Skocz do zawartości

i am back


Red exPUA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia!

Bogowie uwodzenia chcieli abym wrócił mądrzejszy i skazali mnie na bzykanie się z kobietami poniżej 25 roku życia, bo trupów nie ruszam :)
Mam nadzieję, że będziecie zachwycenie merytoryką, bo wjeżdża mocny gracz. Nie przyszedłem pytać o radę. Przyszedłem ją dawać.

Ps. na priv odpisze tylko od samego, wielkiego imperatora Marcus Kotonusa. Peace!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Red exPUA napisał:

 kobietami poniżej 25 roku życia, bo trupów nie ruszam :)

Zaleciało trolizną prosto z grilla.

Ale cóż, może się mylę.

 

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, No Gods No Masters napisał:

Coś czuję, że to nowe konto nie będzie istniało tu za długo :-)))

 

Chyba wiem o kogo ci chodzi. Zapewne o @arch    Niedawno zostałem oskarżony o bycie nim i zbanowali mi konto. Teraz próbuje się porozumieć z @Marek Kotoński    ,aby zainteresował się moją sprawą i odblokował tamte konto . Ale wydaje mi się, że to sprawa której nie uda mi się załatwić. Szkoda, że przez tego użytkownika powiązywani są nawet użytkownicy będący od ponad pół roku i rzadko korzystający z tej strony.  Zostałem o bycie nim oskarżony na podstawie jednego ostatnio założonego tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Everson napisał:

Chyba wiem o kogo ci chodzi. Zapewne o @arch    Niedawno zostałem oskarżony o bycie nim i zbanowali mi konto. Teraz próbuje się porozumieć z @Marek Kotoński    ,aby zainteresował się moją sprawą i odblokował tamte konto . Ale wydaje mi się, że to sprawa której nie uda mi się załatwić. Szkoda, że przez tego użytkownika powiązywani są nawet użytkownicy będący od ponad pół roku i rzadko korzystający z tej strony.  Zostałem o bycie nim oskarżony na podstawie jednego ostatnio założonego tematu. 

Po prostu NIC, ale to ABSOLUTNIE NIC nie pisz nt ruchania wyłącznie młodych kobiet, zarabiania na wynajmie mieszkań oraz ciężkiej pracy, gdzie trudno się dostać. Myślę, że to powinno wystarczyć ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, No Gods No Masters napisał:

Po prostu NIC, ale to ABSOLUTNIE NIC nie pisz nt ruchania wyłącznie młodych kobiet, zarabiania na wynajmie mieszkań oraz ciężkiej pracy, gdzie trudno się dostać. Myślę, że to powinno wystarczyć ?

No właśnie niedawno się dowiedziałem dlaczego mogłem zostać z nim powiązany. W ogóle nie znałem tego typka Archa .  Po prostu po tym jak dostałem bana bez wyjaśnienia wpisałem w google  ''Bracia Samcy Ban'' i wyskoczyło mi kilka tematów z nim . Z  stąd dowiedziałem się kim mniej więcej był.  A zostałem z nim powiązany bo po prostu napisałem temat w którym chodziło o to, że rodzice chcieli mnie zeswatać z bardzo młodą dziewczyną która ma 17 lat podczas gdy ja 25 i napisałem, że może jej nie odpowiadać mój wiek.  Większość użytkowników normalnie prowadziło dyskusje w moim temacie ,ale pojawiło się dwóch, którzy oskarżyli mnie o bycie Archem . Wtedy nawet nie wiedziałem o co chodzi i zignorowałem.   Z powodu tego jednego tematu zostałem zbanowany chociaż w innych postach i tematach  raczej  tego  Archa nie przypominałem .   

Edytowane przez Everson
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

też robiłem daygame i każdy powinien o zrobić w swoim życiu, szybko człowiek zaczyna rozumieć jak kobiety są płytkie i często nie mają za wiele do powiedzenia. Szkoda że nie rozwijałem tego, ale cóż zdrowie nie zawsze było dobre. Druga sprawa 90% opowieści pua to ich życzenia. W usa wręcz biorą aktorki by nagrywać "podrywy" na youtube, śmiechu warte. Inna rzecz, że Chady uczące pua guzik wiedzą często o życiu, a wygląd to podstawa, zawsze, taki ten świat. Co mi się udało to moje i do dziś pamiętam jak ledwo mówiłem jak sam podszedłem do kobiety pierwszy raz i powiedziałem, że wygląda ładnie z tą intencją, dla młodego introwertyka to był jak lot w kosmos, bo nie pytałem o godzinę. Później oczywiście zlewki i rozumienie oraz akceptacja tego procesu, czasem to już przypomina sport. Człowiek uczy się dużo o sobie i polecam każdemu. To były fajne czasy, przed metoo, feministki były rzadkością, a o niebieskich czy zielonych włosach nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, thyr napisał:

Nasze wszystkie rezerwatki od dzisiaj chodza z mopem tak mocno z nich cieknie.

i wiadrem

 

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Witam,

też robiłem daygame i każdy powinien o zrobić w swoim życiu, szybko człowiek zaczyna rozumieć jak kobiety są płytkie i często nie mają za wiele do powiedzenia. Szkoda że nie rozwijałem tego, ale cóż zdrowie nie zawsze było dobre. Druga sprawa 90% opowieści pua to ich życzenia. W usa wręcz biorą aktorki by nagrywać "podrywy" na youtube, śmiechu warte. Inna rzecz, że Chady uczące pua guzik wiedzą często o życiu, a wygląd to podstawa, zawsze, taki ten świat. Co mi się udało to moje i do dziś pamiętam jak ledwo mówiłem jak sam podszedłem do kobiety pierwszy raz i powiedziałem, że wygląda ładnie z tą intencją, dla młodego introwertyka to był jak lot w kosmos, bo nie pytałem o godzinę. Później oczywiście zlewki i rozumienie oraz akceptacja tego procesu, czasem to już przypomina sport. Człowiek uczy się dużo o sobie i polecam każdemu. To były fajne czasy, przed metoo, feministki były rzadkością, a o niebieskich czy zielonych włosach nie wspominając.

day game jest dla ciot. nie sztuka wyrwać panienkę, gdy słoneczko świeci, jest jasno, park czy chodnik, albo masz ciepełko w galerii, obok kawiarnia..... day game jest dobre dla mięczaków... day game to takie sanatorium dla pua, wiecie jak jazda na rowerze z kółkami po boku, jak nie masz jaj to robisz day game

prawdziwy pua hartuje się w ogniu nocy... myślisz, że to taka prosta sprawa wyrwać panienkę i jeszcze ją zadowolić gdy w żyłach buzuje Ci mefedron, THC i wódka? Do tego jeszcze masz masę przeszkód!!! night game to jest prawdziwe pua!!! to jak daje więcej emocji niż skok ze spadochronem, niż ostrzeliwanie wroga na misji w Afganistanie.. to mi znajomi mówili, bo ja to oczywiście nic nie wiem, nic nie umiem i tak piszę aby pisać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Imiennik napisał:

Jeśli w jej żyłach buzuje to samo, to myślę że tak.

Nie, nie, przecież one są porządne i uciech żądne. Nie wiesz, że Polki to najlepsze kobiety na świecie? 

3 godziny temu, Imiennik napisał:

 

PS. To prawda że kobiety pierdzą mistrzu?

Nie, one szepczą dupą.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2020 o 17:46, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Zaleciało trolizną prosto z grilla.

Ale cóż, może się mylę.

Tak, mylisz się.

 

W dniu 29.10.2020 o 02:42, Magician napisał:

Witaj.

 

Ani ty jesteś mocny, ani gracz. Po prostu bezczelny i ... niepewny siebie. Zalecam więcej pokory.

 

I są tu bardziej mocni od ciebie.

 

Z dobrym Panem Bogiem.

Tak masz rację.

Edytowane przez Red exPUA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.