Skocz do zawartości

Po życzeniach ją poznacie


Rekomendowane odpowiedzi

Taka dziś świąteczna retrospekcyjna rozkminka. 

 

Jeżeli kobieta była z wami, bo jej faktycznie zależało, to przynajmniej przez pewien czas po zakończeniu związku będziecie od niej dostawać życzenia "z okazji" świąt, urodzin, imienin, itp. Czasem nawet po 12 latach. 

 

Natomiast jeżeli byliście z wersją demo, gold-diggerką, wampirem emocjonalnym, czyli zasadniczo jej emocjonalnie zwisaliście, a chodziło tylko o korzyść i panna się dobrze maskowała, to zapomina o was natychmiast po rozstaniu, nie ważne czy z waszej, czy z jej inicjatywy.  

 

Tak mi to z praktyki wychodzi ?

  • Like 11
  • Dzięki 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maroon napisał:

Jeżeli kobieta była z wami, bo jej faktycznie zależało, to przynajmniej przez pewien czas po zakończeniu związku będziecie od niej dostawać życzenia "z okazji" świąt, urodzin, imienin, itp. Czasem nawet po 12 latach. 

 

W 100% zgoda. Czasem nawet jest tak, że laska będzie już miała męża i dzieci a i tak będzie pisać.

I tutaj warto się zastanowić, w kontekście panien, które są w związkach z każdym z nas- - kim jest "dobry kolega", któremu tylko wysyłają życzenia świąteczne albo "serdeczny przyjaciel", którego Pańcia "musi zaprosić na ślub", "kuzyn z jej okolic" do którego od czasu do czasu musi zadzwonić.

"Wiesz on jest tylko moim kolegą, to przyjaciel-gej :D

W większości to goście, którzy pukali Waszą himalajkę przed Wami.

Coach Red Pill ma takie fajne nagranie - "Odcisk samca Alpha" - gdzie laska już do końca życia ma w głowie odcisk faceta, którym była zauroczona i który ja dobrze stukał.

To tak na marginesie wiązania się ze starymi kobietami 30+.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Chadernest said:

Racja ale trzeba też uważać bo nie raz pod życzeniami kryje się ukryty tekst w stylu "pamiętaj że zawsze możesz znowu do mnie pisać". 

Oczywiście, jak również potrzeba atencji. Nie mniej mówię o kobietach z którymi byliśmy w związku, a nie orbitowaliśmy. Świadczy to o tym, że jednak myślą o tym co było i wspominają (jak to się je za włosy trzymało ?). 

 

4 hours ago, niemlodyjoda said:

 

W większości to goście, którzy pukali Waszą himalajkę przed Wami.

 

To słuszna uwaga, często można tak rozróżnić względnie nieszkodliwego orbitera, od Jasia do którego jest jakaś mięta lub nieuregulowane zaszłości emocjonalne. Do orbitera laska sama z siebie życzeń nie wyśle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

przez pewien czas po zakończeniu związku będziecie od niej dostawać życzenia "z okazji" świąt, urodzin, imienin,

Tylko wtedy tak działa, jak po rozstaniu zostaniecie przyjaciółmi, relacja, rozstanie było zdrowe, bez pretensji z każdej stron, ty znajdziesz sobie nową kobietę, ona faceta.  Wtedy może tak być, w innym wypadku ja w to nie wierzę.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

Taka dziś świąteczna retrospekcyjna rozkminka. 

 

Jeżeli kobieta była z wami, bo jej faktycznie zależało, to przynajmniej przez pewien czas po zakończeniu związku będziecie od niej dostawać życzenia "z okazji" świąt, urodzin, imienin, itp. Czasem nawet po 12 latach. 

 

Natomiast jeżeli byliście z wersją demo, gold-diggerką, wampirem emocjonalnym, czyli zasadniczo jej emocjonalnie zwisaliście, a chodziło tylko o korzyść i panna się dobrze maskowała, to zapomina o was natychmiast po rozstaniu, nie ważne czy z waszej, czy z jej inicjatywy.  

 

Tak mi to z praktyki wychodzi ?

Właśnie się zdziwiłem ? bo gdzieś końcem listopada skończył się mój pół roczny związek ( 3 związek ) i to Ona go zakończyła. Przestałem natychmiast wysyłać Snapy i inne social media wyciszone , a tu w wigilię ,,Wesołych Świąt ?,, odpisałem nawzajem i serduszko do wiadomości ? Składacie swoim byłym życzenia na urodziny ,? Czy tylko odpisujecie ,, dzięki ,, jak Ona Wam złoży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

Jeżeli kobieta była z wami, bo jej faktycznie zależało, to przynajmniej przez pewien czas po zakończeniu związku będziecie od niej dostawać życzenia "z okazji" świąt, urodzin, imienin, itp. Czasem nawet po 12 latach.

Mało tego zacznie się jeszcze po czasie odzywać ,że niby tak przypadkowo zadzwoniła czy napisała i co tam u ciebie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Boromir napisał:

Tylko wtedy tak działa, jak po rozstaniu zostaniecie przyjaciółmi, relacja, rozstanie było zdrowe, bez pretensji z każdej stron, ty znajdziesz sobie nową kobietę, ona faceta.  Wtedy może tak być, w innym wypadku ja w to nie wierzę.

Mylisz się Bracie. Ja w te święta dostałem życzenia na FB od ex z którą rozstaliśmy się z hukiem...a z 10 lat temu jak nie lepiej. Poważnie.

Oczywiście było że brakuje jej tych chwil i inne pierdy. Nawet chciała zadzwonić.

Grzecznie, kulturalnie olałem ją.

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Bartek2 said:

@maroon Tak się zachowują kobiety bez alternatywy, bez brania. Jeśli kobieta traci argumenty to przeważnie chce się bratać i jest miła. Jak jest na topie to nie ma litości. 

Patrz, a do mnie w miarę regularnie piszą obecne szczęśliwe mężatki (nie wszystkie oczywiście), z którymi kiedyś był szał ciał i ogień ? Dwie nawet na ślub i wesele w swoim czasie zaprosiły ?

 

24 minutes ago, Zeppelin said:

@maroon odpisujesz swoim ex na życzenia czy olewasz?

 

Odpisuję jednej pani, z którą dawna relacja przekształciła się w zażyłe koleżeństwo. Resztę olewam. Laski mężate, dzieciate, niech się sobą zajmują. Niemniej to smutne jak laska w związku i po tylu latach jeszcze sobie wspominki robi. Smutne dla jej aktualnego związku. 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Danny napisał:

I wtedy pokazać się jako facet a nie biały rycerz i zlewać z kulturą ? 

Męska godność to podstawa?

10 minut temu, Boromir napisał:

Polecam:

 

 

Marka audycji  słucham zawsze po kilka razy są fantastyczne?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze myślę, że całkiem sporo pań, jak nie większość, żyje w stanie permanentnej zdrady emocjonalnej. 

 

Bo jak inaczej można wytłumaczyć teksty w stylu "Wiesz M. mąż mnie nigdy nie podniecił tak jak ty". 

 

I zdanie sobie z tego sprawy jest takie mocno przytłaczające ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.