Skocz do zawartości

Po życzeniach ją poznacie


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, trop napisał:

Co to za wariatka była?

Tropie... idąc tropem moich opowieści, w jednych z pierwszych postów było o tym sporo. Pamięcią nie wracam, bo nie ma do czego, ale jeśli chodzi o znaki szczególne, myślę że za jakiś czas dobitnie to opiszę. To blisko 15 lat znajomości.

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia są inne. Nie dostałem żadnych życzeń, mimo, że damę rzuciłem ja i mimo, że nikogo nie miała. Po prostu głucha cisza.


Więc jeśli tak, jak powiedział OP postępuje większość to można to uznać za statystyczną regułę, od której, jak to w statystyce, istnieją wyjątki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Tu nie o to chodzi. Postaw się teraz w sytuacji nowej znajomości, gdzie twoja laska komuś ciągle życzenia wysyła. I to w wersji optymistycznej. Bo w pesymistycznej będzie się jeszcze "na kawę" spotykać. 

 

Przede wszystkim nie brałbym takiej kobiety do związku. Kobieta, która ma nierozwiązane problemy emocjonalne ze swoimi eks, nie nadaje się do poważnego związku (do mniej poważnego również się nie nadaje). Ogólnie w obecnych czasach, znalezienie lojalnej kobiety, która nie jest zepsuta przez propagandę i promiskuityzm graniczy z cudem.

 

Inwestowanie w związek z kobietą, której nie jesteś pewien, której nie możesz zaufać, która nie rozumie co to lojalność jest destrukcyjne przede wszyskim dla Ciebie - nigdy nie będziesz miał pewności, czy "poszła na gorącą kawkę" z "mamusią", zawsze będziesz się zastanawiał, czy ktoś jej na boku nie ... uszczęśliwia, skąd nagle te nowe pozycje, dlaczego jakoś inaczej tym razem... Szkoda czasu, szkoda stresu, szkoda energii.

 

Wiem, grota rozkoszy kusi, a najlepsze w łóżku są te "szurnięte", tylko czy w ogólnym rozrachunku na pewno warto?

"Lepiej jest mieszkać kątem na poddaszu niż z kobietą swarliwą we wspólnym domu."

 

@zuckerfrei - nie, nie uważam się za katolika, podążam własnymi, często wąskimi ścieżkami.

Edytowane przez oxy
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Mam odwrotne doświadczenia - "moja" była borderka była zarówno gold-diggerką, jak i wampirem emocjonalnym (gdybym patrzył na relacje damsko-męskie jedynie przez pryzmat tamtego związku to każdemu odradzałbym jakikolwiek kontakt z kobietami), a pomimo prawie 10 lat od rozstania do tej pory do mnie pisze i to zawsze miło, nie raz w stylu "byłeś miłością mojego życia", "przepraszam, że byłam dla Ciebie taką suką", składa życzenia na każde święta i urodziny. Najśmieszniejsze jest przy tym to, że będąc ze mną ciągle szukała innej gałęzi, a dzień, w którym ją pogoniłem do tej pory pozostaje jednym z najlepszych w moim życiu.

Nie ukrywam - jej skamlenie sprawia mi dużą satysfakcję. Nie jest to może specjalnie dojrzałe z mojej strony, ale lubię ją taką żebrzącą o moją atencję i odbijającą się za każdym razem od ściany.

 

7 godzin temu, maroon napisał:

Do orbitera laska sama z siebie życzeń nie wyśle ?

Wyśle, ale tylko w sytuacji, gdy zauważy, że zniechęcony orbiter zaczyna opuszczać orbitę - gonitwa za króliczkiem musi trwać :)

 

5 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

A jak nie dasz Pańci dostępu do konta to dni związku policzone :D

Ee, nie, na pewno nie w każdym przypadku. Moja żona nigdy nie miała dostępu do mojego konta, a jakoś jesteśmy razem od 9 lat ;)

 

48 minut temu, oxy napisał:

Przede wszystkim nie brałbym takiej kobiety do związku. Kobieta, która ma nierozwiązane problemy emocjonalne ze swoimi eks, nie nadaje się do poważnego związku (do mniej poważnego również się nie nadaje).

Święta prawda bracie. Dotyczy to jednak w takim samym stopniu mężczyzn.

Pewnie nigdy nie uda się wypracować "obojętności", jeśli rany były głębokie, ale warto chociaż pogodzić się ze stratą i uznać własne błędy w poprzednich relacjach, żeby nie powtarzać ich w kolejnych.

 

52 minuty temu, oxy napisał:

Wiem, grota rozkoszy kusi, a najlepsze w łóżku są te "szurnięte", tylko czy w ogólnym rozrachunku na pewno warto?

Potwierdzam, "szurnięte" to ogień w łóżku, ale niestety także i na innych polach życia.

Wyczerpujący, całodzienny maraton emocjonalny bez możliwości regeneracji.

Seks z pierdolniętą laską może jednak uzależniać - staje się jedynym powodem tego, że mimo wszystkich znaków na niebie i ziemi trzymamy się relacji, którą dawno powinniśmy zakończyć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, maroon said:
5 hours ago, wrotycz said:

.Po prostu głucha cisza.

Bo jej wisiałeś emocjonalnie. Wtedy zawsze jest cisza. 

 

Raczej nie. To nie było tak, że powiedziałem nara i się skończyło. Zaczęło się wiercenie dziury w brzuchu - a czemu, a dlaczego, a co by było gdyby, itp. ale jak dotarło do niej, że ja nie podjąłem tej decyzji "pochopnie" i ją przemyślałem, że to już koniec, to zapanowała cisza.

Wiedziała, że nic nie wskóra to się nie odezwała. Zreszta ona bardzo dumna była i by się nie zniżyła do tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Boromir napisał:

Ja tam jeszcze znajomym polecam, żeby też słuchali.

Kiedyś też zachęcałem znajomych, ale już tego nie robię

bo jak to głosi przysłowie "Nie rzucaj pereł przed świnie".

Wielu ludzi nie rozumie i nie chce przyjąć tej wiedzy.

Wolą żyć w systemie i łudzić się nadzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Wolą żyć w systemie i łudzić się nadzieją.

Ja polecam tym, kogo znam i wiem czego spodziewać się, prostakom, tępakom, ludziom z wypranym łbem nie polecam. Wystarczy, że na Facebooku merytorycznie zaorałem organizacje LGBT, jedyną słuszną partię oraz PO i LEWICĘ, Piekło kobiet również, to kilku mnie wywaliło ze znajomych, oczywiście po jakimś czasie powysyłałem im linki, żeby sobie pooglądali oraz książki na dokładkę poleciłem :)  a to co sobie ci moi obrażeni na fakty "znajomi" teraz pomyślą szczerze mam to w dupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Boromir napisał:

Ja polecam tym, kogo znam i wiem czego spodziewać się, prostakom, tępakom, ludziom z wypranym łbem nie polecam. Wystarczy, że na Facebooku merytorycznie zaorałem organizacje LGBT, jedyną słuszną partię oraz PO i LEWICĘ, Piekło kobiet również, to kilku mnie wywaliło ze znajomych, oczywiście po jakimś czasie powysyłałem im linki, żeby sobie pooglądali oraz książki na dokładkę poleciłem :)  a to co sobie ci moi obrażeni na fakty "znajomi" teraz pomyślą szczerze mam to w dupie. 

Ja w swoim otoczeniu w realu mam tylko systemowych znajomych,

więc nie podejmuje takich tematów.

Wolę z wami tutaj na BS o takich sprawach rozmawiać bo jesteście świadomymi ludźmi.

Mnie ostatnio na pewien moment zablokowali na you tube bo

napisałem, że szczepionki na covid to syf tak się boją prawdy.

Wczoraj na live u Marka pewna pani wchodziła i nas obrażała

,że nie jesteśmy prawdziwymi mężczyznami jak Mokembe, Habibi czy Czady. 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

mężczyznami jak Mokembe, Habibi czy Czady. 

W czym mają być prawdziwi, że jeden ma ciemną gałę, która podoba się wielu P0lkom, drugi Czad wiadomo z neuropsychiatrii, psychologii ewolucyjnej, z racji dobrych genów nie musi się starać.  Prawdziwy mężczyzna powinien mieć pieniądze, status społeczny, jak tego nie ma, powinien nosić wysoko głowę, znać swoją godność, wartość jeśli będzie trzeba dać nawet w mordę agresorowi, który go zaatakuje. Wszystko.

 

Jak trafiło się tam takie babsko powinno się ją tam zaorać merytorycznie.

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Warol nadążał z kasowaniem bluzgów

Jest wycie, znakomicie :) audycje Marka musiały nadepnąć na bolesny odcisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Boromir napisał:

W czym mają być prawdziwi, że jeden ma ciemną gałę, która podoba się wielu P0lkom, drugi Czad wiadomo z neuropsychiatrii, psychologii ewolucyjnej, z racji dobrych genów nie musi się starać.

Dla kobiet biały heteroseksualny mężczyzna jest be.

Na czasie są hebanowe chłopaki przecież dla kobiet to takie nowoczesne, modne, postępowe.

7 minut temu, Boromir napisał:

Prawdziwy mężczyzna powinien mieć pieniądze, status społeczny, jak tego nie ma, powinien nosić wysoko głowę, znać swoją godność, wartość jeśli będzie trzeba dać nawet w mordę agresorowi, który go zaatakuje. Wszystko.

Pięknie napisane coś dla @Analcondy może chłopak by się podbudował?

9 minut temu, Boromir napisał:

Jak trafiło się tam takie babsko powinno się ją tam zaorać merytorycznie.

No chcieliśmy z nią merytorycznie polemizować, ale moderacja stanęła na wysokości zadania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wszyscy tak się tymi życzeniami podniecą, że zaczną sobie zaraz walić do telefonu,

proponuję ochłonąć nieco i wziąć poprawkę na to, że w ogromnej większości przypadków takie życzenia, 

to nic innego jak gotowy szablon, kopiuj/wklej, wyślij do wszystkich i z bani.

 

To że przypadkiem jeden czy drugi jakiś tam eks też dostanie, pancia ma w piździe głęboko i nawet o tym nie rozmyśla,

dopóki jeden czy drugi rozpalony do czerwoności z podniecenia nie wpadnie na pomysł, żeby na "życzenia" odpisać,

dopowiadając sobie nie wiadomo co do gadki szmatki o dupie maryni, która może się wywiązać i chuj właściwie znaczyć,

gdyż ponieważ albowiem najczęściej pancia jest szczęśliwa z kimś innym i ma wyjebany srom na jakiegoś eksa sprzed lat,

do którego niechcący wysłała jakieś tam życzenia przez nieuwagę, no a że ten napisał, to dla beki pociągnie bla bla bla... 

 

Gdybym miał poważnie podchodzić do tego rodzaju dupereli, to połowa moich kolesi na fejsbuku chce mi obciągnąć

i to tylko ta połowa, która jeszcze nie jest zablokowana, bo regularnie wywalam z listy znajomych tych wszystkich 

co zasrywają mi telefon spamem, którego nie nadążam usuwać i nawet Kevina nie mogę w spokoju kurwa obejrzeć,

bo co dwie i pół minuty jakieś życzenia przychodzą, nawet laski z mojego banku do mnie wypisują, pewnie na mnie lecą ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.