nie trzeba bojówek na terenie kraju uruchamiać :-). Takie chłopaki będą jak Bozia da od pilnowania granic i do ewentualnego robienia burdelu w tych państwach które będą za bardzo próbować mieszać w suwerennym kraju zwanym Polską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kwiatek napisał:

 

Słońce Peru? Znowu główka boli? :D

Prawdziwa wersja wydarzeń? Weź, nie żartuj. Toż przecież piszę, że to było okrutnie zagmatwane i takie miało być. Sam pamiętam, jakie zarzuty stawiano opozycji. Gdyby wszystko było proste, to dawno by sobie poradzono z rozliczeniami. Nie poradzono sobie z wieloma sprawami i to było do przewodzenia.

...

A możesz mnie straszyć, ile chcesz, ja się śmierci nie boję, więc twoje pogróżki mam gdzieś.

Masz kłopoty z nerwami, to weź pastylkę albo nie czytaj. Ludzie mają różne poglądy, nie wszyscy są twoimi klonami.

 

Jesteś tak ohydnie obślizły, że skali brakło. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wywołujesz jeszcze większe obrzydzenie do KODu. Nie wiedziałem, że to możliwe :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Brzytwa napisał:

A mnie konkretnie rozśmieszył Swetru jako piesek :> Urocze to jest.

 

Nie wiem, czy ten artykuł jest równie do śmiechu, ale skoro drążymy temat asystenta Bal-tse-tse-rowicza: 

 

http://3obieg.pl/petru-wychowany-pod-okiem-gru-czlowiek-cienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatuszku-

na tym forum sa ludzie w roznym wieku,tacy co znaja PRL tylko z książek,opowiadan i filmow,a sa tez tacy którzy poza tym znaja go z własnego zycia.

sa ludzie o roznych poglądach,ale to co ty tutaj usiłujesz nam przedstawić,to czysta propaganda made in szechter,gowno warta,badz UB radio Zet m.olejnik,i zydowski ITI tvn tiwizornia,daj sobie spokój:P:P:P

 TEGO TUTAJ NIKT NIE ŁYKA.

 

ps.chcialem z toba podyskutować ale unikasz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2016 at 00:01, VascoDaGama napisał:

 

Dodatkowy komentarz do tematu:

http://gloria.tv/media/4vEpGm7fqt4

 

oraz przy okazji:

http://gloria.tv/media/RZWFokoqDkH

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/wg_ue_gruzja_prowadzi_zbyt_liberalna_polityke_gospodarcza/23172

 

Tak mi się teraz przypomniało. Jak widać rząd danego kraju nie musi obsadzać stanowisk w Trybunale Konstytucyjnym czy mediach publicznych żeby UE zaczęła się martwić o stan demokracji w tym kraju. Wystarczy już nawet.... obniżać podatki i zmniejszać biurokrację (jak robił Saakaszwili w Gruzji). Swoją drogą:

Cytat

P. Stefan Füle, pochodzący z Czech unijny komisarz ds. rozszerzenia i unijnej polityki sąsiedztwa, powiedział, że ultraliberalne idee gruzińskiego rządu nie współgrają z unijnymi zasadami wolnego handlu.

 

images?q=tbn:ANd9GcQM-ycHeFD4z3Er9C5Kvd3

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
18 godzin temu, Brzytwa napisał:

Źródłem siły i determinacji tego ostatniego osobnika są raczej niepłacone alimenta.

 

@Brzytwa mógłbyś jaśniej, bo nie w temacie jestem.

Ten rysownik "liber" czy jego narysowana satyra ?

 

Jeśli satyra  - to kto to jest, bo wiesz, za dużo zagramanicą jestem i się już gubię w uniKODowcach ;).

A i jeszcze nie łoglądam Tusk Vision Network, w ogóle nie oglądam środków masowago ogłupiania.

Już nawet nie mogę "psychoanalityk mi zabronił" jak wyrzuciłem 7 telewizor przez balkon:lol:

So well, would you ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie minęło pół roku, a lider KODu zaktualizował oświadczenie majątkowe.

Jak to jest, ze poseł, ma dodatkowe dochody?

To dla kogo on pracuje?

Cytat

Tabloid dotarł do nowego oświadczenia majątkowego. Ma z niego wynikać, że Petru przez dwa miesiące zarobił milion złotych. 

http://niezalezna.pl/79841-drugie-oswiadczenie-majatkowe-petru-i-od-razu-niespodzianka-ile-zarobil-lider-nowoczesnej

 

Ch.j d.pa i kamieni kupa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@red połacz...

 

Zapraszam do ogladania, ręce opadaja jak sie slucha tych ludzi...

 

 

 

Oj tam, czego sie spodziewałes po wychowanku Balcerowicza??

Przeciez Balcer zarobił fortune na spirytusie, w latach 89/90...

Uczeń nie chce byc gorszy od mistrza...

Bańka w dwa miesiace...Jestem pod wrażeniem:)

A nie było tam ile zarobil przecietny uczestnich szKODu? :)

Przeciez to krecenie i drwiny z tych matołow ktorzy popieraja ten caly KOD...

Jednak polskie spoleczenstwo nie widzi dalej niz wódka i kielbasa...

W bialy dzien daja ruchac sie we wszystkie dziury...

A Petru i inni specjalisci od ekonomii jak bili kase na "niewidomych" tak robia to nadal...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.