Skocz do zawartości

Komitet Obrony Demokracji


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, red napisał:

Prorok ^_^

 

 

 

 

 

Faza pacyfikacji:

 

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-unia-europejska/aktualnosci/news-debata-o-polsce-w-pe-niekorzystne-zmiany-dla-beaty-szydlo,nId,1955336

 

20 stycznia - przygotowane przedstawienie - "debata", na którym potwierdzona zostaje teza, że z Polską Europa ma problem, że jak mówił G. Braun jest Ona chora. Od premier Szydło zależy i od sita służalczych mediów w danych krajach europejskich zależy, jaki głos z Polski dostanie się do świadomości reszty Europejczyków; choć będzie to trudne zadanie, zapewne ciągle jej ludzie pracują nad przemówieniem..

 

luty - rezolucja w sprawie Polski, pewnie dawno już stworzona z wezwaniem do działań naprawczych, niby nie wiążących prawnie. Staną się pewnie taka ona potem, a następnie jeśli te zakładam niszczące Polskę pomysły nie zostaną zrealizowane, zacznie się wymuszenie ich wprowadzenia...

 

A co będzie robić PIS wraz z resztą polskiej opozycji? Czekać do 2018 roku na kolejne wybory? Co jakiś czas pojawiać się na protestach? Co to zmieni? Czy wszystko ma teraz zależeć od PISu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Damianut napisał:

 

@Damianut

 

interia, onet, wp, tlen, stona gg - to powiązana z soba sięć wzajemnych finasowo

narzędzi (internetowych) propagandowych !!!!.

Jest jeszcze kilka stron , których zapomniałem. Kilka lat temu były w necie nawet artykuły jak są ze sobą powiązane.

Np. TVN miał tyle i tyle akcji w takiej stronie, POLSAT był powiązany z taka i taka strona internetową, etc.

Napewno gdzieś w necie to jeszcze jest ale nie chce mi sie szukać.

Dziennikarze śledczy wykonali naprawde dobrą robotę.

 

Tak więc, takie wiadomości sa dla mnie tak wiarygodne jak "prostytutka w sprawie o gwałt":D.

Ta agencja ratingowa (S&P) jest dokładnie tak samo wiarygodna,hehe.

Na świecie po jej analizach jest z reguły beka śmiechu:lol:

 

 

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przy niektórych artykułach na wp można zobaczyć kilka prokodesiowskich itp komentarz które mają 4000+ plusów i <100 minusów. Chyba nie znajdzie sie osoba której by to nie dało do myślenia...

A s&p płaciło amerykanom 1,5 mld $ odszkodowania za kryzys. Pozatym chwile przed nim Lehman miał rating A . Tyle w temacie.Dlaczego ktokolwiek wierzy ratingom. To że się sprawdzają to sprawa tego że jak dadzą niższą ocenę to nikt nie chce sie tego tykać no i w efekcie owemu pidmiorowi się naprawde pogarsza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2016 at 20:43, kryss napisał:

kwiatek-

czy możesz mi odpowiedzieć na kilka małych pytan?

czy uważasz ze polskie sady sa sprawiedliwe,

czy to ze polskie media w 90% sa niemieckie to dobrze

czy to ze niemiecki rząd wspiera polskie prywatne fundacje zakładane czasem przez zony politykow to dobrze

czy to ze w byłych rzadach było bardzo wielu zydow,i komunistow to dobrze

 

więcej nie pytam bo i na to pewnie nie odpowiesz

Czemu mam Tobie nie odpowiedzieć? :D

Piszesz z kulturą, nie manipulujesz, więc można rozmawiać.

 

1) Sądy? W sporej części są, ale na przykład mam duże zarzuty do sądów rodzinnych, siedzą tam babki i filtrują wszystko przez własne doświadczenia. Czasami zdarzają się bardzo dziwne wyroki w innych sądach, takie pod publiczkę i to mnie się też nie podoba. Reszta jest na takim poziomie, jak społeczeństwo. :)

 

2) niemieckie media? oczywiście, że to niedobre, bo to jest zawsze jakiś sposób wpływania na opinię publiczną. Nie wszystko trzeba sprzedawać. Czasami były sprzedaże tylko po to, żeby zamknąć konkurencję, daliśmy się wyrolować, niestety. Ale nie uważam, że wszyscy się uwzięli na Polskę i że gdzieś tam jest jakiś spisek. To jest zwykły agresywny kapitalizm, żadna zmowa.

 

3) o fundacjach nie wiem i żonach polityków również nie. Ale, na pewno daliśmy się wyrolować podczas transformacji, doradzały nam osoby nie znające tematów, czasami rozpracowywały rynek, dostając za to grube pieniądze. Nikt nie był tego świadomy. Nie wiem, jaka była skala procederu, ale na pewno to nie były wyjątkowe sytuacje, tak uważam.

 

4) Żydzi i komuniści? Bardzo dobrze! Gałczyński mówił "jestem Polakiem i nikomu nic do tego", a też miał pochodzenie żydowskie. Jakbyśmy wyrzucili wszystkich Żydów z historii Polski, to byśmy dużo stracili.

Takie gadki o spiskach, kojarzą mi się z moją babcią, która mówiła: "mieszkał tam Żyd, miał karczmę i był bogaty" i zaraz po tym padało przekleństwo, potem, że "oni sobie pomagali" z wyrzutem. Kto bronił otworzyć działalność Polakowi? Nikt! Tylko Polacy zawsze zamiast współpracy woleli sobie przeszkadzać.

 

Nie doceniamy Rosjan, zawsze mącili teraz też mącą, gdzie mogą i się dogadują za plecami. Jak to się mówi, para idzie w gwizdek. Czort wie, kto z obecnej władzy ma ruble w kieszeni? W każdym razie, tak to widzę po różnych ruchach na osłabienie Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatek-dzięki za odpowiedz

i jeszcze jedna prosba,poswiec pol godziny i obejrzyj to;

 

https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8&feature=player_detailpage

https://www.youtube.com/watch?v=xRFzCykuHLg&feature=player_detailpage

po obejrzeniu dalej chętnie z toba podyskutuje

 

i jeszcze pytanie....ile masz lat

Edytowane przez kryss
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o Rysiu  - tak ten o rumuńskim nazwisku;).

Nie wiem gdzie byłby odpowiedniejszy. Tu, czy może w rumuńskim VAC-ie (20%) od 20 dni:D.

 

Niemniej postanowiłem tutaj, bo jest taki nowoczesno - obronno demokratyczny:

 

http://niezalezna.pl/75194-petru-wychowany-pod-okiem-gru-czlowiek-cienia

 

http://3obieg.pl/petru-wychowany-pod-okiem-gru-czlowiek-cienia

 

Tyle.

P.S. Jak dla mnie : wzór demokraty:lol:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj załamujący widok w sklepie. Mijam starszą paną z dużą naklejką (naszywką?) KOD na ramieniu kurtki. Ubrana lichutko, widać że emerytury nie staje, bo ją przepieprzyli bronieni przez nią szachraje. Ale ta ostentacja i duma, jakby co najmniej przepaskę AK nosiła pod samym nosem SS-manów.

 

W ogóle mam wrażenie że głównie zaKODowane mózgi mają starsi ludzie i są bezwzględnie wykorzystywani w charakterze "pożytecznych idiotów". Oni zwykle nie mają dostępu i nie potrafią korzystać z netu i niezależnego obiegu informacji i łatwo dają sobie wciskać kit. Skazani są tylko na kłamsTVa i miękko się im poddają, bez najmniejszej kontestacji. Propaganda przejęła całkowitą kontrolę nad ich emocjami i steruje jak chce. Fantastyczny przykład możliwości współczesnego marketingu.

 

Swoją drogą, bardzo ciekawi mnie rozwój sytuacji, gdy media w końcu zaczną mówić o tym o czym nie mówiły, jak nagłośnią wszystkie grzeszki, przewały czy zdrady. Ich autorzy i bohaterowie już dziś śpią na szpilkach, może zaczną się z tych nerwów wieszać seryjnie? Bo przyszłości politycznej to chyba przed nimi nie będzie, jak się ich własne gówno wyleje w mediach głównego ścieku. Oby.

 

 

 

Edytowane przez Rnext
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rnext napisał:

W ogóle mam wrażenie że głównie zaKODowane mózgi mają starsi ludzie i są bezwzględnie wykorzystywani w charakterze "pożytecznych idiotów". Oni zwykle nie mają dostępu i nie potrafią korzystać z netu i niezależnego obiegu informacji

 

Jeszcze 10 max 15 lat i takie przypadki to będzie margines marginesu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2016 at 11:57, EnemyOfTheState napisał:

Generalnie żeby poznać człowieka trzeba patrzeć na media. Jak robią z kogoś wariata, faszystę, paranoika, zazwyczaj jest coś wart. Z kolei jak kogoś promują na chama, to wiadomo że agent albo salonowiec.

Od niedawna to się zmienia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2016 at 22:03, Assasyn napisał:

Tutaj mamy kwintesencje ?

 

Fakt, śmieszne, ale pewno zostało wycięte. :)

 

W większości jesteście bardzo młodzi i niewiele rozumiecie z tych rozgrywek.

Gdy ktoś żył za PRL, więcej rozumie. Jest akcja, jest reakcja, są fałszywki, mnóstwo fałszywek, są prowokatorzy, do tego włączają się inne państwa. Powstaje taki śmietnik, w którym można się pogubić.

Obecnie Rosji bardzo zależy na destabilizacji sytuacji politycznej w naszym rejonie, szczególnie w Polsce, na Ukrainie, na Litwie. Jestem przekonany, że na to idą spore pieniądze z ich strony, a młodzież daje się najłatwiej zmanipulować, bo jest naiwna, porywcza i ma mało własnego doświadczenia. Młodym nie trzeba płacić, sami pójdą, wystarczy dobrze zapłacić kilku cwaniakom.

 

Jak było naprawdę, dowiemy się za 50 lat. Oby nie pod sowiecką okupacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Brzytwa napisał:

2:11 - Mistrzostwo świata xDD leżę i kwiczę

 

 

 

@Brzytwa

 

Czy twoim zamiarem było aby większość z NAS zeszła wcześniej na zawał ze śmiechu ?

 

Ja na dywanie, ryczałem ze śmiechu i wydawałem podobne dzwięki co "TVN Slut" - zootechnik:lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kwiatek napisał:

W większości jesteście bardzo młodzi i niewiele rozumiecie z tych rozgrywek.

Ach!
Oświeć nas zatem o Słońce Pe(t)ru!
Podaj jedną prawdziwą wersję wydarzeń i niczym paleomojżesz poprowadź nas do galaktyki obiecanej, gdzie każda gwiazda ma sześć ramion i świeci na niebiesko!
Błagamy!

 

A tak na serio.
Nawet nie wiesz ilu głupców z siwymi włosami co to przeżyli PRL dane mi było w życiu spotkać. Najczęściej to meblościankowi mędrcy gdzie jedynym ich osiągnięciem jest kryształowa zastawa i rozdęte do granic możliwości ego 'bo oni wszystko wiedzą lepiej'. A prawda jest taka że nie osiągnęli w życiu nic. Zero. I z poziomu takiego zera wypadałoby do nich podchodzić -> 'Po owocach ich poznacie'.
Więc daruj sobie koleżanko/kolego takie protekcjonalne prztyczki, bo w realu, w gronie osób które się w tym wątku wypowiedziały nie byłabyś/byłbyś takim chojrakiem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, znam tych" inteligentow" siedza na kanapie i komentuja, a w zyciu? Syf, tonie w dlugach no bo trzeba sie sasiadowi postawic, kredycik...Nowy dach bo sasiad ma( kredycik) nowe auto(kredycik) i tak dalej...

 

Malo tego, sa tak przekonani do " swoich" racji ze moga nawet zabic, ale zazwyczaj konczy sie na wyzywaniu, bo Oni sa doswiadczeni, przezyli to i wiedza...Co wiedza? A to ze za komuny bylo lepiej, byla praca i czym morde zapchac, na takim " wysokim" poziomie egzystuja do dzisaj...Tak im wmowiono, wszyscy mamy po rowno, czyli nie mamy nic...Ale jest na wodke, propaganda, popatrz na wypowiedzi ludzi ktorzy manifestuja na KOD-ie, przeciez to wczesny Brezniew, dodajmy do tego katolicko indoktrynacje, kilku telewizyjnych autorytetow i gra muzyka...?

 

Komuna wiecznie zywa, wiem ze jestem mlody i nie zylem w PRL-u ale mam rodzicow i innych w tym wieku ktorzy zyli, patrzac na nich doskonale rozumiem co tam sie dzialo, nie potrzebuje sie teleportowac 30 lat wstecz, ba! To wszystko mam teraz, tylko troche pokolorowane...Jak choinka w muzulmanskim zeszycie...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Brzytwa napisał:

Ach!
Oświeć nas zatem o Słońce Pe(t)ru!
Podaj jedna prawdziwą wersję wydarzeń i niczym paleomojżesz poprowadź nas do galaktyki obiecanej, gdzie każda gwiazda ma sześć ramion i świeci na niebiesko!
Błagamy!

 

A tak na serio.
Nawet nie wiesz ilu głupców z siwymi włosami co to przeżyli PRL dane mi było w życiu spotkać. Najczęściej to meblościankowi mędrcy gdzie jedynym ich osiągnięciem jest kryształowa zastawa i rozdęte do granic możliwości ego 'bo oni wszystko wiedzą lepiej'. A prawda jest taka że nie osiągnęli w życiu nic. Zero. I z poziomu takiego zera wypadałoby do nich podchodzić -> 'Po owocach ich poznacie'.
Więc daruj sobie koleżanko/kolego takie protekcjonalne prztyczki, bo w realu, w gronie osób które się w tym wątku wypowiedziały nie byłabyś/byłbyś takim chojrakiem.

 

Słońce Peru? Znowu główka boli? :D

Prawdziwa wersja wydarzeń? Weź, nie żartuj. Toż przecież piszę, że to było okrutnie zagmatwane i takie miało być. Sam pamiętam, jakie zarzuty stawiano opozycji. Gdyby wszystko było proste, to dawno by sobie poradzono z rozliczeniami. Nie poradzono sobie z wieloma sprawami i to było do przewodzenia.

 

Poza tym, dobrze wiesz, że w dawnych czasach nie można było ot tak się dorobić, płace były spłaszczone, jedynie z zjednoczeniach były większe pieniądze, złotówka do walut obcych była na utrzymywana na sztucznych kursach. Ludzie sobie dorabiali na wyjazdach, jakieś Turcje i kożuchy, handel szminkami i zegarkami, ale to też się z czasem kończyło.

Dopiero poważne zmiany zaszły za Wilczka. Poszukaj, że nie bujam. :-)

Tak więc, nie możesz oskarżać ludzi żyjących pod okupacją rosyjską, że gorzej im się powodziło, niż teraz.

Z tym "gorzej" też nie jest do końca prawda, jak się porównuje siłę nabywczą poprzednio i teraz, to wcale tak super nie wypadają te czasy. Ludzi mieli mieszkania, jakiś sprzęt AGD, opiekę zdrowotną, dostępne wakacje.

Do Gierka się czepiają, ale sporo inwestycji z jego czasów przetrwało, choćby drogi czy Polska Miedź, to nie było tak zupełnie od czapy, chociaż system był co najmniej głupi.

Chojrakiem nie jestem. Mam swoje zdanie i uważam że Rosjanie są bardzo aktywni w naszym kraju. Oni potrzebują teraz dużego zamieszania w Europie, choćby dla podratowania własnego budżetu i mieszać będą.

A możesz mnie straszyć, ile chcesz, ja się śmierci nie boję, więc twoje pogróżki mam gdzieś.

Masz kłopoty z nerwami, to weź pastylkę albo nie czytaj. Ludzie mają różne poglądy, nie wszyscy są twoimi klonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brzytwa napisał:

Sam bełkot słyszę. Weź wyciągnij z otworu oralnego brukselsko-niemiecko-żydowską pałę, to zaraz zaczniesz wyraźniej pisać.

 

 

I do tego najebany:lol:.

 

Nie wytrzymał ciśnienia.

Zbyt dużo tu logiki na jego soviecko - żydowski łeb:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.